2012 Ocak-Haziran Formatör Görevlendirmeleri

Kodla Büyü
Düzce de İl formatörü ile bugün görüştüm daha yazı gelmedi bakanlıktan dedi. Bizim müdür de bana cuma günü formatörlük için dilekçe yazdırıp il Milli eğitime verdirdi. :shock:

R-Berk' Alıntı:
Düzce de İl formatörü ile bugün görüştüm daha yazı gelmedi bakanlıktan dedi. Bizim müdür de bana cuma günü formatörlük için dilekçe yazdırıp il Milli eğitime verdirdi. :shock:
hocam müdrünüz ilden yazı geldi için mi dlekçeyi yazdırdı yoksa kafasına göremi?

kadro verilmeden bize rahat yok. inş bu yıl şu yılan hikayesine dönen bilişim rehber öğretmen kadrosunu verirler...

trueandfalse' Alıntı:
R-Berk' Alıntı:
hocam müdrünüz ilden yazı geldi için mi dlekçeyi yazdırdı yoksa kafasına göremi?

Bimiyorum. Müdür beni odasına çağırdı hocam formatörlük için dilekçeni yazıp il atama bölümüne ver dedi ben verdim. daha sonra İl formatörünü aradım başladı mı diye çünkü site de duyuru falan yapılmamıştı. o da yok hocam yazı gelmedi formatörlük bu sene verilmeyebilir bakanlığın yeni bir çalışması var dedi.

R-Berk' Alıntı:
trueandfalse' Alıntı:
R-Berk' Alıntı:

Bimiyorum. Müdür beni odasına çağırdı hocam formatörlük için dilekçeni yazıp il atama bölümüne ver dedi ben verdim. daha sonra İl formatörünü aradım başladı mı diye çünkü site de duyuru falan yapılmamıştı. o da yok hocam yazı gelmedi formatörlük bu sene verilmeyebilir bakanlığın yeni bir çalışması var dedi.

Çalışma aynıysa biz biliyoruz hocam bu senede formatörlüğe devam deseydiniz.

her_dem' Alıntı:
en güzelini sanırım kırıkkale yapıyo. bizim ilk dönem görevlendirmemiz 20 ocakta bitiyor. büyük ihtimalle 6 şubatta başlatırlar 30 haziranda sona erer.

Bilecik'te de 20 Ocak'a kadar görevlendirme yapılmıştı. I. dönemin son haftası başvuru yazılarını gönderirler sanırım okullara.

Aydın başvuruları 18'ine kadar alıyor. 19 ilçe onayı, 20 Aralıkta il onayı. 2 Ocak 2012 - 30 Haziran 2012 arası görevlendirme.

Şanlıurfa'da başvurular bugün itibari ile başlamıştır. Başvurular bu ayın 23 üne kadar devam edecek. Üst yazı ve başvuru formu için TIKLAYINIZ

zibula' Alıntı:
Antalya beklemede... TAMAM..

gecen hafta norm fazlası bilişimcilrin listesi açıklandı bu hafta norm fazlası öğretmenlerin atamaları var 15 i son yanlıs hatırlamıyorsam bence bu atamalar bitince gelir yazılar...

Geri