2012 Ocak-Haziran Formatör Görevlendirmeleri

Kodla Büyü
Bizim afyon rahat takılıo. Temmuz görevlendirmesinin onayı Temmuz 20 gibi gelmişti. Sen devam ediyosun, onlar sonradan geniş geniş yapıolar.

hatay dan hala ses seda yok.
Fırtına öncesi sessizlik gibi....
Acaba bu görevlendirmede yine fırtınalar kopacak mı?
Fırtına öncesi sessizlik....
Fırtına beklenilen tarih
30.12.2011 Cuma....
Haydi Hayırlısı.....
Umudumuz Şaban......

mustafa5885' Alıntı:
Artık Ocak-Haziran değil Ocak-Aralık ayrıca valilik onayı ile değil baknlık onayı ile olacak
Nerden duydun hocam eğiticilerin görevlendirmesi ile karıştırmayasın

Dün Kocaeli Ocak Haziran görevlendirme için İl Milli Eğitimden Ulaş beyi aradım yazı yazılacak sıkıntı olmaz ama daha yazılmadı dedi

merhaba arkadaşlar. bennim sorum şu: formatörlük ocak-haziran sonuna kadar mı? yoksa yaz tatili de gidiyor mu? minik bebeğim var o yüzden nasıl olduğunu merak ettim.

ozznur' Alıntı:
merhaba arkadaşlar. bennim sorum şu: formatörlük ocak-haziran sonuna kadar mı? yoksa yaz tatili de gidiyor mu? minik bebeğim var o yüzden nasıl olduğunu merak ettim.
hocam ilden ile değişir bu durum. bu dönem nasıl yapıldıysa görevlendirme ilinizde öyle devam eder büyük ihtimalle.

seferzafer' Alıntı:
ozznur' Alıntı:
hocam ilden ile değişir bu durum. bu dönem nasıl yapıldıysa görevlendirme ilinizde öyle devam eder büyük ihtimalle.

1.dönem ağustos sonunda yapılmıştı aralığa kadar olmuş. ozaman ocak-haziran mı? balıkesirdeyim bu arada. bilen varsa lütfen cvplasın.

arkadaşlar bu dönem başvuru yapmayacağım bakalım ne olacak çok fazla borcum, yeni doğmuş bebeğim var ama herşey para değil lütfen bunu herkez bilsin.

enversahut' Alıntı:
Arkadaşlar diyarbakırda gecen hafta yazı gonderildi. Ocak-Haziran formatörlük başvurusu için dileçe istiyorlar. dilekçeyi şuan formatörlük yaptğım okuldanmı gonderecem yoksa kadromun bulunduğu okuldanmı gidecek. Görevlendirme sonucları 1 ocaktan sonra acıklanırsa 31 aralıktan sonrada formatörlük yaprığım okuldamı çalışmaya devam edecem. bu konularda bilgisi olan arkadaşlar varsa beni de bilgilendirilerse sevinirim.
bak şimdi resmi yazışmalrı kendi okulundan halledeceksin bu bir
yazı geç gelirse görevlendirmen sona ermiş olacağı için iş yapsan da ek ders alamazsın bunun için yazı gelene kadar sadece sana verilen ders programındaki derslere gireceksin ve ek ders almayacaksın geldiiğinde sana güzelce göreve başlangış yazacaklar ondan sonra görevin ve ek dersin başlayacak

slh040' Alıntı:
arkadaşlar bu dönem başvuru yapmayacağım bakalım ne olacak çok fazla borcum, yeni doğmuş bebeğim var ama herşey para değil lütfen bunu herkez bilsin.
hocam sana biri büyü yapmış eğer böyle boşvermiş düşünüyorsan daha sıkı sarılman daha çok kazanıp çocuğuna gelcek hazırlaman gerekirken böyle
s... etmiş görünmek pek hayra alamet değil.
eğer dediğim ilgi sahana girmiyorsa sakın cevap yazma sadece senin durumunda olupta böyle diyen birçok kişi büyü tesirinde olduğu için böyle
olurlar. :puhaha: :!: :x :)

Geri