bahçe hortumunu musluğa takamadım?

Kodla Büyü
4C0FB3A7B4DA774BA003260Fr.jpg

hortum süleyman beyin resmi.

Arkadaşlar bu akşam hortumun bir özelliğini daha keşfettim

Balkon yıkarken kullandığım hortumdan 30-40 cm kadar kesip
3 yaşındaki oğluma verdim tüm gece onunla oynadı değişik
eğlenceli etkinliklerde bulundu. Hortum tüm pahalı oyuncaklardan
daha eğlenceli ve eğitici gibi geldi bana

• Beğen
Tepkiler: H_M
Arkadaş adresini verirse bbnet üyeleri olarak bir hortum ve de musluk alalım diyorum. Ama takılmış olacak tabi :D

ayrıca gerçekten gece gece çok güldüm yazılanlara. BAŞLIK SABİTLENSİN DERİM :mrgreen:

buyurun buradan yakın

Hortum

Su hortumu
Doğa hortumu
Deney hortumu
Makine hortumuna,
Bir diyeceğim yok
Ama
İnsanları hortumlayan,
Hortumcuyu
Su hortumu ile
Şak, şak
Doğa hortumu ile
Tak, tak
Yapacağım...
Sümer Küçük

foruma girince hortum konusu insanı hipnotize ediyor, şöyle internet haftası ile ilgili döküman aramak için arama bölümüne hortum yazarken buldum kendimi :puhaha:

Bahçesi olanlara, olup da hortumunu takamayanlara, takamayıp da bbnet yardımıyla takabilenlere, benim zaten bir bahçem bile yok hortumu ne yapcam diyenlere velhasıl hortumla dolaylı dolaysız ilişkisi olan siz değerli forum üyelerine selam olsun... :puhaha: :puhaha: Seviyorum sizi. :)) Hayırlı cumalar,Hayırlı günler sizlerle olsun inşaALLAH..

Demhar' Alıntı:
ne çektin be @demhar;
bim'de sıra bekleyecem de hortum alacam diye! aldın da ne oldu takabildin mi musluğa? sulayabildin mi çiçeklerini, çileklerini? Helak ettin be yavrum hem kendini hem bbnet'i...

:puhaha: :p

BBnet laboratuvarlarında Türk Mühendisler tarafından kendi kendine musluğa takılabilen robot hortum yapılmış. inancın zaferi :)

Geri