2008 model opel astra1.3 enjoy dizel

Kodla Büyü

glimmer

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar arabam temizdir. kazasız. sadece radyotörü değişti o da opel servisinde. çizik bile zor bulursunuz. eşim araba hastası olduğundan dolayı gözü gibi bakar aranbamıza.72.000 km de. dizel. 5+1 manuel vites. ilgilenen varsa görüşelim.
fiyat olarak :32,500

Ekli dosyalar

• 10032012191.jpg
    10032012191.jpg
    257.9 KB · Görüntüleme: 2,365
  • 10032012192.jpg
    10032012192.jpg
    410.3 KB · Görüntüleme: 2,363
  • 10032012195.jpg
    10032012195.jpg
    470.2 KB · Görüntüleme: 2,363
  • 10032012196.jpg
    10032012196.jpg
    300 KB · Görüntüleme: 2,363
hocam kapalı plaka güven vermez. radyatör neden değişti? muhtemelen önden kazası var

hocam plaka açık olunca nereden bakılıyor kazası cezası falan var mı diye? ben de 20000 civarı bi araba bakıyorum da

Fiyat çok uçuk ben bunun2010 modelini 6 ileri 1.3 dizelini 4.500 km deyken 32.500 tl verdim hatta bbnetede yazmıştım kimse aramadı..

El-Aziz' Alıntı:
hocam plaka açık olunca nereden bakılıyor kazası cezası falan var mı diye? ben de 20000 civarı bi araba bakıyorum da

hasar yada kaza yazıyorsunuz gsm şirketlerine 5664 du yanılmıyorsam gonderiyorsunuz,

şayet kasko yada sigortadan karsılanmıs bir hasar yada kaza varsa bilgisi cebinize geliyor.

aracın edeceği piyasaya göre en fazla 29 ama her malın bir alıcısı vardır. hayırlı satışlar hocam gönlünüze göre olur inş.

evrim0626' Alıntı:
aracın edeceği piyasaya göre en fazla 29 ama her malın bir alıcısı vardır. hayırlı satışlar hocam gönlünüze göre olur inş.
evrim hocam o kadar da emin olma derim 31,00 tl veren var..
kazamız yok radyotörün değişme nedeni allan taş geldi ve raydotörü patlaatı.
evrim hocam esogü böteden arkaşız senle..

Çapanoğlu66' Alıntı:
Fiyat çok uçuk ben bunun2010 modelini 6 ileri 1.3 dizelini 4.500 km deyken 32.500 tl verdim hatta bbnetede yazmıştım kimse aramadı..
sizin araçda bizimkisi kadar temizse kaçırmışlar derim...

alfa-turk' Alıntı:
hocam kapalı plaka güven vermez. radyatör neden değişti? muhtemelen önden kazası var
hocam eşim komutan olduğundan açmadık aracın plakasını.. bi de terör bölgesindeyiz farklı sıkıntılar var maalesef o sebeple... siz alamayı düşünüyorsanız pm den öğrenebilirisiniz plakayı...

bu araçların kasası ağırdır hocam,ve sizin araç da 1.3 motor,düz yolda fark etmezsiniz ama bi rampada arabanın çekişinde ki farkı görebilirisiniz...

valla açıkcası bana kalsa ben satılmasın diyorum çünkü aracımdan çok memnunum. sizin dediğiniz gibi bi sıkıntı söz konusu olmadı ve biz sürekli dağ tepe gezen inşanlaroz. türkiyede bu araçla gitmediğimiz yere kalmadı sayılır... siz bence bi kullanın sonra bi daha karar verin

glimmer' Alıntı:
valla açıkcası bana kalsa ben satılmasın diyorum çünkü aracımdan çok memnunum. sizin dediğiniz gibi bi sıkıntı söz konusu olmadı ve biz sürekli dağ tepe gezen inşanlaroz. türkiyede bu araçla gitmediğimiz yere kalmadı sayılır... siz bence bi kullanın sonra bi daha karar verin
kullandım hocam bende doğuda görev yapıyorumm o yüzden yorum yaptım zaten...doğuda çalışanlar için en az 1.6 motor olmalı :)

by_katliam' Alıntı:
glimmer' Alıntı:
kullandım hocam bende doğuda görev yapıyorumm o yüzden yorum yaptım zaten...doğuda çalışanlar için en az 1.6 motor olmalı :)

hocam yokuşları 130 la gitmeyi denedin heralde doğrudur gitmeyebilir ;) gerekte yok zaten. Fiyatı fazla yazmış hocam tabi de araç çok seri bir araç uçak olacak değil ya

diyarbakır dayız biz hocam... kırsal bi ilçede.
valaa dediğim gibi arkaşlar eşim tutturdu satalım diye yoksa inanın bnm niyetim yok.
bu fiyatada gitmezse satmam zaten.

bilisim_06' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:
glimmer' Alıntı:

hocam yokuşları 130 la gitmeyi denedin heralde doğrudur gitmeyebilir ;) gerekte yok zaten. Fiyatı fazla yazmış hocam tabi de araç çok seri bir araç uçak olacak değil ya
araba anlayışımız farklı hocam :) uçak olmasın ama rampaya girdğimde de devirden düşmesinn,bu araç için değil genel olarak 1.3 istediğin kadar zorlaa rampalarda sıkıntı yaşarsınnn...

by_katliam' Alıntı:
araba anlayışımız farklı hocam :) uçak olmasın ama rampaya girdğimde de devirden düşmesinn,bu araç için değil genel olarak 1.3 istediğin kadar zorlaa rampalarda sıkıntı yaşarsınnn...

hocam size katılıyorum,rampalarda kamyonlar tarafından sollanmak istemiyorsan 1.3 motorlu araba almamak lazım ama bunun yanında 1.3 lerin vergi avantajı ve düşük yakıt tüketimi insanı cezbediyor.Sonuç olarak artıları bir yana eksileri bir yana yazıp değerlendirmemizi ona göre yapmak lazım. :wink: Benim şahsi fikrim eğer bu araçta kaza bela yoksa 30000 TL ye alınabilir.

glimmer' Alıntı:
evrim0626' Alıntı:
evrim hocam o kadar da emin olma derim 31,00 tl veren var..
kazamız yok radyotörün değişme nedeni allan taş geldi ve raydotörü patlaatı.
evrim hocam esogü böteden arkaşız senle..
arkadaş hatırına ozaman eder o fiyat:) arkadaşım 31 veren varsa bence satmanız iyidir. 2007 sini 26 ya alıyordum 2 parça boyalı sadece. ondan bencesine 29 yazdım. ama belirttimde her malın bir alıcısını vardır diye:) hayırlısı olur inş sizin için. 1.3 motoru beğenmeyen arkadaşlar benzinli motor gibi düşünmemek gerek bunun dizel olduğunu unutmamak gerek. ama tabiki 1.6 motordan aldığın performansı alamıyorsun. zaten araştırdığınızda bu arabayı kullananları en çok etkileyen yakıtı:)

hocam hayırlı satışlar arabanız güzerl gerçekten ama banada fiyatı yüksek geldi. bir an önce satarsınız umarım.
sanırım 3-4 ay önce bir akrabam bu arabanın sedanını aldı 103000km 2008 1.3cdti, 26500tlye almıştı. kaza boya yok

by_katliam' Alıntı:
bilisim_06' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:
glimmer' Alıntı:

hiç araç kullanmamış adamlar yorum yapıyor galiba

1.3. dizel motor 190nm tork var turbo motor var
1.6 motor diyip durdugun araçlarda 150-160 nm arası tork var

rampada bir araç bayılacaksa bu 1.3 dizel araç olmaz hocam bilmeden kullanmadan sallamayın...

seventyseven' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:
bilisim_06' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:
glimmer' Alıntı:

hiç araç kullanmamış adamlar yorum yapıyor galiba

1.3. dizel motor 190nm tork var turbo motor var

:+1:
1.6 motor diyip durdugun araçlarda 150-160 nm arası tork var

rampada bir araç bayılacaksa bu 1.3 dizel araç olmaz hocam bilmeden kullanmadan sallamayın...

bi kaç kelime duyup gelip burda hava atan adamlarda var:)
lütfen burdaki arkadaşları yanıltmadan yorum yapalım..
senin savunduğun araç 1.3 üstelik beygiride az,torkunun fazla olması benim rampada istediğim performansı alacağım anlamına gelmez..tork tekerleğe verilen itme momentu ya da gücü diyebiliriz...bu da yük araçlarında fazladır..biz otomomilden bahsediyoruz...torko göre araç alsaydım kamyon alırdım :))
yani tork çekişini artırsada bu sfer hızını düşürecektir aracın,bi tarftan kazanç varken bir taraftan kayıp vardır..bu araç rampayı çıkamaz demedim elbette çıkar ama hız önemli benim içinnn :+1:
senin dediğin aynı motor gücüne sahip olup torku fazla olan araçlar için geçerli olabilir..onaa katılırım,ama burda 1.3 ve 80-90 beygirden bahsediyoruzzz...
ayrıca dizel araçlar benzinli araçlara göre fazla devir yapamadıklarından hızlanma değerleri düşüktür,yani tork avantajlarını devir düşüklüğü nedeniyle kaybederler...
bu arada galarici arkadaşımdan dediğin araçların hepsini her koşulda denemiş birisi olarak yazdım,araç alırken beni bul yardımcı olurum tork a aldanma fazlaa;)

Geri