ARABANIZI KOMŞUNUZ İSTERSE

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
arkadaş kaza yapmış bi daha kimseye araba maraba hatta merhaba vermem deyin gelince...

diyemiyosanız taşının o evden kaçın.. :lol:

Hocam 10 gün dolmadan kullanmaya başla. O da görsün. Geldiğinde de durumu olduğu gibi izah et. Senden kurtulmak için öyle dediydim de bence. Sen utanacağına o utansın.

sezona 10 günlük ara. hocam arada bir fragman yayınla, soğutma olayı :D
yeni sezonda günübirlik arrtıkk yok! komşu arabayı en az 5 günlük 10 günlük isteyecek :lol:

Bence Hocam evini değiştirsin(şehrin diğer ucuna) sorun kökten çözüme kavuşur. :)

YA BİZ NOLACAĞIZ .... ALIŞMIŞTIM BEN BU OLAYA ... AMA OLMAZ Kİ ... NEDEN 10 GÜN DEDİN ARKADAŞIM 10 ÇOK NAPACAM ŞİMDİ 10 GÜN...
DAYANABİLİRSİN ACI YOK ACI YOK ......

ben çok zor sıkılan bir insan olarak bile senin tavrından sıkıldım hocam. olmayacağını, vermeyeceğini söylesene adama. neden hayatı zindan ediyorsun kendine? yarın öbür gün başka bir yere tayinin çıksa seni bir kez aramayacak bir adamdır o. kendini böyle bir insan için neden sıkıntıya sokuyorsun...

Komşun yüzünden arabanı mı kullanmıyorsun şimdi başka yere park edip? ya hocam bence gerçekten bu kadar olmaz en fazla bi daha konuşmazsın adamla çek restini vermiyorum de bitsin hem arayı uzatıyorsun bizi de merakta bırakıyorsun...

"emanet almam da, vermem de, dünyanın bin bir türlü hali var"
en başta söyleyecektiniz.

Sayılı gün çabuk geçer :puhaha: , adam bu 10 günden ilham alıp yıllık izninde senin arabayla ilgili planları yapmaya başlamıştır çoktan. :tr:

komşun bir gün çıkıp gelip;
"ya hoca, sen zaten pek arabanı kullanmıyorsun, sen anahtarı bana bırak, ihtiyacın oldukça benden alırsın, malum bana daha çok lazım oluyor, hem iki de bir ben de seni rahatsız etmemiş olurum, ne dersin?"
söylerse ne yapacan? Edirne'ye mi Iğdır'a mı kaçacaksın?
Sen sen ol, yüzsüzün teki için, ne yalan söyle ne de ezilip büzülüp iki büklüm ol. en iyisi dosdoğru ol.

Hocalarım si yanlış anladını galiba arkadaş yozgata 10 günlüğüne arabsı gitmiş arabayıda arkdşının garajına bırkmış.10 gün kullanmayacak ama komşudan dolayı değil diye anladım ben :)

ben de arabayı verdim tarlaya sürmüş eleman jant eğilmiş jant kapağı kırılmış egzoz delinmiş. hayırlısı bakalım yine de dünya malı için insan kırmak içimden gelmiyor.

hocam niye bu kadar zorlanıyorsun yalan söylüyorsun veremem hanımla papaz oluyoruz de bitsin

Ben de arabamı ara sıra bir arkadaşa veririm ama arkadaşa hayatımı bile güvenirim, başka biri arabayı istedi ninem hasta dedi vermedim.
Arkadaşlığınız iyi değilse güvenmiyorsanız vermeyin. Veremen deyin olsun bitsin.

hocam sende komşunun oğlunu iste hergün 1 saat. evdeki bulaşığı yıkat, perdeleri astır, çay yaptır, bakkala gönder bir hafta sonra bıkar vermez oğlunu bende arabamı vermiyorum ozaman dersin :D

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri