21 ARALIK SALI 12:00'DA İL MEM ÖNÜNDE İZİNLİ EYLEM

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
Re: 23 ARALIK PERŞEMBE İSTANBUL İL MEM ÖNÜNDE İZİNLİ EYLEM

Pendik Kalkış Saat 10.00 Pendik İHL önü. 9.45 de orada olalım sayın hocam.

ARKADAŞLAR ,REHA HOCAMLA GÖRÜŞTÜM..
FACEBOOK GRUPLARINDAN ,MARMARA ÜNİ.ÖĞRENCİLERİ GİBİ GELECEK OLANLAR VARMIŞ 50 NİN ÜZERİNDE KATILIM KESİN GİBİ..PERŞEMBE OLURSA TEKRAR SAYI AZALABİLİR.KESİN SALI GÜNÜ
ADMİN DEKİ ARKADAŞLAR LÜTFEN SALI DİYE BİRKEZ DAHA DEĞİŞTİRELİM.TEL TRAFİĞİ İLE HABER VERELİM.SALI SERVİS PENDİKTEN 10.00 DA KALKACAK.PANKARTLARI HAZIRLAYALIM.12.00 DE İL MEM İN ÖNÜNDE BULUŞUYORUZ İNŞAALLAH..
İRTİBAT:05053711550
CEMAL KAPAN

Arkadaşlar son durum Cemal Hocam da belirtti. Salı günüdür. Facebooktaki grupta da belirttim.

Salı günü eşimle beraber orada olacağım. Serviste de orada yapılacakları konuşma fırsatımız olur. SLoganlarımızı da hazırlayalım. Yarın görüşmek üzere...

Sloganım:
“SESSİZ KALMA , DERSİNE SAHİP ÇIK!”
“EN UYGUN BİLİŞİM DÖNEMİ, İLKÖĞRETİM”

Ayrıca şu da olabilir...

"Bilişim çağında öğrencilerimizi Bilişim Eğitiminden mahrum bırakma"

Re: 21 ARALIK SALI 12:00'DA İL MEM ÖNÜNDE İZİNLİ EYLEM

"Bilişim Eğitimi için 6. sınıf çok geç"
"Dersimi İstiyorum, ben ÖĞRETMENİM" de kulağa hoş geliyor. Ben gün içerisinde yapacağım pankartları yazacağım. Saygılar.

Arkadaşlar aklıma geldi de elimizde laptoplarla oturarak ne yapacağız? Bence bir kaç tane sloganlardan oluşan ya da dikkat çekici resimlerden oluşan bir sunu hazırlasa ve elimizdeki laptoplarda o sunular oynatılsa eylem boyunca nasıl olur?

Arkadaşlar aklıma geldi de elimizde laptoplarla oturarak ne yapacağız? Bence bir kaç tane sloganlardan oluşan ya da dikkat çekici resimlerden oluşan bir sunu hazırlasa ve elimizdeki laptoplarda o sunular oynatılsa eylem boyunca nasıl olur?

Servis için notlarımı almaya devam ediyorum. Bana özelden ulaşıp bineceğiniz durağı bildirmeniz yeterli.

Arkadaşlar ben 2 afiş hazırladım:
" ÖĞRENCİSİ OLMAYAN TEK ÖĞRETMEN ZÜMRESİ"
"TAMİRCİ DEĞİL ÖĞRETMENİZ!"
Hazırlayacak olanlar aynılarını hazırlamasın diye yazıyorum. Yarın görüşmek üzere...

İnşallah gün değişikliğinden dolayı aksamalar olmaz. Bizler gelemiyoruz ama, giden arkadaşlarımıza güveniyoruz ve sizleri destekliyoruz

arkadaşlar bu eylem için yazılı ve görsel medyaya haber verildi mi acaba...

Çünkü onlarsız bir anlamı olmaz... Sesimizi duyuracak olanlar onlar...

denizz' Alıntı:
İnşallah gün değişikliğinden dolayı aksamalar olmaz. Bizler gelemiyoruz ama, giden arkadaşlarımıza güveniyoruz ve sizleri destekliyoruz
günle ilgili sıkıntı olmaz hocam zaten herkes Salı biliyordu. Bu yüzden değiştirmedik.

Aliosman_eser' Alıntı:
arkadaşlar bu eylem için yazılı ve görsel medyaya haber verildi mi acaba...

Çünkü onlarsız bir anlamı olmaz... Sesimizi duyuracak olanlar onlar...
Medya tabi ki çağırıldı hocam basın açıklaması yapılacak. Pankartlar ve elde laptoplarla oturan BT öğretmenleri olacak. sayıyı 60-70 arası tutsak yeterli olacaktır. İnş. muvaffak oluruz.

Bilişim Eğitimi için 6. sınıf çok geç"
"Dersimi İstiyorum, ben ÖĞRETMENİM"
pankartları da benden. Akşam biraz daha düşüneceğim.

işte bu kimin hazırladığı önemli değil önemli olan amacına ulaşması. umarım başarılı olur

reyis_bey' Alıntı:
işte bu kimin hazırladığı önemli değil önemli olan amacına ulaşması. umarım başarılı olur

bizim için uğraşan -her ne fikirde olursa olsun- insanlara binlerce teşekkür ediyorum.... :alkis: :alkis:

Bugün Bilgi Yarışması Görevinden çıkarıldım. Komisyondaki müdürlerden biri kendi müdürüm. Gittim durumu izah ettim. "Meslekte 6. yılım ama seneye norm fazlası olacağım hocam" dedim. "Aylardır durumumda hiç bir değişiklik olmadı" dedim. Anlayışla karşıladı ve "tamam hocam sizi gayet iyi anlıyor ve destek veriyoruz. Sistemde sıkıntı yok kalan arkadaşlarla halledeceğiz size kolay gelsin" dedi. Orada çalışmaktan onur duydum o an. Okulumda ayrılmak istemediğimi bi kez daha fark ettim. Bize destek olmanıza çok ihtiyacımız var. "En azından denedik" demek için ya da "ya şu da şöyle olsa daha iyi olur bizler için" diye aklınızdan geçirdiğiniz şeyler için bile gelinir. Tam sırası. Lütfen bizi yalnız bırakmayın.

şöförsen bas gaza
idareciysen yaptır işini bilgisayarcıya :D

ogretmen006' Alıntı:
şöförsen bas gaza
benim durumu kast ettiyseniz biz bilgisayar sistemiyle bilgi yarışması düzenliyoruz. Ben alt yapıdan görevli öğretmenlerden biriydim. Müdürüm ise komisyonun başında. yanlış anlaşılmasın.

mfk' Alıntı:
ogretmen006' Alıntı:
şöförsen bas gaza
benim durumu kast ettiyseniz biz bilgisayar sistemiyle bilgi yarışması düzenliyoruz. Ben alt yapıdan görevli öğretmenlerden biriydim. Müdürüm ise komisyonun başında. yanlış anlaşılmasın.
yok hocam aklıma bile gelmedi

ogretmen006' Alıntı:
mfk' Alıntı:
ogretmen006' Alıntı:
şöförsen bas gaza
yok hocam aklıma bile gelmedi

ok ;)

Yarın toplantıya gidenler bilsin ki, aranızda olamasak da dualarımızla, emeğinize ve çabalarınıza saygımızla yanınızdayız. :alkis:

Umarım amacına ulaşır.

Ben Doğu'da görev yapıyorum çok uzak ama böyle bir girişim olduğu için çok mutluyum herkese teşekkürler...Kalbimiz sizinle inş. bizler için iyi sonuçlar çıkar!

şu an elimde kalem pankart yazıyorken ne kadar önemli birşeyin parçası olduğumu daha iyi anladım.

"gelecek.dll kayıp" kullansam mı?
bi de pankarta "öğretmensem bırak öğreteyim. öğretmen değilsem neyim öğreneyim"i sığdırmaya çalışıyorum. :)
"siz bir anda norm fazlası olmak nedir bilir misiniz?" geldi aklıma. Biraz fikir verin.

Gelmeyi çok isterdim izmirden uzakta değil istanbula ama çocuk falan insanın elini kolunu bağlıyor, umarım birilerinin dikkatini çekmeyi başarabiliriz.
@mfk bilişim gelecekle gelecek mutlaka kullanın
''öğrencilerimi almayın'', ile iyi bi vurgu olabilir.
''tamirci değilim, öğretmenim'', net ifadelerle altta da bilgi verilir.
''fatih'in kurbanları mıyız?'' ile bu projeyle birlikte dersimizin azaltılmasının bi alakası var mı sorulabilir.
''Bt sınıfı öğrencisiz kalmasın'' gibi, aklıma bunlar geliyo

katılan emek veren herkese sonsuz teşekkürler :alkis:

"Dersimi İstiyorum, Ben ÖĞRETMENİM"
"Siz Bir Anda Norm Fazlası Olmak Nedir Bilir misiniz?"
"Bilişim Eğitimi İçin 6. sınıf Çok Geç"
"Girecek Ders Bulamayan Sözleşmeli BT Öğretmeni Ne Olacak?"
4 Pankartla ordayım. Artık sabah ola hayrola. 50-60 kişiyi bulacağız inş. Allah yardımcımız olsun. İyi Geceler.

Bence toplantıya 4. ve 5 .sınıf öğrencilerinden bir grup katılsa ve onlar da "bilişim dersini geri istiyoruz" pankartı açsa çok anlamlı olur...

Selamlar herkese bende yarın gelmek istiyorum eyleme ancak tam olarak bilmiyorum adresi 4 leventten nasıl gelicem tarif edebilecek biri var mı acaba

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri