ARABANIZI KOMŞUNUZ İSTERSE

Kodla Büyü
Durum
Konu kilitlenmiştir.
Sonuç ne oldu acep kardeş kurtulabildin mi? 2 gündür sırf senin olayın sonucunu merak ettiğim için takip ediyorum forumu.İyi haberlerini bekliyoruz...

başlığa baktım da, hakkaten arkası yarın gibi olmuş. başlık sahibi de sezon finali yapmış sanırım ortalıkta yok :lol:

Arkadaşlar cumartesi günü yozgata gitmem gerekti akşam 5 arabasına otobüsten yer ayırttık veee tabikide komşumdan korkumdan arabayı ordu evinden bi astsubay arkadaşın garajına çektim ,sizce ne oldu dersiniz benim komşum akşam 7 de kapak :) istedi ama çok geç ben arkadaşa verdim arabayı 10 gün onda kalacak dedim mors oldu.kulaklarına inanamadı ;) :puhaha: morali bozularak telefonu kapadı :)

g.cetin.66' Alıntı:
Arkadaşlar cumartesi günü yozgata gitmem gerekti akşam 5 arabasına otobüsten yer ayırttık veee tabikide komşumdan korkumdan arabayı ordu evinden bi astsubay arkadaşın garajına çektim ,sizce ne oldu dersiniz benim komşum akşam 7 de kapak :) istedi ama çok geç ben arkadaşa verdim arabayı 10 gün onda kalacak dedim mors oldu.kulaklarına inanamadı ;) :puhaha: morali bozularak telefonu kapadı :)
Hocam bu yüzsüze niye bu kadar prim veriyorsun. Ayda yılda bir istenir işi olursa ama böyle adama araba mı verilir. Arabaya ortak almışsın resmen, bizim bile zorumuza gidiyor bu adam kusura bakma hocam ama resmen enayi yerine koyuyor adamı.

g.cetin.66' Alıntı:
Arkadaşlar cumartesi günü yozgata gitmem gerekti akşam 5 arabasına otobüsten yer ayırttık veee tabikide komşumdan korkumdan arabayı ordu evinden bi astsubay arkadaşın garajına çektim ,sizce ne oldu dersiniz benim komşum akşam 7 de kapak istedi ama çok geç ben arkadaşa verdim arabayı 10 gün onda kalacak dedim mors oldu.kulaklarına inanamadı morali bozularak telefonu kapadı :)

yeni sezonu heyecanla bekliyoruz :mrgreen: komşunun intikamı :))

Şimdi komşun kendini haksızlığa uğramış hissetmesin.. arkadaşa 10 gün veriyosun komşunada 2-3 saat yarın bi gün çıkıp ayrımcılık yapma diyebilir :shock:

pc555' Alıntı:
Şimdi komşun kendini haksızlığa uğramış hissetmesin.. arkadaşa 10 gün veriyosun komşunada 2-3 saat yarın bi gün çıkıp ayrımcılık yapma diyebilir :shock:
Aynı düşünmüşüz hocam. Empati yeteneğimiz baya gelişmiş.

:shock: :verymad: hala kaçak oynuyorsun hocam ya bu film senle gitmez.. bana komşunun numarasını ver

bence o 10 günlük sürenin bitiş gününü hesaplamıştır :). süre biter bitmez gelir ve bu kez bikaç saatlik de istemez arabayı. bi 10 gün de ben de kalabilir mi der :). kusura bakmayın araç bana lazım deseydiniz daha iyi olurdu sanki.

hocam tam o 10 günün bitişinde arkadaş arabaya zarar verdi yemin ettim vermem kimseye mevzuunu koy devreye yoksa bi on günde o ister:D

AKADEMİA' Alıntı:
mustafacobanx' Alıntı:
Hocam bence arabayı da anahtarını da daimi olarak komşuya ver. lazım olunca ister alırsın Biraz da o çeksin araba vermenin sıkıntısını. Bi de vermiyormuş arabayı

sibilim_ogretmeni' Alıntı:
Bu arada nevigasyon başlığında mesajını gördüm hocam. Bir de nevigasyon mu alacan bu bu durumda. Komşudan kurtul sonra al

Hocam g.çetin hocam ne yazik ki yumuşak yüzünün kurbanı olmuş. Sanırım arabayı verecek, adam aradığı yolları rahat bulsun diye de navigasyon takıp öyle verecek :mrgreen:

Şaka bir yana, hocam kesinlikle arabayı vermeyin. Bu kadar konuşmadan sonra ister mazeret uydurun ister beyaz söyleyin ister direk reddetin ama arabayı vermeyin.

Memleket meselesine döndü bu olay. Hocam bak arabayı verirseniz BBNET olarak toplanıp sokaklarda eyleme çıkıcaz, elimizde pankartlar felan: "KULLANILMAK İSTEMİYORUZ, SÖMÜRÜLMEK İSTEMİYORUZ, HAKKIMIZI İSTİYORUZ, ARABANIN ANAHTARINI VERMİYORUZ..." :mrgreen:

Hatta, "UTANMAZ KOMŞU GETİR ARTIK ANAHTARI, BİR DAHA N.... ALIRSIN O ANAHTARI" :puhaha:
Hocam navigasyonu arabayı kolay geri getirebilsin diye alacak sanırım :D (Hocam şaka yapıyoruz ama affına sığınarak)

ofk24' Alıntı:
hocam tam o 10 günün bitişinde arkadaş arabaya zarar verdi yemin ettim vermem kimseye mevzuunu koy devreye yoksa bi on günde o ister:D

illa ki de vereceksen :arrow: bi baktım torpidoda 500 kaat var depoda fulllenmiş :) artık eşşek değilsin diyebilir :D

Hocam 10 gün sonra komşunla olan görüşmelerini mutlaka bekliyoruz. Siz yardım istemek amaçlı bu başlığı açtınız biz de elele verip inşallah bu işin üstesinden gelecez.

Ama unutmayın asıl iş sizde bitiyor. Yani burada ne kadar konuşursak, yorum yaparsak yapalım eylemi yerine getirecek olan yine sizsiniz.

Biraz yumuşak yüzlü olabilirsiniz ama bu komşularınız tarafından suistimal edilmemeli, merak etmeyin bu işi sizi mağdur etmeden kibarca halledicez inşallah. :++:

AKADEMİA' Alıntı:
Hocam 10 gün sonra komşunla olan görüşmelerini mutlaka bekliyoruz. Siz yardım istemek amaçlı bu başlığı açtınız biz de elele verip inşallah bu işin üstesinden gelecez.

Ama unutmayın asıl iş sizde bitiyor. Yani burada ne kadar konuşursak, yorum yaparsak yapalım eylemi yerine getirecek olan yine sizsiniz.

Biraz yumuşak yüzlü olabilirsiniz ama bu komşularınız tarafından suistimal edilmemeli, merak etmeyin bu işi sizi mağdur etmeden kibarca halledicez inşallah. :++:
:)

10 gün sonra da arabayı verdiğim arkadaş arabayı sürtmüş bir yere dersin o sebeple bir daha kimseye vermeyeceğim diye... yalan yalanı doğurur gittiği yere kadar :)

hocam hakkaten kaş yaparken göz çıkarmışsın 10 gün kullanmayacak mısın arabayı şimdi? Direk söyle gitsin arabayı satayım istersen sana diye :) yok mok derse de kusura bakma kimseye emanet vermiyorum geçen haberde okudum emanetalan birisi kaza yapmış araç sahibine de ceza gelmiş dersin olur biter...

çok ilginçsiniz hocam gidin alın arabanızı isterse bana lazım vermemem dersiniz kapının önündede dursun azcık aklı varsa vermek istemediğinizi anlar

10 günlüğüne verdim yalanı daha kötü olmuş. Komşun, bizim adam arabasını 10 günlüğüne bile verebilecek kadar bonkör diyecek ve daha çok saldıracak. Mecburen arkadaşların dediği gibi bir yalan daha söyleyeceksin. Ama bari bu yalan sağlam olsun. Arabayı çizdirmiş verdiğim arkadaş yalanı tutmaz. Çünkü çiziğe bakmak isteyecektir. İç aksamla ilgili veya yürüyen aksamla ilgili yalan at. Hanımla da bu yüzden kavga ettiğini ve bir daha kimseye araba vermeyeceğini söyle. Haa gidip de gerçekten başkasına arabanı verirsen işte o zaman çuvallarsın.
Bu arada konuyu açtın fikir almak için ve herkes vaktini ayırıp fikir verdi ama sen bizi kaleye almadın. 10 gün başkasına verdim yalanını kimse tavsiye etmedi. Kırdın bizi :) Şimdi bir yalan daha söyleyip bir günah daha kazanacaksın.
Sen de bu yumuşak yüzlülük oldukça sen yalan makinesine dönersin çok yakında haberin olsun.
Umarım alınmamışsındır. Ama yine de kabahat komşuda. Medeniyetten nasibini almamış.

Sen iyisi arabayı komşuna sat gitsin. İşin olunca sen ondan istersin. Zaten ortak kullanıyorsunuz.

Durum
Konu kilitlenmiştir.
Geri