25 000 TL'lik araba tavsiye eder misiniz?

Kodla Büyü
El-Aziz' Alıntı:
aslında hyundai accent era'ları beğeniyordum da onlara da çok fazla istiyorlar. internette epeyce fiyatlar şişiyor.

benden sana tavsiye hocam asla yaklaşma :) bir çok modleinde ABS bile yok tek hava yasttığı var. Al bi corolla sol keyfini çıkart..

Ekli dosyalar

• corollamm.JPG
    corollamm.JPG
    271.2 KB · Görüntüleme: 769
fatihkultukturkan' Alıntı:
the_korsan' Alıntı:
Kafanızla bir model yoksa Civic, Leon, Focus, Corolla, Laguna, bu paraya göre çok araba var hocam konforlu atik güvenli... Karar vermesi zor, hangisinden daha temizi dolusu düşük km'lisi denk gelirse, yaşadığınız yerde hangisinin servisi ve piyasası varsa onu değerlendirmek en iyisi. Bende bakmaktayım aynı aralıkta fakat daha dün pahalı diyipte beğenmediğimiz araçlar üstüne 2-3 koymuş halde, piyasa haşat halde...

Şahsen ben Leon-Civic düşünüyorum, birde laguna var temizinden ama kısmet...

Adamım sen araba bakıyorsan sana güzel bir araba bulalım.

Alıcaz adamım bakıyorum, bir daha da alacağım arabayı bulmadan elimdekini satmayacağım.

25000 civarına skoda octavia'yı önerir misiniz? bu araba hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Hocam octavia benim arkadaş almıştı pek memnun kalmadı sattı corolla aldı oda. memnunsuzluğu neden bilmiyorum ama ..

bora var bende çok memnunum şükür. lpg ye süper uyum sağladı,yakıtı iyi çekiş süper konfor var. temizini bulursan al derim elindede kalmaz. beyaz ve griden şaşma

29500 e arkadaşta 2006 golf5 var çok temiz.comfortline arabada boya yok muayyer

Ben olsam Terra kasa Corolla alırdım. İnşallah şu borçlar bi bitsin.

Hocam Terralar çok tutulmuyor corollada .. Sol olan modelleri ful olduğu için o daha ço tutuluyor...

HONDA CİVİC VTEC alabilirsin hocam.. 2004-2005 model temiz bulabilirsin, konfor performans rahat kafa tasarruflu yakıt tüketimi hepsi var :)
şimdiden hayırlı olsun..

sık uzun yola çıkacaksan biraz üst konfor birşey al.yok şehir içi kullanıyım diyorsan git opel corsa al kafan rahat olur.

Hocam Corolladır güzeldir. Aracın fiyatı çok iyi. piyasasının 2bin lira felan altında ortalama. yarı otomatik olması vitesin sevmedim (ben otomatik sevmediğim için) donanım olarak comfort modeli orta donanıma sahip bir araç. konforlu ve iyi bir araç bence hocam.

Yarı otomatik hocam aracı hem otomatik kullanabiliytorsun hemde triptonic dediğimiz bir sistem ile manuel olarak kullanabiliyorsun. 2010 ve üzeri araçlarda otomatik olanlarda dsg veya dsr diye bir mekanizma var bu mekanizmalar vites geçişlerini hissettirmiyor. fakat bu yıldan önce çıkan tüm otomaik vitesli arabalarda araba vites değiştirirken sanki bir kasılma gibi düşünün hgeçişi hissettiriyor. ben bu nedenle sevmiyorum eski otomatikleri. ama yeni nesil otomatik şanzumanların tadına doyum olmuyor orasıda ayrı bir konu :)

Focus için diyorum şahsi fikrim bu ilandaki araba o paraya değmez... Diğer ilandaki Opel ondan çok çok daha iyi...

Geri