1.01.01.06.008 - Flutter ile Mobil Uygulama Geliştirme Uzaktan Eğitim Kursu

Kodla Büyü
İki sınavı da 93,33 ile geçtik çok şükür. Kotlin gerçekten zordu, Android Stutiodan cevapları kontrol ederek yaptım.

kurs sonucu mebbis hizmetiçi eğitime yansımış. e-sertifika için faaliyet değerlendirmeyi mebbis hizmetiçi bölümünden yapmayı unutmayın.

Faaliyet Değerlendirmede onaylamadan önce Görevli Değerlendirmeyi doldurun diyor ama Görevli Değerlendirme bölümünde bir şey yok

Faaliyet Değerlendirmede onaylamadan önce Görevli Değerlendirmeyi doldurun diyor ama Görevli Değerlendirme bölümünde bir şey yok
Uzaktan eğitimde görevli değerlendirme yapılmıyor hocam.sadece faaliyet değerlemdirme yapın. Bugün bakım var yazıyodu belki o yüzdendir.

18.05.2020 - 07.06.2020 tarihleri arasında uzaktan eğitim olarak yapılacak olan, 2020000257 - 1.01.01.06.008 - Flutter ile Mobil Uygulama Geliştirme Uzaktan Eğitim Kursu isimli hizmetiçi eğitim faaliyetine kursiyer olarak alındınız..

Faaliyeti ilan edilen web adresi üzerinden takip edebilirsiniz.

Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü
NOT1: Eğitim Uzaktan eğitim faaliyeti olarak eba.gov.tr adresinde yapılacaktır. Eğitim başlamadan EBA da kaydı olmayanların/şifre oluşturmamış olanların/hiç giriş yapmamış olanların, öncelikle EBA ya kullanıcı girişi ile giriş yapmaları gerekmektedir.

Bu şekilde bir mail aldım şimdi. Eğitimler EBA üzerinden yapılacak.

18.05.2020 - 07.06.2020 tarihleri arasında uzaktan eğitim olarak yapılacak olan, 2020000257 - 1.01.01.06.008 - Flutter ile Mobil Uygulama Geliştirme Uzaktan Eğitim Kursu isimli hizmetiçi eğitim faaliyetine kursiyer olarak alındınız..

Faaliyeti ilan edilen web adresi üzerinden takip edebilirsiniz.

Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü
NOT1: Eğitim Uzaktan eğitim faaliyeti olarak eba.gov.tr adresinde yapılacaktır. Eğitim başlamadan EBA da kaydı olmayanların/şifre oluşturmamış olanların/hiç giriş yapmamış olanların, öncelikle EBA ya kullanıcı girişi ile giriş yapmaları gerekmektedir.

Bu şekilde bir mail aldım şimdi. Eğitimler EBA üzerinden yapılacak.
Daha önce youtube üzerinden canlı yapılan yayının videoları eba üzerinden verilerek yapılacak anladığım kadarıyla.

Daha önceki 2 hafta (10 gündü), bu 3 hafta aynısı olabilir mi?
Aynı videolar hocam, orada 10 günde ara verilerek anlatılan videoları ara verilen kısımlardan bölmüşler 20 video olmuş ortalama 50dk herbiri, başında bilgilendirme videosu ve aralarda sık sorulan sorular videoları da var, onları izleyince sınavı açılıyor, canlı yayın vs yok yani, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz, onun için süreyi 3 haftaya yaymışlar sadece

Gerçekten önceki eğitimde canlı anlatım yapılan video kayıtlarını mı yüklemişler ebaya?

Gerçekten eziyet olmuş. Youtube dan ben 2 kat hızıyla izliyordum ve gayet rahat anlaşılıyordu.

Geri