2-3 Ocak Açık Lise sınavları

Kodla Büyü
Ben teog sınavında görev aldım.

Ama gorev puanim 0 görünüyor. Teog puanlama dışı sanırım.

Bu arada banada görev çıkmadı. TC 2 ile başlıyor.

Arkadaşlar 2 dakika önce baktım görev çıkmamıştı.

Şimdi mesaj geldi 1. oturumda görevlendirildiniz diye.

1. oturumda görevlendirildiniz diye tele mesaj geldi yarım saat önce il İstanbul
Anadolu üniversitesi görevli işlemlerinde açıldı sonra mebbis e aldılar niye böyle oldu fikri olan var mı?

ben adalet olduğunu sanmıyorum

bazı torpilli adamlar sürekli sınav alır mebbise işlenmez puanları yükselmez bu kadar basit

bu bazı adamlar her zaman görev alır

teoride adil olabilir ama pratikte adalet olmaz bu ülkede

ernestososa' Alıntı:
ben adalet olduğunu sanmıyorum

bazı torpilli adamlar sürekli sınav alır mebbise işlenmez puanları yükselmez bu kadar basit

bu bazı adamlar her zaman görev alır

teoride adil olabilir ama pratikte adalet olmaz bu ülkede

Doğru söze ne denir.

hala iddaa ediyorum hakkaniyetli seçim yapılmıyor, ilçemizde sınav yapılmıyor diye burda ki öğretmenlerin hiç birine görev vermediler. zaten yarısı merkezden gidiş geliş yapıyor. ben tercih ettiysem sanane kardeşim arabama atlar merkeze gider gelirim. başka zımbırtı olunca merkeze çağırmasını biliyorsun amaa :verymad:

habibocak' Alıntı:
Hocam,

Bir çok kez açıklamıştım tekrar açıklayım.

Sınav görevlendirmeleri puan usulüne göre belirlenmektedir. Başlangıç itibariyle herkesin puanı 0 olduğu için T.C. kimlik numarası küçükten büyüğe doğru görevlendirmeler yapılmaktadır. Herkesin puanı oluşunca T.C. kimlik numara kriteri sona erecek ve puanı düşük olanlardan çok olanlara doğru yapılacaktır. Görevlendirmeler Bakanlık tarafından yapılmakta olup İl/İlçelerin müdahale imkanı (teog hariç) yoktur.

Puan hesaplaması sınavda salon görevlisinin aldığı ücretin sınavın maksimum süresine bölümünün 100 ile çarpılması şeklindedir. ==> (Ucret/Süre)*100

Manuel sistemi düşününce bu sistem kesinlikle adaletlidir.

"... T.C. kimlik numarası küçükten büyüğe..." böyle bir saçmalık olabilir mi hocam? TC no'su 1 ve 2 ile başlamayanlar ikinci sınıf insan mı ya da kuala lumpur vatandaşı mı? yanlış anlaşılmasın sitemim size değil.

Arkadaşlar şimdi baktım. Sistemde şu anda sadece 1. oturum görevlendirmeleri yapılmış. 2 oturum daha yapılmamış. Diğerleri de sırasıyla yapılır.

Ayrıca AÖO görevlendirmeler henüz yapılmamış.

Görev çıkanlara hayırlı olsun. Çıkmayan be gibi diğer arkadaşlar 2. yerleştirme AÖO var. Belki onda çıkar. :)

plankml' Alıntı:
bana da çıkmadı, halbuki şimdiye kadar sadece dört sınav görevim oldu :wink:
Hocam,

Bor'un 1. oturum görevlendirmesi yapılmış. 2-3 henüz yapılmamış. Biraz bekleyin.

Ayrıca açık ortaokul hiç yapılmamış.

Habib hocam, bilişimcileri bakanlıktan ayırıp ayrı bir müdürlüğe bağlasalar, başına da sizi koysalar, daha ne isterdik. Başka bir ilde btr lere bu kadar destek olan bir kişi daha var mı acaba? Teşekkür ederiz hocam

plankml' Alıntı:
Habib hocam, bilişimcileri bakanlıktan ayırıp ayrı bir müdürlüğe bağlasalar, başına da sizi koysalar, daha ne isterdik. Başka bir ilde btr lere bu kadar destek olan bir kişi daha var mı acaba? Teşekkür ederiz hocam
Eyvallah Hocam,

Öyle bir şey mümkün değil biliyorsun Hocam. Malum ben sınıfçıyım.

Arkadaşa Gece 1.30 ta mesaj gelmiş sistem yavaş işliyor.

Ama bende arkadaşlar gibi adaletli olacağını düşünmüyorum.

Puanları mı takip ediyoruz ki?

TC kimlik Numarası Küçükten büyüğe olabilr ama sonrasında Puanların Sıfırlanmayacağını veya küçültmeyeceklerini kimse garanti edemez.

Keser Döner Sap Döner Gün Gelir Hesap Döner

Bizim okuldan bir arkadaşın bilgisayarla pek alakası yok yeni sisteme geçildi geçileli hiç görev almadı ve puanı 0 idi. Ben yardımcı oldum başvurusunu beraber yaptık. Sadece bir sınav çıkmış o da cezaevi sıkıntılı olduğu için istemiyor. İnşallah bu sistem adaletli olur.

bilalca' Alıntı:
Bizim okuldan bir arkadaşın bilgisayarla pek alakası yok yeni sisteme geçildi geçileli hiç görev almadı ve puanı 0 idi. Ben yardımcı oldum başvurusunu beraber yaptık. Sadece bir sınav çıkmış o da cezaevi sıkıntılı olduğu için istemiyor. İnşallah bu sistem adaletli olur.
Hocam,

Zaten şu anda 1. oturum görevlendirmeleri yapıldı. O yüzden tek çıkması gayet normal.

bana da sadece 1.sınav 1. oturum çıkmış.diğerlerini yarından itibaren mi yerleştirecekler acaba.onaylanma tariihinin bitişi mi bekleniyor ki

Bizde de görevlendirmeler yeni yapıldı.
AOL 1. oturum için görevlendirme çıkmış...

Oturumlar için sırayla mı görevlendirme yapıyorlar?
yani ilk 1 sonra 2 vb..?

Bizim okuldaki öğretmenlerde hep 1. oturum için görev çıkmışta...

Geri