25 000 TL'lik araba tavsiye eder misiniz?

Kodla Büyü

El-Aziz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar en fazla 25000 TL civarında bir araç arıyorum. Kilometresi az, 2004 üstü, az yakan, konforlu, donanımlı, atik ve güvenliği yüksek bir araç arıyorum. Çok kararsız kaldım. İlk arabam olacak inşallah. 2 aydır arıyorum ama bir türlü arabada karar veremedim.

hocam ne kadar düşünürsen o kadar zorlaşır. 2005-2006 toyota corolla dizel alın keyfinize bakın. :++:

sıfır al hocam. şu anda her yerde 20.000 liraya kadar 0 faizli kredilerle kampanya yapıyorlar. reno, ford, citreon. 10.000'e yakın kredi çek temiz olsun

hocam ben toyota istiyorum aslında. ama internette fiyatları çok yüksek yazıyorlar. 2005-2006 modele 30 bin liraya yakın para istiyor adam.

Hocam ben toyot aldım çokta memnunum :) 2004 model Corolla Sol benimki...

hocam 13-14 liraya bir clio al, gerikalanı da yengeye 5-6 tane bilezik al benden tavsiye :D

Ben 20000e Bora aldım daha öncede vectram vardı.. Hocam sanada Tavsiyem Volkswagen, Opel, Honda, Toyota olur..

bende opel astra h var 2005 elegance 1.6 benzinli 108 binde vereyim sana :mrgreen:

Kafanızla bir model yoksa Civic, Leon, Focus, Corolla, Laguna, bu paraya göre çok araba var hocam konforlu atik güvenli... Karar vermesi zor, hangisinden daha temizi dolusu düşük km'lisi denk gelirse, yaşadığınız yerde hangisinin servisi ve piyasası varsa onu değerlendirmek en iyisi. Bende bakmaktayım aynı aralıkta fakat daha dün pahalı diyipte beğenmediğimiz araçlar üstüne 2-3 koymuş halde, piyasa haşat halde...

Şahsen ben Leon-Civic düşünüyorum, birde laguna var temizinden ama kısmet...

aslında hyundai accent era'ları beğeniyordum da onlara da çok fazla istiyorlar. internette epeyce fiyatlar şişiyor.

Benimkini al hocam 2010 Clio bayandan, sigara içilmemiş, tertemiz :)

the_korsan' Alıntı:
Kafanızla bir model yoksa Civic, Leon, Focus, Corolla, Laguna, bu paraya göre çok araba var hocam konforlu atik güvenli... Karar vermesi zor, hangisinden daha temizi dolusu düşük km'lisi denk gelirse, yaşadığınız yerde hangisinin servisi ve piyasası varsa onu değerlendirmek en iyisi. Bende bakmaktayım aynı aralıkta fakat daha dün pahalı diyipte beğenmediğimiz araçlar üstüne 2-3 koymuş halde, piyasa haşat halde...

Şahsen ben Leon-Civic düşünüyorum, birde laguna var temizinden ama kısmet...

Adamım sen araba bakıyorsan sana güzel bir araba bulalım.

AhmetMeral' Alıntı:
Metehan' Alıntı:
Hocam ben toyot aldım çokta memnunum :) 2004 model Corolla Sol benimki...

Hocam ne kadara aldığınız hocam 2004 corolla sol'ü?
Hocam ben alalı baya oldu ama şu an içni benim arabay 24,500 veriyolar vermiyorum.

ama ortalama fiyatları 24-26bin lira arasında kazalı ise fiyat 20-21bine kadar düşüyor. birde benm aracın avantajı servis bakımlı olmasıydı ve bende servise gidiyorum. bir kaç parça boya var ama şükür kazası yok.

Geri