ARABANIZI KOMŞUNUZ İSTERSE

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
dnzlp' Alıntı:
hocam sende komşunun oğlunu iste hergün 1 saat. evdeki bulaşığı yıkat, perdeleri astır, çay yaptır, bakkala gönder bir hafta sonra bıkar vermez oğlunu bende arabamı vermiyorum ozaman dersin :D

:puhaha:

illaki oğlunu istemesinede gerek yok elektrikli süpürgesini iste hergün :D

Benim eşimin aile bireyleri istiyor ikide bir ona uyuz oluyorum. alırken yardımları bile dokunmadığı gibi araba zerinde hak iddia bile ediyorlar. üstelik kardeşi bir kere kaza bile yaptı. hart hurt kullanıyorlar. ıyy gerçekten çok sinirleniyorum. birde komşu olursa bu seferki bakımını siz yaptırın diyin yada benzini yok doldurursan veriyim diyin, sonra gezin bitirin benzini her defasında. bu da kar etmiyosa işim var diyin bir yere de gitmeyin yatsın araba. bu kadar düşüncesiz kimselere arabayı verseniz yaranamazsınız, iyilik ettim diye de düşünmeye gerek yok. herhalde gülüyorlardır al da arabayı gezelim bedava diye.
herşey bir yana herşeye isyaaaaan diyesim var. keçilerimi birileri kurban etmiş bulamıyorum :)

normal şartlarda arabaya kıymet veren biri değilim ama bizim okulda da bi arkadaş aynısı yapıyor ilk bi kaç istemede birader arabı verebilirmisin lazımmı sana diyordu verdim şimdi direk gelip anahtarı versene diyor. en son dayanamadım arabayı sna satim sende kurtul bende kurtilim dedim biraz bozuldu ama bidaha istemedi. hiç kimse sizin gösterdiğiniz özeni göstermez arabanıza arabayı veriyorum sağından solundan ses gelmeye başlıyor bu arabalar bize cikletten çıkmadı para verip aldık. en mantıklısı vermemek ben artık vermiyorum kimseye :+1:

hocam konuyu açtı kaçtı gitti 10 gün sonunda neler oldu merak ediyorum açıkçası...

arkadaşlar insanın ihtiyacı olabilir arabaya...komşu komşunun külüne muhtaç...ama işin içinde abartı ve suistimal varsa ona göre davranmak gerekir..
bence arabasını prensip gereği hiç kimseye vermeyen tiplerden olmayın...bir gün siz de acil ve zor durumlarda kalıp arabaya ihtiyacınız olabilir...

Seviyorum la bu forumu :+1: İnanmayacaksınız ama buraya konuyu açtım açalı ne geldi ne istedi :)
birileri gidip söyledimi ne :)
Aramızda casuslar olabilir.

ve araba sevdası kısa metrajlı film burada sona erer.
ışıklar söner, perde kapanır.
THE END.

bu işte bi iş var bugün yarın kesin gelip isteyecektir bak demedi deme

hocam ver gitsin ya teneke parçası değil mi. iyilik fırsatını kaçırma ilerde çok arayacaksın

komşusu arabasızken arabalı olan ve istediğinde vermeyen komşuya ne denir bilmiyorum :)

kaybil' Alıntı:
okyanus41' Alıntı:
hocam ver gitsin ya teneke parçası değil mi. iyilik fırsatını kaçırma ilerde çok arayacaksın

senin komşu bulundu :mrgreen:
hay sen çok yaşa hocam Allah ne muradın varsa versin, bi güldüm bi güldüm karnım ağrıyor hala gülüyorum :D meğer komşu haftalardır burayı okuyup okuyup strateji geliştiriyormuş :D hayır o değilde madem gerçekten 10 günlüğüne şehir dışına gidiyorsunuz neden garaja çektiniz yüklenip eve götürecek değil ya :)
bitmesin bu hikaye, ayrılmasın yollarımızzzz... komşu nerdesinnnnn..

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri