Ankaraya il disi isteyecekler?

Kodla Büyü
Hocam zaten ilk tercihlerden pek umudum yok ya tutarsa diye yazdım. Beypazarı ya da Ş.Koçhisar gelebilir tahminimce, hayırlısı olsun

113 puanla
Kazan
Akyurt
Cubuk
Elmadag
Polatli
Haymana merkez

Herkes icin hayirlisi olur insaallah

Sorma hocam ya 5 yıldır Diyarbakır'dayım memlekete hasret kaldık. Düğün cenaze vs. bi durum olduğunda Ankara'ya geliş gidiş yapmak her zaman mümkün olmuyor. Malum eş ve çocuklar da olunca bayağı maliyetli oluyor.

Hayırlısı olsun

Siz nerede görev yapıyorsunuz hocam

ilyas-71' Alıntı:
Sorma hocam ya 5 yıldır Diyarbakır'dayım memlekete hasret kaldık. Düğün cenaze vs. bi durum olduğunda Ankara'ya geliş gidiş yapmak her zaman mümkün olmuyor. Malum eş ve çocuklar da olunca bayağı maliyetli oluyor.

Hayırlısı olsun

Siz nerede görev yapıyorsunuz hocam
haklisiniz umarim iyi bir okul gelir, ben size gore cok yakinim ama gurbet zor geliyor kimsenin olmamasi koca sehirde zor sizi anliyorum

kadir26' Alıntı:
Polatli ticaret meslek lisesini ilk siraya yazan yok sanirim inşallah 81 ile atanmis olurum
Hocam hevesini kırmayım ama burdaki puanlar aldatmasın.. Geçen sene burayla birlikte 4 sitenin puan sıralamasına katıldım sıralamalara göre tayinim çıkmıştı ama sonuçlar farklı oldu..
Herkesin hakkında hayırlısı olsun inşallah

bas_kan' Alıntı:
kadir26' Alıntı:
Polatli ticaret meslek lisesini ilk siraya yazan yok sanirim inşallah 81 ile atanmis olurum
Hocam hevesini kırmayım ama burdaki puanlar aldatmasın.. Geçen sene burayla birlikte 4 sitenin puan sıralamasına katıldım sıralamalara göre tayinim çıkmıştı ama sonuçlar farklı oldu..
Yapma hocam bende burasi 3 asagi 5 yukari belli eder diye dusunuyordum

Re: Ynt: Ankaraya il disi isteyecekler?

kadir26' Alıntı:
okulumuza cimbomlulari almiyoruz hocam :)

edit: saka bir yana okulumuz ogrenci profili disinda genel olarak iyidir. samimi bir personel ortamimiz vardir. bilisim tek. alani olarak su an 4 ogretmeniz. web prog. dalimiz ve her siniftan 1 aml 1 ml olmak uzere 6 subemiz mevcut. 2 labimiz var. okula ulasim kolaydir. ankaraya hizli tren ve otobus imkani var. ogretmenlerimizin yaklasik ucte biri ankaraya gidis gelis yapiyor. gelecek arkadasa simdiden hayirli olsun

tomreader2010' Alıntı:
bas_kan' Alıntı:
kadir26' Alıntı:
Yapma hocam bende burasi 3 asagi 5 yukari belli eder diye dusunuyordum

Hocam geçen seneki ildışı atama taban puanları belki bir fikir verebilir

http://www.mebpersonel.com/images/dosyalarim/mebpersonel_com_Minumum_puanlar.rar

Hakkımızda hayırlısı dostlar...

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    58.5 KB · Görüntüleme: 448
Re: Ynt: Ankaraya il disi isteyecekler?

ayyildiz08' Alıntı:
tomreader2010' Alıntı:
ayyildiz08' Alıntı:
114(esef) puanla pursaklar akyurt mamak polatlı ve çubuk yazdım. Gelme ihtimali düşük ama hakkımızda hayırlısı
Meslek liselerini mi yazdiniz hocam
evet hocam
Hayirli olsun hocam bence gelir hocam 113 puanla bende istedim gelir diye dusunuyorum ben boteciyim

Ayyildiz isimli hocam öncekitercihlerinin gelme olasiligi var mi srnce polatli kacinci tercihin sagolasin

ilyas-71' Alıntı:

Puanım:71
Hayırlısı olsun . . .
ilyas hocam bende ankarada ş.koçhisar hariç yazdım istemeye istemeye günlük en az 100km gitmek sadece korkuttu ama senin tercihleri görünce maaşallah dedim demekki gidilir:D hatta ben en kötü haymananın köyleri veya bala gelir diyordum onlar bile gelmeyebilir yani:D

evrim0626' Alıntı:
ilyas-71' Alıntı:

Puanım:71
Hayırlısı olsun . . .
ilyas hocam bende ankarada ş.koçhisar hariç yazdım istemeye istemeye günlük en az 100km gitmek sadece korkuttu ama senin tercihleri görünce maaşallah dedim demekki gidilir:D hatta ben en kötü haymananın köyleri veya bala gelir diyordum onlar bile gelmeyebilir yani:D

Hocam benim için hafta sonları bile gelip gidebileceğim bir yer olsa yeter. 3 sene sonra da il içi tayinle daha merkezi bir yer gelebilir nasipse

bende yazdığım yerler uzak ama ben geliş gidiş yapmayı düşünüyorum aksi halde tayin istemek pek mantıklı gelmedi bana. bekarken gidiş geliş yapalım zaman ne gösterir bilinmez ama evet 3 yıl sonra iliçi çok rahat olur

bas_kan' Alıntı:
Tekrar Yazayım 141 Puan..
Herkesin Hakkında Hayırlısı Olsun İnşallah...

bas_kan sen geçen sene gitmedin mi yaf :)
gene benim yazdığım yerleri yazmışsın olmuyor bak, bi ankaraya gitsende bizde rahat rahat tayin istesek :)

Geri