İstanbul BTR

Kodla Büyü
"Ek görevlendirme başvurusu yapan öğretmenlerin görev talep dilekçelerinin eksiksiz doldurulmasına dikkat edilecektir. Dilekçesinde hiç tercih bulunmayan ya da "tercihlerim dışında başka kuruma görevlendirilmek istiyorum (Evet/Hayır)" sorusuna cevap vermemiş öğretmenlerin dilekçeleri geçersiz sayılacaktır. "

Ek dersimizi keserlerse ben dilekçe vermem geriye ne kaldı zaten 2 ay kaldı. Şimdi istenmeyen okullar kıymete bindi. Bir tek birbirimize düşmediğimiz kalmıştı.

kendi okulumda 3 gün dersim var.10 saat(pazartesi salı çarşamba)
salı,çarşamba,perşembe,cuma liseye görevlendirmişler. :D

#allahımsanageliyorum

:)
ben böyle yılan hikayesi görmedim arkadaş
ben böyle ızdırap görmedim.
istedikleri gibi bizimle oynuyorlar.

Ellerinde bir görevlendirme kağıdı , bu kağıdı ipe bağlamışlar,
kağıdı kim yakalarsa görev onun
hadi başlayalım

Bana görevlendirme çıkmamış şimdi görevlendirme istediğim okullara başkaları görevlendirilmiş bu görevlendirmeler neye göre cıkıyor anlamadım bundan sonra kalan okullara basvursak haftada 4 gun grevlendiryorlar nasıl gorevlendirme isteyim kendi okulumda 16 saat dersim var nasıl olcak bu iş

Görevlendirme günlerim Salı- Çarşamba Perşembe ve Cuma ama neden 4 gün,
kendi okulumda Pazartesi günü 18 saat derse nasıl girerim ben :eek:

Beni başka okula - başkasını da benim okuluma görevlendirmişler.. Bundaki mantık nedir çözebilen var mı?

klebsiella' Alıntı:

yukarıda ben de yazdım aynı durumdayım hocam:)

bizleri ortada birakarak sikintiya sokanlar kusura bakmasin ama cok ayip ettiler madem bos okullar vardi neticelendirmeden yazaydilar taslak basvuru listelerine su okullar bos kaldi bas vurun diye kafalarina gore bir cok arkadasi magdur ettiler yeni dilekce alip gorevlendirmeleri 1 ayi gecer bu hizli calisma metotlariyla. bu muydu bt ogretmenlerini rahatlatan btr calismasi ne kadar basarili oldular bilemezler

gzegen' Alıntı:
bizleri ortada birakarak sikintiya sokanlar kusura bakmasin ama cok ayip ettiler madem bos okullar vardi neticelendirmeden yazaydilar taslak basvuru listelerine su okullar bos kaldi bas vurun diye kafalarina gore bir cok arkadasi magdur ettiler yeni dilekce alip gorevlendirmeleri 1 ayi gecer bu hizli calisma metotlariyla. bu muydu bt ogretmenlerini rahatlatan btr calismasi ne kadar basarili oldular bilemezler

evet aynen katılıyorum onay çıkmadan boş okullar ilan edilseydi ortada kalmazdık. onlara da hem ikinci bi onay işi çıkmazdı.

hocam maksat bizi ekdersimizden ederek ikinci okul yazmaya mecbur etmek. zorunlu gönüllülük yani. devlet eliyle zorbalık.

Gidip bana en uzak ve tercih edeni çok olan okulu yazacağım, tabii ki beni değil daha yakın olan öğretmeni görevlendirecekler sonra da seve seve beni okuluma BTR yapacaklar. Ya da tercihlerin içine kendi okulumu mu yazsam, mecburmuşuz ya yazmaya. El mi yaman bey mi yaman :)

klebsiella' Alıntı:
grandmasterb' Alıntı:
klebsiella' Alıntı:

yukarıda ben de yazdım aynı durumdayım hocam:)
Şaştım kaldım hocam ne yapıcaz bakalım
Ders programı silbaştan
o kadar saat ders tek güne sığdırılmaz herhalde "ikili eğitimse görevlendirildiğiniz okulun müdürü sabahçı ya da öğlenci olmasına karar verir" diyor yazıda. benim gideceğim okulda tekli eğitim ama salı-çarş-perş-cuma öğleden sonra derslerim var sabahtan gitmem gerekir liseye gerçi müdürle konuşunca ne diyecek bilemiyorum...

antiformator' Alıntı:
Gidip bana en uzak ve tercih edeni çok olan okulu yazacağım, tabii ki beni değil daha yakın olan öğretmeni görevlendirecekler sonra da seve seve beni okuluma BTR yapacaklar. Ya da tercihlerin içine kendi okulumu mu yazsam, mecburmuşuz ya yazmaya. El mi yaman bey mi yaman :)

"terçihlerim dışında bir okula görevlendirilme" seçeneği el yaman yapar hocam.

eveett, yine beklenen oldu ve istanbul en iyisini (!), en güzelini (!), birbuçuk ay gibi kısa bir sürede (!) yaptı...!!! alkışlar istanbula :alkis: :alkis: :alkis:
beni görevlendirmeyenlere sesleniyorum. yine başvuru yapıcam ve yine fatihin fedaisi olmak istermisiniz şıkkını işaretlemiyecem...!!! hadi bakalım, nolcak. zaten kaç ay kaldıki şunun şurasında:)

"BT Rehber Öğretmenler ek-2 Çalışma Esasları doğrultusunda görev yapacaklardır. "
ek-2 elinde olan varsa ekleyebilir mi lütfen.

Liste açıklandı tam bir fiyasko!!!
3 Ekimden beri hergün mesai saatleri içinde okuldayım. 3 Ekimde gecikmeli olarak formatorlüğe başvurdum. 18 Ekimde BTR ye başvurdum ,açıklandı açıklanacak derken 1 kuruş ek ders almadan 22 Kasımı gördüm.Sonuç Bağcılar'da 6 Fatih kapsamındaki okul boş kaldı diye BTR görevlendirmesi yok!!!

Peki,madem Bağcılar'da bu 6 okul boşkaldı.Neden Kontrol listesinde bu durumu belirtip yeniden görevlendirme isteği talep etmediniz veya daha basiti. Hepimizin e-maili ve telefonu alınmışken bizleri bu durumdan haberdar etmediniz de okullarda ,bilgisayar başında ağaç ettiniz.Kaldiki 25 Ekimden beri herhafta ili aramama rağmen durumumu belirtmeme rağmen neden bu konuda bilgi verilmedi

Geri