15000 TL en iyi araba hangisidir.

Kodla Büyü
clio alınabilir,corsa alınabilir, albea alınabilir, 206 alınabilir,modeli çok düşük corolla alınabilir .... biçok araba alınabilir yani hocam siz önceliklerinizi belirleyip ona göre bakın siz ne istiyosunuz?

önceliklerini belirlemelisin
bence clio derim.
ama nasıl bir clio?
hatchback mi sedan mı?
benzinli mi lpgli mi dizelmi?
olmazsa olmaz donanımlarınız nedir?

kendim almak üzere olduğum araba için olmazsa olmazlarımı söyleyeiym belki fikir sahibi olursun.
clio
sedan
1.5 dizel
klima
hidrolik direksiyon
merkezi kilit
alarm
ve tabiki limitim 12.500 TL

Bu da düşündüğüm araba
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2002-clio-dizel-klima-airbag-38544047/detay

nissan almera 2004 1.5 tekna fulldur 15300 e aldım, dijital klima, yol bilgisayarı, 4 airbag, çelik jant, siyah :), uzun yolda 25 krş yakar

Renault Laguna 1999 16V RXT 140 Beygir, Zavoli Sıralı LPG, 4 Airbag, 4 Disk Fren, Çelik Jant, Dijital Klima, Yol Bilg., Deri Koltuk, Konuşma ile uyarı (ingilizce) Km:179000, Renk:Ihlamur, Triger Seti, Debriyaj Seti yeni değişti, Lastikler yeni sayılır. Ev alacağımdan satılık, daha ilanını internete vermedim. BilgisayarBilisim'e özel 15500 olur.

hocam bende aynen senin gibi 15-16 bin civarı araba arıyorum. 3 haftadır bakıyorum.
2004-2005-2006 fiesta, corsa, ibiza, clio, peugeot 206, getz gibi arabalar var
ama temizini bulmak çok zor
mesela ben mutlaka abs olsun isityorum. ayrıca kilometrede en fazla 120000
temiz bulabilirsen palio 1.3 multijet bak. onlar en fazla o kadar eder. 2005-2006 bulabilirsin. hem eline para bile kalabilir :)
arabanın mutlaka değişeni olup olmadığına bak
lokal boya o kadar önemli değil mutlaka olur o yaşlarda arabalarda

opeller çok pahalı bence
heleki corsa haddinden pahalı
bu arada polo yu unutmuşum onlarda iyi. 2002-2003 model bulabilirsin o paraya.
ben bulamadım o ayrı bir konu :D

rasim535' Alıntı:
önceliklerini belirlemelisin
bence clio derim.
ama nasıl bir clio?
hatchback mi sedan mı?
benzinli mi lpgli mi dizelmi?
olmazsa olmaz donanımlarınız nedir?

kendim almak üzere olduğum araba için olmazsa olmazlarımı söyleyeiym belki fikir sahibi olursun.
clio
sedan
1.5 dizel
klima
hidrolik direksiyon
merkezi kilit
alarm
ve tabiki limitim 12.500 TL

Bu da düşündüğüm araba
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2002-clio-dizel-klima-airbag-38544047/detay
hocam clio dizel motorda cok sorun oluyor diye duydum

o fiyata opel corsa falan çok zor.ya çok düşük model oluyor ya kazalı araç oluyor.yaklaşık 1,5 aydır corsa arıyorum uzmanlaştım artık fiyatlarda :)

bilgisayarmax' Alıntı:
o fiyata opel corsa falan çok zor.ya çok düşük model oluyor ya kazalı araç oluyor.yaklaşık 1,5 aydır corsa arıyorum uzmanlaştım artık fiyatlarda :)

opel in combo diye bi aracı var önü aynen corsa ve ben o aracı gördükten sonra corsa dan soğudum
ben bu yola corsa almak maksadıyla çıktım ama hem arabaların kalitesini gördükten hemde araba sahiplerinin bana sanki bugatti satıyormuş gibi (2001 corsaya 15,5-16,6 istemek gibi) davranmalarından sonra hepten soğudum o araçtan

combo ya burda bakın opel tarihinin en kötü arabası. ben bu segmentte bu kadar felaket bir araç görmedim :D

http://www.google.com.tr/images?um=1&hl ... opel+combi

bence citroen xsara ( c4 ten öcenki kasası )
abs,
hava yastığı,
yol bilgisayarı,
direksiyondan kumandalı radyo kaset çalar,
4 fren disk ,
4 cam otomatik, uzaktan kumanda ,
çok konforlu bir araba ,
yol tutuşu iyi ,
motoru peugeot 307 motoru 1.6 16 v 109 beygir ,
yakıt benzin de 250 krş , tüp 170 krş ( ortalama )

niye toyota neden toyota ?

hcm lacetti hb. tekgeçerim 1-2 bin daha ekle lpgli bir lacetti al derim pişman olmazsın kullanımla sabit :+1:

neden toyota sorunsuz diyolar illaki toyota diye bir şart yok ama kfaya uygun ama öncellikle keseye uygun birşe y bulamadık

Hocam sana 2000 model LPGli full bakımlı 98 000 kmde Ww polo verelim arabam die sölemiyorum tek geçerim Wwden şaşma yada 2005 model 1.3 Palio multijet Dizel kararı sen ver ikiside benim arabam konfor için Ww ama yakıt için dizel palio

meccal14' Alıntı:
hcm lacetti hb. tekgeçerim 1-2 bin daha ekle lpgli bir lacetti al derim pişman olmazsın kullanımla sabit :+1:

hb lacetti süper bi araba almayı düşünüyorum. yalnız işte 2. el piyasası yok gibi. her ne kadar ben binmek için alacak olsamda işte belki aciliyet olur diye yoksa çok güzel araba. hem içinde astra motoru var
ben arıyorum şimdi onlardan. tabi biraz ucuzunu. 2. elleri 17-17,5 arası

Geri