2023 - 2024 Öğretim Yılı Bilişim Teknolojileri Alanı Yazılım Dalı Yıllık Planlar

Kodla Büyü
Ağ İşletmenliği Dalı İçin Planlar

ağ dersi ve anahtarlama

Ekli dosyalar

• Ağ Sistemleri Ve Anahtarlama Dersi Yıllıkplan.pdf
    180.1 KB · Görüntüleme: 144
Kıymetli hocalarım plan tasarımlarına başladık inşaallah, vakit müsait oldukça haftalık ders çizelgesinde yer alan sınıflarımızın ortak, dal ve seçmeli derslerini mümkün olabildiğince burada günlük olarak paylaşım yapacağım. Siz kıymetli hocalarımdan ricam lütfen plan sormamanız, bu paylaşımı takip etmenizdir. Teşekkürler...

9. Sınıf Bilişim Teknolojileri Alanı Yazılım Gelişim Dalı Planlar
çok çok teşekkürler hocam emeğinize sağlık

hocam seçmeli oyun programlama ve yazılım geliştirme bölümü için işletmelerde beceri eğitimi ve gelişim tablosu da var mı elinizde?

merhaba hocam elinize sağlık, 9. sınıflarda bilgisayar bilimleri yerine gelen bilişim teknolojileri ve yazılım dersinin planını göremedim yardımcı olur musunuz

Kıymetli hocalarım buradaki başlığın aynı şekilde ağ işletmenliği başlığıda ayrı olarak var. Ağ işletmenliği dalının ders planlarını oraya yüklerseniz karışıklık olmaz. Her iki dalın planları için ayrı ayrı başlıkta konu açtım. Teşekkür ederim

Hocalarım 9. Sınıfların planlarinda alan tanıtımına kaç hafta ayirmaliyiz? Sunucu isletim sistemi dersini nasil isliyorsunuz? Windows Server'a göre anlatmış kitap ama lisanslı bulmak sıkıntı.

Hocalarım iyi akşamlar Mesleki yabancı dil dersi yıllık planı var mı acaba ?
@davutaydin hocam emeklerinize sağlık teşekkür ederiz.

Son düzenleme:
Elektronik uygulamalar dersinin yıllık planı

Ekli dosyalar

• 2023-2024 ElektronikUygulamaları YILLIK PLAN.rar
    20.1 KB · Görüntüleme: 193
Son düzenleme:
Seçmeli Mesleki Yabancı Dil dersi yıllık planı

Ekli dosyalar

• Seçmeli Mesleki Yabancı Dil Yıllık Plan.rar
    35.6 KB · Görüntüleme: 157
Geri