Ağustos 2013'te askere gidecek olan arkadaşlar...

Kodla Büyü
yok bizim arkadaşa amasya geldi 15. piyade mi ne öyle birşeydi yanlış hatırlamıyorsam... kısa dönem oda...

heyecan dorukta.. erler için yazıyodu tıkladım herhangi bir sınıflandırma sonucu bulunmamaktadır yazdı, yedek subaylara tıkladım teknik hata dedi ben de dedim demek ki yedek subay oldum :mrgreen: sevindim filan meğer öyle olmuyomuş :-1:

arkadaşlar teknik hata veriyodu, o değişti şimdi herhangi bir sınıflandırma yapılmamıştır diyo yedek subaya tıklamama rağmen, bu şekilde hata alan oldumu?
askere almadılar mı beni yaa :S

Kardeşim beden eğitimi öğretmeni asker öğretmenlik çıkmış van da görev yapıyodu kendi okulu çıkar inşallah çok sevindik darısı burdakilerin başına :)

jandarma er lemmings emir ve görüşlerinize hazırdır komutanlarım :sleep:

kastamonu 5.jandarma.. usta birliği kastamonu il jandarma merkez komutanlığı... gazamız mubarek olsun..

Ne gariptir ki iki arkadaşıma birden HATAY/İSKENDERUN çıktı denizci olarak :D
Biri kadrolu doğuda öğretmen Türkçeci, diğeri bilgisayarcı...
Bu sene askeri öğretmen alımı fazla olmayacak sanırım...
( buarada askerlik şubenizden nereye çıktığınızı öğrenebilirsiniz )

Acemi birliği Hatay/Serinyol
Usta birliği Hatay il jandarma komutanlığı
asker öğretmenlik çıkan bilişimci çok az herhalde...

mehmet33' Alıntı:
Acemi birliği Hatay/Serinyol
Usta birliği Hatay il jandarma komutanlığı
asker öğretmenlik çıkan bilişimci çok az herhalde...

kime sorduysam kısa dönem çıkmış. Aslında bilişimci ihtiyacı bu sene fazla olacakken neden çıkmadı anlamış değilim. İlk atamada bilişimcilere güzel bir kadro çıkabilir... Belli olmaz ama benim düşüncem tabi.

arkadaşlar koceli topel deniz hava kuvvetleri komutanlıgı hakkında bılgısı olan war mı aceba

Arkadaşlar 12 ağustosta giden kısa dönem arkadaşlar göreve baslama yazısını ne zaman yazıcaksınız 12 şubatta normal olarak baslıyoruz . Gelen arkadaslar hangi yolu izliyorlar

Hocam terhis belgeni alip okuluna gidiyorsun üst yazin hazirlaniyor idare bu yaziyi ilçeye gönderiyor 12 şubatta göreve basliyorsunuz. İdareye maaş alacaginizi hatirlatmanizda fayda var yoksa maaş geç yatar. İlerleyen vakitte ise eğitim ödeneğinizin bir kismini almayi unutmayın

arkadaşlar kaç hizmet puanı aldınız?

ben acemiliği samsun'da, usta birliğini erzurum'da yaptım, hepsi samsun merkeze göre hesaplanmış?

Geri