950 TL Ödenek Ne Zaman Yatar?

Kodla Büyü
ernestososa' Alıntı:
942 tl yattı cebim doldu, fakirler ölsün :lol:

hula.gif

teksen' Alıntı:
Kurban kesecek kadar aklımı peynir ekmekle yemedim!

Tavuk kes tamam, sizin hocalar fetva vermişti, cidden nerede o eski zekeriya beyazlar , yaşar nuriler? Şimdi trend gezi imamları :)

Tavuğa paran yoksa tek hamside oluyordu, sosyal tespit uzmanı halk tv imamı zekeriya beyaz oda olur diyor, odamı olmadı, pire kes la pire.

Adam aklınca laf sokuyor, nasipsiz.

İstanbul Sancaptepe henüz yatmadı. :verymad:
İlçe mi işlemleri geciktirdi yoksa halkbank mı üstüne yattı bilmiyorum.

Vay arkadaş parayı yatırmayan yerlerin hepsinin bankası halk bankası mı? Şu Rezzanın işlem hacmini uçurduğu banka mı? Milli eğitim bütün maaşlar halk mı aldı anlamadım gitti. Yok muydu başka banka verdiler halk bankasına

...Bektaşi babasından: Bir Kurban Bayramı arifesinde herkes kurbanlık alıp evine götürürken ünlü Bektaşi Babalarından Nefi Baba kocaman bir torik almış evine götürüyormuş. Yolda rastladığı ahbapları takılmışlar ona:
- “Ne o erenler” demişler, “kurbanlık koç yerine torik mi aldınız?” Nefi Baba:
- “Evet canlar” demiş, “bu sene ‘Sırat’ı denizden geçmek niyetindeyim. Onun için bu ‘Derya Kuzusu’nu kurban edeceğim!..”
http://www.yenicaggazetesi.com.tr/kimin ... 8467yy.htm

Kayseride kırtaiye paralarının yatmamasının bir sebebi mi var? İlk defa bu paraya bu kadar güvendim resmen dalga geçiyorlar. kime sorsam bizim ki yattı diyor

12 olmak üzere saat İzmir'de hala ses yok. Denizbank'a güzel sevgi sözcükleri döşüyorum şu an...

Antalya yatmadı hala. Zaten Antalya her şeyi en sona bırakıyor. Alıştık. En son biz alacağız.

Bankadaki görevliye sorduğumda olayın okul müdürlüğü ve mal müdürlüğü ile ilgili olduğunu söyledi. Yani onların listeleri yollamasına bağlıymış görevlinin dediğine göre.

not: Halkbank

Bir arkadaş bayram namazı sonrası çekersiniz atm'den demişti, gülmüştüm okurken. Fakat öyle olacak gibi görünüyor...

nayna' Alıntı:
Bankadaki görevliye sorduğumda olayın okul müdürlüğü ve mal müdürlüğü ile ilgili olduğunu söyledi. Yani onların listeleri yollamasına bağlıymış görevlinin dediğine göre.

not: Halkbank

yalan hocam, bizim mutemet yapıp göndereli 7-8 gün oluyor mal müdürlüğüne. bankalar çok güzel işletiyorlar, başka izahı yok.

Problem mal müdürlüklerinden kaynaklanıyor arkadaşlar toplu halde yapma takıntıları var adamların. Sizin okul erkenden yapıp gönderse bile başka bir okul geciktirice mecburen onları beklemek zorunda kalıyorsunuz. Ek derste de her ay aynı şeyi yaşıyoruz. Okul yapıp gönderdiğinde mal müdürlüğü ödeme emrini gönderse bankaya ek derslerin yatması ayın 2sini geçmez mesela. Hata yapan bir okul bile olsa bütün ilçe o hatanın cezasını çekiyor.

Geri