31 aralık tatil olmuş...

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
memuruz.net
kamudanhaber.com
Bu iki sitedeki ve bu siteler kaynak gösterilerek verilen başka sitelerdeki hiç bir habere itibar etmeyin. Palavra haberlerle ortalığı bulandırıp hitini artırmaktan başka işe yaramıyorlar.

benim bugün dersim yok ama okuldayım şortumu giydim ayakları uzattım klimanın karşısında tatil yapıyorum, çok mutluyum keşke hep tatil olsa :p

benim de dersim yok ama okuldayım yine :( müdürden izin alıp 12de çıksam diyorum..izin verir mi acep? :|

Vay be ne tatil Benimde bugün dersim yok ama okul arkadaşlarım saolsun rapor alıp gelmeyince boş dersler bana kaldı sanırım içinizde en şanssız benim :verymad:

Tatili geçtim 31 Aralık'ta yarım gün değil miydi yahu. Ona da razıydık şimdi ama o da yok :|

Beni müdür aradı biraz önce gelmiyon mu diye...Ben de tatil değil mi dedim? Güldü...Gel gel ben sana tatili gösterecem dedi... :lol:

Eslivya' Alıntı:
Tatili geçtim 31 Aralık'ta yarım gün değil miydi yahu. Ona da razıydık şimdi ama o da yok :|
o hiç olmadı ki, olmasın da zaten, salı bile anlamsız bence, millet içecek sızacak diye...bana yarar mı yarar bir gün fazladan evde olmak, eşinle vakit geçirmekten güzel ne var ama tatil manasız mı, manasız...

bdogretim' Alıntı:
şeffaf' Alıntı:
Eslivya' Alıntı:
o hiç olmadı ki, olmasın da zaten, salı bile anlamsız bence, millet içecek sızacak diye...bana yarar mı yarar bir gün fazladan evde olmak, eşinle vakit geçirmekten güzel ne var ama tatil manasız mı, manasız...

Bu mantıkla ben de dini bayramların tatil olmamasını isteyebilirim.

Ben içip sızmak istiyorum bundan kime ne. Herkes sizin gibi yaşamak, düşünmek zorunda mı?

repeat
içme günah sen bilirsin yani iç ama günah ama yinede sen bilirsin tamam tamam iç işte günah olmayasdı
until gün=kıyamet

bdogretim' Alıntı:
şeffaf' Alıntı:
Eslivya' Alıntı:

Bu mantıkla ben de dini bayramların tatil olmamasını isteyebilirim.

Ben içip sızmak istiyorum bundan kime ne. Herkes sizin gibi yaşamak, düşünmek zorunda mı?

repeat
içme günah sen bilirsin yani iç ama günah ama yinede sen bilirsin tamam tamam iç işte günah olmayasdı
until gün=kıyamet

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri