arabalarımızın marka ve modellerini yazalım

Kodla Büyü
2012 Peugeot Bipper Tepee comfort plus 1.4 turbo dizel, geniş ve yakıt cimrisi, tek sorun her yıl vize.

Enterprise' Alıntı:
Mazda3. Kimse Mazda tercih etmemiş okuduğum sayfalara göre.
Aslında çok beğendiğim bir arabadır. Ancak sıfırları biraz pahalı geldi. Ben de Honda'yı seçtim. İkisinden birini seçecektim. Nasib böyle oldu.

97 model hyundai accent gls lpg
103.000kmde.
2001de babam satin almisti babamdan da ben aldim.
stepmesi orjinal fabrikasyon.klima gazi bile fabrikasyon.
vergisi yillik 99tl
sigorta 179tl
bakim yag yag filtresi hava filtresi iscilik dahil 60tl
yakit 100kmde 7-8lt lpg s.disi
kasko yok.binmesi ucuz bir araba.cizdiklerinde uzulmuyorum.gunde 7km yol yapiyorum.ayda 500kmye yakin yol yapiyorum.insallah kazasiz belasiz binmeye devam ederiz cumleten

Enterprise' Alıntı:
atakom' Alıntı:
Enterprise' Alıntı:
Yeni kasasını bekliyorum dört gözle
Hocam 2014de de aynı kasa bildiğim kadarıyla biz de 2 ay önce aldık 2014deki kasası da aynı olacak diye biliyoruz ama
yok hocam yaza doğru gelecek, 1.5 lt 120 hp benzinli modeli.
297167.jpg

Opel Astra F 1.6 16V-97 Model :)

Şu sıralar Kango-Partner-Berligo-doblo ... türü bir araba almayı düşünüyorum.. tavsiyeniz nedir..

Enterprise' Alıntı:
atakom' Alıntı:
Enterprise' Alıntı:
Hocam 2014de de aynı kasa bildiğim kadarıyla biz de 2 ay önce aldık 2014deki kasası da aynı olacak diye biliyoruz ama

Aaa hocam ayıp ettin. 2011 Mazda3 impressive var bende

atakom' Alıntı:
Enterprise' Alıntı:
atakom' Alıntı:
Enterprise' Alıntı:
297167.jpg
Hocam aklında bulunsun ama motor açılana kadar çok yakıyor kmde 50 kuruş falan yakıyor şehir içinde

okanformula' Alıntı:
Enterprise' Alıntı:
atakom' Alıntı:
Enterprise' Alıntı:

Hocam ne bileyim babam kimde Mazda varda gittiniz Mazda aldınız deyip duruyo hakkaten kimsede yokmu diye düşündüm birden.

Enterprise' Alıntı:
atakom' Alıntı:
Enterprise' Alıntı:
atakom' Alıntı:
Enterprise' Alıntı:
297167.jpg
Hocam aklında bulunsun ama motor açılana kadar çok yakıyor kmde 50 kuruş falan yakıyor şehir içinde
Hocam varsın yaksın, değer böyle bir güzelliğe

199 model seat cordoba sxa 1.6 çok memnunum özellikle yokuşlarda yeni arabalara taş çıkartıyor. Yanlarından geçerken ters ters bakıyorlar :)

Enterprise' Alıntı:
okanformula' Alıntı:
Enterprise' Alıntı:
atakom' Alıntı:
Enterprise' Alıntı:

Hocam ne bileyim babam kimde Mazda varda gittiniz Mazda aldınız deyip duruyo hakkaten kimsede yokmu diye düşündüm birden.

Ya hocam bırak milleti. Mazda3 impressive doluluğunda bir arabanın benzerine wv'de toyota'da honda'da 50-60 vermeye bayılır bizim millet. Senin yolun doğru gönlünü ferah tut.

hiç bir fikrim yok hocam 2.el aldım öyle denk geldi alışamam falan dedim ama kullanımı rahat geldi yokuşta arabayı geri kaçırma istop etme derdi yok hayalimdeki araba değil belki ama ayağımızı yerden kesti şükür....

2013 Passat Blue motion 1.6 105 hp dizel higline... araç ile ilgili görüşlerimi isterseniz burada paylaşabilirim...

nkobya' Alıntı:
2013 Passat Blue motion 1.6 105 hp dizel higline... araç ile ilgili görüşlerimi isterseniz burada paylaşabilirim...

Pederde de var aynısından. Ben pek tutmadım Passatı. Aşırı pahalı imajından dolayı. Vw i seviyor milletimiz :) Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle...

Aynen öyle hocam lakin şöyle güzel bir tarafı var 92.500 aldığım arabayı şu anda 95-100 arasında satabilirim örneğin... İki ayda 5-10 arası pirim yaptı nerdeyse... Araç bu paraya bekleneni vermiyor malesef. Haklısınız.
Bakınız 2 ay önce 92.500'e bu aracın beyazını aldım araç şu anda 1500 km'de ve fiyatına bakar mısınız?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 8191/detay

Geri