15000 TL en iyi araba hangisidir.

Kodla Büyü
arkadaşlar ladaların satışı zor olduğu için fiyatları düşük. Araba full ama..aması var işte. Lada'nın eskiden kalma bir karizma problemi de var. Yedek parça da sorundur diye tahmin ediyorum.

ali04 hocamın dediği gibi alıp gececeksin lada yı ucuz rus malı ne kadar kotu olabiliri ki ben zaten binmek için alıyorum

sehzadeblack' Alıntı:
m_cengiz' Alıntı:
sehzadeblack' Alıntı:
yuksek model albea palio öneriirmisiniz

palio 1.3 multijet dizel çok az yakıyor.ben istediğim gibi bi araba bulamazsan düşünüyorum
kilometresi az bulabilirseniz iyidir
2005-2006 14 bin tl civarı bulabilirsiniz
ama hocam abs olmasına bakın mutlaka. bence önemli ...

siz ne düşünüyorsunuz?

bende de 15000 tl var. uzun arayışlar sonunda corsa ve fiesta alamayacağımı anladım.
bulursam 1999-2002 polo yada 2001-2005 clio bakıyorum. palio da olabilir.
ama dediğim gibi abs olmasına dikkat ediyorum.

mfk' Alıntı:
arkadaşlar ladaların satışı zor olduğu için fiyatları düşük. Araba full ama..aması var işte. Lada'nın eskiden kalma bir karizma problemi de var. Yedek parça da sorundur diye tahmin ediyorum.

ben kullanıyorum lada. kesinlikle yedek parça problemi yok. http://www.guvenotolada.com sitesinden diğer araç modellerine göre çok ucuza istediğin parçayı alabiliyorsun.

sehzadeblack' Alıntı:
ali04' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-lada-kalina-119-ogretmenden-acil-satilik-13000tl-37246575/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 5806/detay

bi bak derim.
bu modeller fiyat/performans oranı çok yüksek.
2008 model araba .
bence fazla para vermeye gerek yok.

doğru söyluyorsun hocam ama lada nasıl bir arabadır. bilmiyorum fiyat bu kadar düşük olunca insan düşünüyo gerçi çok yüksek olunca da alamıyoruz bilmiyorum nasıl olcak bu iş:)))

hocam parça problemi yaşarsınız.
bende görmüştüm bu arabaları hemde biri sakarya da gidip bakmadım bile

Hocam bu para aralığında DİZEL DACIA LOGAN'lar var. Parça sorunu da yok.

arkadasım istanbula gidiyo hafta sonu bakalım düzgün bir araba bulursa gidip alacağım inşşaah sıkılıdım artık sahibinden.com a girmekten hayırlısı:))))

Almak isteyen varsa denizli de 2004 model albea 37000 km de tüplü 1.2 motor bandrolü falan çok ucuz ideal öğretmen aracı bende öğretmenim 15.700 e verilecek ilgilenen varsa fiyat fazla gelebilir bazı arkadaşlara ama temiz araç istiyorsan illaki biraz fark olacak...

hayırlı olsun hocam
bende en sonunda aldım
2000 corsa gls 1.4 lpg li
108.000 de klimalı
12.5 lira. araba çok temiz
elimdede para kaldı ayrıca :)

formator3418' Alıntı:
hocam hayırlı olsun ama biraz pahalı sanki

hocam piyasaya baktım bunlar hep böyle en ucuzu 11,5 civarı ki oda temiz değil
corsanın her zaman alıcısı çıkar en azından aldığım paraya satarım
çünkü direk aldığım hafta, satmak istediğinde haber ver diyenler oldu.

çokta memnunum tavsiye ederim

arkadaşlar bende 12-13 bin civarı bir araba arıyorum. Corsa hoşuma gidiyor ama o fiyata çok mu eski modeller vardır? bir de otomatik vites düşünüyorum. tavsiye edebileceğiniz marka-model varmı?

arkadaşlar lada kalina nasıl bir araç?
kullanan oldu mu?
parça durumu nedir?
parçalar temin edilebiliyor mu?
performansı nasıl?

Geri