31 aralık tatil olmuş...

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
ya kardeşim delinin biri kuyuya bir taş atıyor kırk akıllı çıkaramıyor. resmi bir açıklama gelmeden ortalığı galeyana getiriyoruz hemen. değerli arkadaşlar yapmayın böyle.

konuya her cevap yazılışında acaba mıııı diye heyecanla bakıyorum ama yok olmicak tatil filan :(

cevap yazmayın be hocalarım ozlem hoca gibi bende her seferinde aha da çıktı resmi yazı diyorum :)

habere sitenin anasayfasından gidilmiyor sanırım? sadece verilen link var

olmasın zaten 4 gün tatil olacak ne yapacam ben siirtte 4 gün boş boş duracam tatil olmasın

Kurban bayramında bir tatili uzatmayan, millete kurban bayramını ailesiyle, eşi dostu, akrabasıyla geçirmesi için bir fırsat vermeyen hükümet yılbaşında tatili uzatıyor. Bu ne perhiz bu ne karnıyarık!

bu konuda bir gelişme var mı. o kadar haber sitesi dolaştım bir göremedim. sadece verilen lin yapmış bu haberi.

hikaye birsey cikmaz bazi adında memur gecen siteler transfer sezonunda sallama transfer haberi yapan gazeteler gibi maas artisi ve tatil haberi yapiyor sallamasyon

obsearchverim' Alıntı:
Kurban bayramında bir tatili uzatmayan, millete kurban bayramını ailesiyle, eşi dostu, akrabasıyla geçirmesi için bir fırsat vermeyen hükümet yılbaşında tatili uzatıyor. Bu ne perhiz bu ne karnıyarık!

ben de katılıyorum, p.tesi salı okula gittim.

kimi arkadaşlar demişki: "delinin biri bir taş atmış kırk akıllı çıkaramamış"

ben haberi gördüm ve doğru zannettim bu konuda da sizleri bilgilendirmek istemiştim...anladım ki hata etmişim...keşke resmi yazı gelmeden söylemeseymişim...

Orası Rusya değil mi yav?
Ruslara tatildir. Bize değil.

rian_01011239.hr_-663x340.png

anlamadığım neden tatil olsun ki? kış turizmi para kazanıp insanlar yolda ölsün diyemi? ayrıca hangi hristiyan ülkesi bizim dini bayramlarda tatil yapıyor?

Şair-i Azam der ki: "7 Hristiyan bir danaya ortak olmadıkça çam ağacı süslemem." Benim için diğer günler nasılsa yılbaşı da öyle. Otururum ayağımı uzatır web site yaparım.

talp' Alıntı:
Şair-i Azam der ki: "7 Hristiyan bir danaya ortak olmadıkça çam ağacı süslemem." Benim için diğer günler nasılsa yılbaşı da öyle. Otururum ayağımı uzatır web site yaparım.

Hep yaptığımız gibi hocam, çocukken de TV de müzik dinlerdik. Maksat muhabbet olsun.

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri