25 000 TL'lik araba tavsiye eder misiniz?

Kodla Büyü
Metehan' Alıntı:
Sonunda gel sana benim arabayı satayım diyecem :)
:)
hocam baktım arabaya pek beğenmedim. pederin 2000 model toyota var. onunla kıyasladığımda, çekişi falan iyi değildi pek. ayrıca bir kaç sorunu vardı, bakıma ihtiyacı vardı...

senin araba ne hocam?

Benim araba Toyota Cortolla hocam 2004 Sol Modeli. 8 Airbag,ABS,ASR,ESP, elektrikli camlar-aynalar,Toyota güvenlik sistemi,çelik jant,sis farları (ön-arka),dijital klima,ön-arka kol dayama, vs vs vs :) bide LPG

24.750 istiyorum ben hocam :) bide yeni kasko yaptırdım eğer alırsan kaskosuda var ama onund aücreti var tabi 1600liraya kasko yaptırdım.

hocam bi öğretmen arkadaşım satacak model yükseltmek için 2006ydı galiba opel astra siyah hacback 26000 'e veririm diyodu araba benzinli simit tüp de var ama kmsini bilmiyorum ilgilenirseniz pm atarsınız bende irtibat kurarım bu arada araba giresunda

Metehan' Alıntı:
Benim araba Toyota Cortolla hocam 2004 Sol Modeli. 8 Airbag,ABS,ASR,ESP, elektrikli camlar-aynalar,Toyota güvenlik sistemi,çelik jant,sis farları (ön-arka),dijital klima,ön-arka kol dayama, vs vs vs :) bide LPG

Hocam aynısından var bende de :) LPG yi siz mi taktırdınız memmun musunuz? Sorun Çıkartıyor mu?

LPGyi ben taktırmadım hocam ama memnunum. tıkır tıkır çalışıyor. Yakıt çok az. çekişte ve hızda ise hiç değişiklik yok. ibrede 190 gördüm ben . Hiç sorununu görmedim şükürr

2006-2007 ford focus 1.6 düşünebilirsiniz ama önerim ikinci el alacaksanız dizel arabadan uzak durun yada tanıdığınız bildiğiniz birinden dizel alın şimdiden hayırlı olsun

El-Aziz' Alıntı:
bu araba nasıl arkadaşlar? telefonda konuştum çizikten dolayı bagaj kapağı değişmiş. ama boya falan yokmuş hiç bir yerinde. 26 dedi fiyata ama sanırım biraz daha düşürebiliriz fiyatı pazarlııkla.
http://www.araba.com/4756320/Hyundai-Accent-15-Era-CRDi
Hocam çizikten dolayı bagaj kapağı değişmez boyanmıştır muhtemelen. Değişme varsa kazadan dolayı değişmiştir...

almaya karar verirsem göstereceğim zaten servise. boya yok dediği halde çıkarsa almam zaten

Bu fiyata temiz ancak Hyundai Accent Era bulunur. 1 aydır araba bakıyorum ben artık sahibinden.com u görünce midem bulanıyor. Bu fiyata maalesef temiz Alman aracı bulamazsın. Bir tek Astra 1.6 CD öneririm oda temizine iyi fiyat çekiyorlar 22000-24000 gibi. Ama 30000 çıkabilirsen iş değişir. Ben Focus 2008 1.6 Tdci aldım tavsiye ederim :+1:

kaça aldınız hocam? kaç kilometredeydi aldığınızda?
artık benim de midem bulanıyor o sitelerden:)

geçen hafta kardeşim kampanyadan dizel astra aldı. kampanyalı fiyatı bile az değil, şimdilik o araba bizim için çok fazla bence....

2003-2004 seat toledo signo plus benzinli al... adam gibi bir yerde tüp taktır. Tüpün markası önemli değil... tüple birlikte 25000 tlyi bulur. 270 kmye 45 tl yaktı uzun yol. kısa yol ise 10 kmye bir litre gaz. 2 ayda bir boğaz kelebeğini aç temizle. canavar gibi araba valla, hem konfor, hem sağlam, hem yakıttta bir numara vergisi de 167 tl

tuncay2744' Alıntı:
Bu fiyata temiz ancak Hyundai Accent Era bulunur. 1 aydır araba bakıyorum ben artık sahibinden.com u görünce midem bulanıyor. Bu fiyata maalesef temiz Alman aracı bulamazsın. Bir tek Astra 1.6 CD öneririm oda temizine iyi fiyat çekiyorlar 22000-24000 gibi. Ama 30000 çıkabilirsen iş değişir. Ben Focus 2008 1.6 Tdci aldım tavsiye ederim :+1:

hocam kaça aldın hangi modelini aldın bende bu aralar o arabalardan bakıyorum da.

bi tane 2004 ama 2005 görünümlü olduğunu söyleyen:)
Toyota corolla 1.6 terra var. gri renk. çizikten sağ iki kapı boyalı, tavanda dolu izi varmış. 98 000 km, lpg takılmamış araç var.
25 750 yazmıştı. ama 25 000 olur en son dedi. sizce nasıl?

mse' Alıntı:
2003-2004 seat toledo signo plus benzinli al... adam gibi bir yerde tüp taktır. Tüpün markası önemli değil... tüple birlikte 25000 tlyi bulur. 270 kmye 45 tl yaktı uzun yol. kısa yol ise 10 kmye bir litre gaz. 2 ayda bir boğaz kelebeğini aç temizle. canavar gibi araba valla, hem konfor, hem sağlam, hem yakıttta bir numara vergisi de 167 tl
:+1: kesinlikle katılıyorum aynısını yaptım :D
kelebek olayını bilmiyordum bakıyım bi (nerdeyse :) ) teşekkurler

1,5 sene önce 2008 dizel select accent era aldım..
25.000 km'de..
değil değişen boyası bile yok..
24.000 TL'ye aldım..
şimdi 26 veriyorlar satmıyorum..
garantisi devam ediyor..
kilometresi 48.000 olmak üzere..
çok memnunum..
tavsiye ediyorum..
her gören satıyon mu diye soruyor..
2. eli rahat bu arabanın..

bulursun araba hocam sabret. ben opel astra alcam diye gittim bora aldım. tüp taktırdım biraz masraf yaptım araba şimdi süper tüpe iyide uyum sağladı. bende çok aradım ama sorunsuz araba sonunda buldum.sakın araba alcam diye acele etme değilse çarparlar seni. bide sitelerdeki arabaların %80 i dediği gibi çıkmaz dikkat et

Geri