arabalarımızın marka ve modellerini yazalım

Kodla Büyü
nkobya' Alıntı:
Aynen öyle hocam lakin şöyle güzel bir tarafı var 92.500 aldığım arabayı şu anda 95-100 arasında satabilirim örneğin... İki ayda 5-10 arası pirim yaptı nerdeyse... Araç bu paraya bekleneni vermiyor malesef. Haklısınız.
Bakınız 2 ay önce 92.500'e bu aracın beyazını aldım araç şu anda 1500 km'de ve fiyatına bakar mısınız?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 8191/detay

Doğru hocam aynı durum Jetta ve Golf te de mevcut. Normal D sınıfı araçlarda değer kaybı çok olur derler ama Passat ta değer kaybı yerine kazanç bile olabiliyor :) Büyük ihtimal ben de bir sonraki aracımı ikinci elini düşünerek alacağım. Yapacak çok fazla şey kalmıyor :)

Fender' Alıntı:
Citroen C4 SX-PK HDI (Dizel) MCP (Tiptronik) Aracımı yakın zamanda sattım.

Audi A4 ; Uzun zamandır almayı düşündüğüm ; kullanmak istediğim bir araçtı.Kısmet bugünlereymiş...

Audi 1.9 PD TDI 2005 Model
6 Vites
310 Tork
Ortalama 100 km'de Yakıt Tüketim 5,5 lt

Bu Yaz sonu satarım inşallah...

Fender hocam. Aynı aracı iki kere mi aldınız? :)

polo 2008 1.4 trendline benzinli 50.000 de satmayı düşünüyorum ilgilenen varsa mesaj atabilir

Hocam arabayı hiç kullanmamış gibisiniz 5 yılda 50 bin km. Sıfır aldıysanız dosta gidecek bir araba gibi görünüyor. Hayırlısı olsuni nşallah... Bu dönemde ikinci el araçların çok iyi gittiğini duydum. Hayırlı satışlar size...

ozkansedef' Alıntı:
Fender' Alıntı:
Citroen C4 SX-PK HDI (Dizel) MCP (Tiptronik) Aracımı yakın zamanda sattım.

Audi A4 ; Uzun zamandır almayı düşündüğüm ; kullanmak istediğim bir araçtı.Kısmet bugünlereymiş...

Audi 1.9 PD TDI 2005 Model
6 Vites
310 Tork
Ortalama 100 km'de Yakıt Tüketim 5,5 lt

Bu Yaz sonu satarım inşallah...

Fender hocam. Aynı aracı iki kere mi aldınız? :)

Hocam Citroen'i sattım
Sonra Audi'yi sattım
Sonra Honda Civic 1.4 Hatchback 2011 aldım
Onu daha satmadım
Şimdilik Adana sokaklarında, okula gel git yapıyorum... :D

1997 model renault twingo... (ayağımızı yerden kesiyor allaha çok şükür)

Re: Ynt: arabalarımızın marka ve modellerini yazalım

Opel vectrayı sattık.
Şimdi kia sportage ecodynamic 2013

Kia-Sportage-2013-1.jpg

resmimde görülen opel astra mı 2007 enjoy sport (6 ileri 90 hp) ev aldığım için satmak zorunda kaldım.

forumda araç satan
varsa alabilirim. yabancıya gitmesin 20bin gibi bir bütçem var.

zlatanibo' Alıntı:
atakom' Alıntı:
zlatanibo' Alıntı:
2005/Alfa Romeo 156
O motorun sesi, asfaltta yaptığı iz anlayamazsınız :) :)
peki ya amblemini?

Ne olmuş ki amblemine? Hiç birşey araştırmadan internette 1-2 kişinin ambleme bakarak yazdığı hikayeye mi inanıyorsunuz yoksa?
hocam araştırmaya ne gerek var ki, önündeki hac işaretini ve insan yiyen yılaını(!) görmemek için kör olmak lazım.

Geri