2012 Norm Fazlaları ANKARA

Kodla Büyü
hocam az önce özür grubu için olan konuya yorum yazmıştım ama dediğiniz gibi farklı okullar var ama aynı okullarda var bu ne anlama geliyor acaba ve resen atama olacak mı olmayacak mı kafalar iyice karıştı bir açıklama olsa iyi olur

Okullardan norm fazlası olanlardan özür belgelerini istediler. Özür belgeleri ilçede bekleyecekmiş. İl gerek duyduğunda belgeleri isteyecekmiş. Bu da resen atamaların yapılacağı ama özür durumlarının dikkate alınacağı anlamına geliyor.

sariyildiz' Alıntı:
Arkadaşlar resen atama yapılacakmış. Müdür yardımcısına yazı gelmiş. Bilgisi olan var mı?

aynen hocam yazıyı bize de imzalattılar.. özür belgelerini istediler.. Hatta benim müdürüm özür durumu yazan başlığın eş özrü olmadığını iddia etti..
"yoh yoh o değil haaa sen burda görevlendirildin ya onu soruyolar onun belgesini koy" dedi. :puhaha:
ben de "benim bildiğim 3 tür özür durumu var eş, sağlık, öğrenim ilçeyi arayın isterseniz" dedim.. :| :eek:
bu adam beni kocatttı..

resen atamalar olmayacakmış branş atamayı arayıp sorabilirsiniz tercih yapanlara yazık oldu

arkadaşlar ankarada resen atama olmadı heralde olsa kesin buradan haberimiz olurdu dimi yani ücralara atandığımızla mı kaldık? birde bu dönem okulunda kalmak için nasıl bir yöntem izlediniz kalanlar dilekçeye ne yazdınız teşekkürlerr

Geri