31 aralık tatil olmuş...

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
ekdersler gönderildi zaten.kesilmişse kesilmiştir kesilmemişse de kesilmemiştir.formatöre kesinti yok ama öğretmenlerinkini vermicekler.okul olsada tatil olsada öğretmene yok

Resmi yazının gelmesi bekleniyormuşmuş. Kararın alındığı merkezde ajan tuttular galiba.

Okul aile birliği başkanından tatil olacak diye duymuştum pazartesi günü ilçeden öğrenmiştir herhalde
öğrencilere gezi yapsak falan diyorlardı
anlamadim bende
tek bildiğim kafa dinlemeye çok ihtiyacım var

bence bu haber asılsız. Baksanıza sitede iki cümle yazmış. Ve başka bir sitede de bulamadım. Böyle bişey olsa çoktan lastik olurdu. Ha olabilir mi olabilir ama en azından şuan memuruz.net in yazdığı gibi kesin bir şey yok.

2001 yılında 31 aralık pazartesiye denk geliyordu ve tatil olmuştu. Üniversite 1. sınıftaydım yurtta 4 günlük tatile gitmeyen nadir kişilerden biriydim. yurt bomboş kalmıştı.

bu siteyi pek ciddiye almıyorum bazen asparagas haber yapiyor.içlerinde gene en ciddi yayın yapan memurlar.net bence.

olsaydı bu zamana kadar açıklanırdı. sonuçta turizmi canlandırmak için yapılırsa yapılır bunun içinde erkenden açıklanırdı. umudum yok o yüzden

"31 aralık 2012 günü ve ertesi gün yani 1 Ocak 2013 Salı Günü Resmi Tatil olarak belirlendi.Bu nedenle bankalar,sağlık merkezleri ve hastahaneler,okullar 2 gün tatil.
Vatandaşlarımızın bu nedenle dikkatli olmaları randevularını ona göre ayarlamaları gerekmektedir.Resmi Yazının gelmesi bekleniyor."
Böyle bir resmi yazı gelemez,iş olsun diye masa başında yazılan boş bir haber.Hiç bir resmi yazı 31 Aralık'da resmi tatil olmayan bankayı kapayamaz.Okullarda hiç bir zaman bu neden ile tatil edilmemiştir.

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri