19 mayıs böte

Kodla Büyü
ilköğretim ana bilim dalındaki bölümlerin yan alanı oluyomuş hocam.ordaki memurlarında bi şey den haberi yok.sendikalarla konuşup bireysel dava açmak lazım.çok kişi olursa belki tepki uyandırır.

ben de aynı durumdayım. okulumdaki mat çi arkadaş da omü mezunu. aynı dersleri almışız onun diplomasında yazıyormuş benmkinde yok. dava açsak ne zamana sonuçlanacak yine kaçırmış olacağız

suckan10' Alıntı:
AhmetMeral' Alıntı:
Fizikçiler çabuk değişiyordu :) baş harfi Ş... olmasın :)

Ahmet'im hani ilk sene gelen biri vardı. Kendi Turbo Pascal kitabımı yazmış ne onumu dersin.

Kardeş o dediğin Necmi DEGE. Fizik-2 dersini alttan aldığımız Şamil adında bir fizikçi vardı.Onu kasdetmiştim tabi ondan da kalmıştık otomatik olarak :) Sağolsun Emin ÖZTEKİN hoca sayesinde 4. sınıf son dönem geçebilmiştik ancak :)..

Dava açmak isteyen olursa organize hareket edebiliriz. Eşitlik ilkesine aykırı falan diye bir şeyler çıkar tahminimce. Şimdiki alan değiştirmeyi kaçırsak bile daha sonra norm fazlası atamalarda en azından tercihte bulunabiliriz.

ben de omı mezunuyum..Doç yrd bir bey ile görüştük... bizim gibi olup yan branş olan (örneğin mat öğretmeni mezunu) örnek transkriptini getirip rektörlüğe başvurabiliriz.olmazsa sonrasında mahkemeye ..eşitlik ilkesine aykırı olacağından alabilirsiniz dedi Ve bu konuyla ilgileniyor..örnek bir transkript gönderebilirseniz mail yoluyla kendisine gönderebilirim...

bugün okuldan matematikçi arkadaş iki gün önce istemişim,trankriptini çıkarmış getirmiş sağolsun..farklı bir üniversiteden olduğu halde..omü mezunu matematikçi arkadaşı olduğunu söyleyen arkadaş transkripti alamaz mı?

ya sormayin bende ilk sene orada okuyup sonra yatay gecisle kactim yazilara bakiyorumda iyiki kacmisim baska okula.

bende 2009 omü böte mezunuyum. bizi de 4 yıl boyunca uyutmuşlar. bilgisayar alan derslerinden çok mat, fizik kimya biyoloji aldık ve alan dersleri adına da hiçbir şey almadık denebilir. sonuç olarak artık kimseye hiçbir şekilde bir şey diyemiyorum. yanıyorum heveslerime sadece.

bende yan branşım fen bilgisi diye dolaşıyorum hala şu an hayal kırıklığı içerisindeyim :(((((((((((( 2004 mezunlarındanım o kadar dersi sırf ders doldurmak için mi işlemişiz. madem hocanız yoktu neden açtınız o okulda o bölümü. nasıl bir ülkedeyiz. Yalanlar içerisindeki bir fakülteden yetişen öğretmenlerden pırıl pırıl bir nesil yetiştirmesi bekleniyor. Yazıklar olsun.

Bir insan akademisyen olmuşsa nasıl milletin gözünün içine baka baka yalan söyler? Sizce bu insanda akademik kariyer yapacak karakter ve potansiyel var mıdır?

Geri