950 TL Ödenek Ne Zaman Yatar?

Kodla Büyü
nerdeymiş ilkokul mezunu olupta pröfesör işi yapan.ya da saydıklarımızdan hangisiymiş o.dünyanın her yerinde önce diplomaya bakılır.nerde duydunuz ilkokul mezununun öğretmenlik, doktorluk ya da mühendislik yaptığını.ya da üst düzey işlerde çalıştığını. kaldı ki bahsettiğimiz devletse önce esas diplomadır.diplomadan kasıt belli düzeyde iş yapabilirliğin resmi belgesidir.hangi işin kime göre ne ölçüde zor olduğunu nasıl ayırt edeceksiniz peki.sokağa çıkın dünyanın en kolay işi öğretmenlik.3-4 ay tatil zaten derste de bişey yapıldığı yok...

Re: Ynt: 950 TL Ödenek Ne Zaman Yatar?

Çok ta kolay değil hakancığım.
Bu devirde çocuğun hiç iyi olmayan davranışından ötürü, sadece çocuğa sert baksan dahi, hemen şikayet ediliyorsun . Bu bakışından ötürü, çocuğun psikolojisinin bozulması gerekçesiyle bir müfettişin karşısında hesap vermek çok basit ve genelde her öğretmende sıklıkla olur, ve %50 ihtimal istemediğin çok uzak bir okula gönderilirsin.
Yani anlayacağın içi seni dışı beni yakar.
Ayrıca tatillere kafayı fazla takma. Bizde istemiyoruz.
İstersen bir de özel okulları dene. Çok büyük bir fark göreceksen ve paran fazla ise gönderebilirsin.
Not:
Bir mucize görürsen, bana da ilet.

O zaman en zengin profösörler olamalı .Öylemi değil.Dünyanın en zenginlerine bak.Herşey eğitim değildir...

ooo cevap veremeyince is ortulu odenege, cerez paralarina gelmis :D
boyle savurganliklari, rusveti, yolsuzlugu, bordrolu calisan disinda gram vergi vermeyen esnafi is adamini elestirin onlari bi cozun ondan sonra gelip ogretmenin maasina laf edin. isini adam gibi yapmayan, yapmadigi isin parasini alan varsa ondan bahsedin.

COBOL' Alıntı:
Çok ta kolay değil hakancığım.
Bu devirde çocuğun hiç iyi olmayan davranışından ötürü, sadece çocuğa sert baksan dahi, hemen şikayet ediliyorsun . Bu bakışından ötürü, çocuğun psikolojisinin bozulması gerekçesiyle bir müfettişin karşısında hesap vermek çok basit ve genelde her öğretmende sıklıkla olur, ve %50 ihtimal istemediğin çok uzak bir okula gönderilirsin.
Yani anlayacağın içi seni dışı beni yakar.
Ayrıca tatillere kafayı fazla takma. Bizde istemiyoruz.
İstersen bir de özel okulları dene. Çok büyük bir fark göreceksen ve paran fazla ise gönderebilirsin.
Not:
Bir mucize görürsen, bana da ilet.

sanırım yanlış anladınız hocam.ben dışarıdaki insanlar böyle düşünüyor diyorum.bir öğretmen olarak en zor işlerden birisi olduğunun farkındayım.yukarıda arkadaş yapılan işe göre verilsin demiş.ona cevap olarak kime göre hangi iş kolay ya da zordur açıklamak istedim.insanlar işimizin çok kolay olduğunu her fırsatta dile getiriyor ya; başta tatil olmak üzere.ona eleştirel bir yaklaşımdı...

yatar dert etmeyin. acele etmeyin. devlette kimsenin kuruşu kalmaz! :D

bankadan da kaynaklanabilir arkadaşlar ben halkım yatmamış eşim ziraat yatmış

Karaman da yatan var mı ? ne zaman yatacak anlamadım gitti bir yerde yatar bir yerde bekler

Yarım saate kadar yattı ise şanslısın.
Haftaya bankalar da tatil

Bankalar çalışmaya devam edecek çarşamba öğleye kadar.

Pazartesiye kalırsa hiç şaşırmam...

fatihinfedaisi' Alıntı:
kayseri halkbank yatmadı..

Vay arkadaş hangi şehire gitsem hep bu işlerde geride en son onlar yapar. Kayseri ye geldim burada normaldir dedim yine aynı. Manisadaykende Btr görevini en son onlar yapıyordu

Bence olay bankada bitiyor.Gecelik faiz olayından banka kâr ediyor.
Bayram namazından hemen önce bankamatik sistemine aktarırlar.

Geri