15000 TL en iyi araba hangisidir.

Kodla Büyü
hocam lacetti 2.el piyasası yok denecek kadar az ayrıca servis ve parca sorunu çekebilirsin ayrıca motor+kaporta+servis ağ ve en önemşisi konfor deyince akla gelen tek marka Ww...

slh040' Alıntı:
hocam lacetti 2.el piyasası yok denecek kadar az ayrıca servis ve parca sorunu çekebilirsin ayrıca motor+kaporta+servis ağ ve en önemşisi konfor deyince akla gelen tek marka Ww...

valla hocam çok saol bende 3-4 hafta oldu aramaktan sıkıldım hatta bi ara çektiğim krediyi bile geri vermeyi düşündüm
o kadar yani
şu araba nasıl

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 841/detay/

Hocam baktığınız arabanın aynısı bende var ve tüm bakımları serviste düzenli olarak yapıldı son bakımı geçen ay yapıldı sigara içilmemiş boya yok değişen yok ilgilenirsen görüşürüz yakıtta üzerine araba yok emin olabilirsin ayrıca ses sistemi mevcut

dejaaxu' Alıntı:
m_cengiz' Alıntı:
emel2710' Alıntı:
Çapanoğlu66' Alıntı:
2004 2005 opel astra
yok hocam yaa 2004 2005 opel astralar bakımlı ve masrafsızsa 17000-18000 diye biliyorum ben

valla hocam 2004-2005 astra varsa 17- 18 e ben talibim

Aynen o fiyata o model astra çok zor!!!

ozaman çok büyük fırsatlar kaçırdım ben bikaç tane denk geldi bu fiyata ama orası öyle burası böyle deyip almadık:(

slh040' Alıntı:
Hocam baktığınız arabanın aynısı bende var ve tüm bakımları serviste düzenli olarak yapıldı son bakımı geçen ay yapıldı sigara içilmemiş boya yok değişen yok ilgilenirsen görüşürüz yakıtta üzerine araba yok emin olabilirsin ayrıca ses sistemi mevcut

ilgilenirim hocam teşekkür ederim tabi bana yakınsan
sen hangi şehirdesin ben sakarya dayım

msa hocam golf dedi ben değil hocam ben polo diyorum çünkü benim arabam şuan kullanıyorum :+1: Palioda eşimin arabası bahsettiğimiz 2005 model dizel olan zaten 15000 e ancak 98 200 000 km uzay kasa belki bulabilir golf :wink:

Hocam yeni model olsun istersen lacetti öneririm. ben kullanıyorum. memnunum. herkes arabasından memnundur muhakkak,10 yıllık golf 15 bine bulamazsın,nacizane tavsiyem, 2004-2005-2006 1.4-1.6 lacetti düşük km bulabilirsin.performanslı araçtır. en güzeli binip kullanman.

2001 skoda fabia elagance modeli süper hocam yada fabia comfort hem cebine para kalır hemde fosfos tadı alırsın

kusura bakma slh040 hocam senini polo nunu bi resmi felan varmı sahibinden ilan verdiniz mi nasıl görebilirizz

ekonomi istiyorsan clio hem ekonomi biraz daha lüks olsun ancak alan olarak dar olsun diyoran fiesta (biraz daha paraya ihtiyaç var yalnız )
hayırlı olsun

_bilisimci_' Alıntı:
2005 model hyundai getz'e 15000 tl verilirmi
1.3 motor
40000 km'de
eğer temizse değişeni yoksa hatta bide abs si varsa hiç düşünme hocam al
eğer saydığım kriterlerde ise ve sen almayacaksan ve bana yakınsa ben alabilirim :)

Seat Leonu da düşünmeni tavsiye ederim. Bir yıldır kullanıyorum çok memnunum. Konforlu ve bence bagajı da tatmin edici büyüklükte.

sehzadeblack' Alıntı:
Fabia 1.2 ve 1.4 var. 1.4 daha çok tutuluyor.
1.2 motor o kasayı kaldırmada zorlanıyor. bu durumda normalden fazla benzin yakıyor.

ama 2004-2005 1.4 fabia 15-16 000 civarı bulabilirsen hocam iyidir...

temiz bir mazda 323 al :) 2000 model ve üstü..isteyebileceğin tüm özellikler var tek eksiği sadece 2 havayastığı olması (bazılarına az geliyor 2 tane). üstelik bir miktar paranız da cebinizde kalır onu da yakıt parası yaparsınız bir yıllık!

sehzadeblack' Alıntı:
yuksek model albea palio öneriirmisiniz

palio 1.3 multijet dizel çok az yakıyor.ben istediğim gibi bi araba bulamazsan düşünüyorum
kilometresi az bulabilirseniz iyidir
2005-2006 14 bin tl civarı bulabilirsiniz
ama hocam abs olmasına bakın mutlaka. bence önemli ...

m_cengiz' Alıntı:
sehzadeblack' Alıntı:
yuksek model albea palio öneriirmisiniz

palio 1.3 multijet dizel çok az yakıyor.ben istediğim gibi bi araba bulamazsan düşünüyorum
kilometresi az bulabilirseniz iyidir
2005-2006 14 bin tl civarı bulabilirsiniz
ama hocam abs olmasına bakın mutlaka. bence önemli ...

siz ne düşünüyorsunuz?

evlendikten sonra hanımın işi sebebiyle okul ev arası 25 km. olacak. En azından özür durumundan gidebilene kadar. Beni batırmayacak, arabayla gidip gelebileceğim bir model tavsiye edebilir misiniz? Palio multijet işimi görür mü?

ali04' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-lada-kalina-119-ogretmenden-acil-satilik-13000tl-37246575/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 5806/detay

bi bak derim.
bu modeller fiyat/performans oranı çok yüksek.
2008 model araba .
bence fazla para vermeye gerek yok.

doğru söyluyorsun hocam ama lada nasıl bir arabadır. bilmiyorum fiyat bu kadar düşük olunca insan düşünüyo gerçi çok yüksek olunca da alamıyoruz bilmiyorum nasıl olcak bu iş:)))

Geri