2017 Ankara Norm Fazlası Atamaları

Kodla Büyü
bakma değil, burada konulmuştu ;
eğer takvim değişmediyse
2.aşama takvimi olarak resmini koymuştu foruma. 2-asama-tarih.png

Hocam il MEM'e sormuş ya resen puanı düşük olandan başlayacak diye. Ozaman tercih yapanlar atandıktan sonra, 110 puanla sincan da olan biri olsun, birde 100 puanla mamakta biri olsun. Sincandaki A okuluna puanı düşükten başlarlarsa mamaktaki arkadaş sincana yerleşecek sincandaki başka ilçeye resen gitmiş olacak. haksızlık değil mi?

Hocam il MEM'e sormuş ya resen puanı düşük olandan başlayacak diye. Ozaman tercih yapanlar atandıktan sonra, 110 puanla sincan da olan biri olsun, birde 100 puanla mamakta biri olsun. Sincandaki A okuluna puanı düşükten başlarlarsa mamaktaki arkadaş sincana yerleşecek sincandaki başka ilçeye resen gitmiş olacak. haksızlık değil mi?
Hocam önce ilçe içinde puanı yüksek olan resen atanir(yani 110 puanlı sincandaki) ilçede norm fazlası kalmayınca ildeki düşük puanlı oraya atanır.
Ben böyle anlıyorum.

İle sordum resene kalanlar kendi ilçesindeki boş kadrolar dolmadasın başka merkez ilçelere atanmayacakmış

hayriye ethem kız meslek bilişim bölümü var. 3 ücretli çalışıyor. 2 açıkta 1 görevlendirme olmak üzere 3 kadrolu öğretmen var.

Son düzenleme:
önce resene kalanlar kendi ilçesinde yerleştirilecek boş yerlere, sonra ilçe dolarsa kalan kişi başka ilçelere yollanacak. (Düşük puandan başlanarak dediler)

Arkadaşlar, ben 1.aşamada tercih yaptım ve yeni okuluma atandım. Sorum şu; şu anda görev yaptığım okulda BTRyim. İkinci dönem bu okulda BTR olursam, atandığım yeni okulumda da derse mi girmem gerekir? yeni okulda bir bilişimci arkadaşım daha var ve 30 saat derse giriyor.
önce kadronuz olduğu okuldaki dersleri tamamlamanız gerekiyor diye aklımda kalmış hocam ama çok emin değilim siz araştırmaya devam edin

Kadronla gittiğin okulda ders yükünü tamamlayacaksın sonra Btr olarak başka bir okula gidebilirsin. (yani eski okulunda)

- Tercihlerine atanamayanlar ile tercihte bulunmayanların, hizmet puanı en fazla olandan başlamak üzere öncelikle görev yapmakta oldukları ilçe içinde, bunun mümkün olmaması durumunda ise hizmet puanı en az olandan başlamak üzere görev yapmakta oldukları il içinde resen,
Açık Değil mi? sadece ben mi yanlış anlıyorum.
Resende her türlü düşük puandan başlanacakmış. Sadece tercih yaparsa yüksek puanının önceliği var.

Daha önce yazılanları istinaden iyice sordum ilçe içerisinde re sen de yüksek puandan mı başlanacak diye, hayır resen de her türlü düşük puanla başlanacak Eğer kendi tercih etti ise o zaman en yüksek puandan başlanarak atama yapılacak dediler.

Son düzenleme:
Geri