bahçe hortumunu musluğa takamadım?

Kodla Büyü
kaybil' Alıntı:
polwert' Alıntı:
kaybil' Alıntı:
Rüyada Hortum Görmek

Kişi Rüyasında bir hortumdan Su fışkırdığını görürse hayırlı bir gelir sahibi olur.
Rüyada su hortumu görmek kazanca yorumla nir. Rüyasinda içinden su geçen bir hortum görmek, isinde ka zançli olacagina veya eline beklemedigi bir yerden mal veya para geçecegine veya bir mirasa konacagina delalet eder. Yangin hortu mu görmek, kiskançliga isarettir, içinden su geçmeyen kuru bir hortumu sarili bir halde görmek; kazancinin azalacagina yorum lanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada hortum görmek, içinden su akiyorsa kazançli bir yatirim yapmaya isaret eder. Susuz hortum, kazancin eksilmesine isarettir. Hortumlu bahçe sulamak, ailenizin geçimini bollastirmaya isaret eder.

Sevgili hocam...Programınızı her gün takip ediyorum...Genelde rüya görmez idim ta ki bu başlık açılıncaya kadar...Geçen gece rüyamda bir bahçede ilerliyorum...Baktım yerdeki çimler kurumuş...Dedim ki şunları bir sulayayım...Fakat hortumu bir türlü musluğa sokamadım...Daha sonra gökyüzünde bir karaltı belirdi...Yukardan aşağıya inerken kuş gibi idi ama sonradan çift başlı bir hortuma dönüştü...Ben 1 tanesini takamamışken bu gelen çift başlı hortumu nasıl takabilirdim ki? Kara kara düşünürken birden musluktan bir ses duydum...Tek şansın var dedi...O sırada bende uyandım...Acaba bu rüyanın manası nedir? Teşekkürler...

yatağa işemiş olabilir misin hocam :D
:puhaha: :puhaha: :puhaha:

bu bir sosyal sorumluluk projesidir.hergün görüp varlığına aldırmadan geçtiğimiz hortumların dramını sosyal medyaya taşıyalım.

o değilde yakında ülke bölünecek HORTUM SORUNU gündemde.... hortumu takanlar ve takamayanlar... :p gerçi bir açılım işi çözer...

artık hortumu emanet vermeyeceğim çünkü benim için çok değerli birşey olursa dayanamam :D

gezegen10' Alıntı:
Yılın en acıklı dramıı Film oluyor...

Musluğuna Kavuşamayan Hortum... :cry:

:puhaha:

Küçük Emrah'ın filmi de bu hafta vizyona giriyormuş...
"Benim Hiç Hortumum Olmadı Amca"

ct442002' Alıntı:
şimdi ben buraya neden çıktım? niçin çıktım? nasıl çıktım? bunu izaha gerek yok gördünüz, yürüdüm çıktım! ama, çıkmamış da olabilirim. çıkmışsam çıkmışımdır, çıkmamışsam çıkmamışımdır. görünen köy... uzakta değildir buraya çıktıksa sonradan çıkmadık mı dedik? bunlar bi takım uydurma laflardır...
sahi ya ben buraya neden çıktım? kim çıkardı lan beni buraya?!

bir Kemal sunal filminden bir replik...
:puhaha:

Yorumum bulunsun. Okudukça keyif alırım :mrgreen:

nily' Alıntı:
bu bir sosyal sorumluluk projesidir.hergün görüp varlığına aldırmadan geçtiğimiz hortumların dramını sosyal medyaya taşıyalım.

HORTUM HAYATTIR HAYATIN TADIDIR
.
woman_and_old_man_playing_with_hose_12chc0759rf.jpg

.
DAYANIŞMADIR
.
S41_weird_hose.jpg

.
AŞKTIR
.
young_man_running_away_from_a_young_woman_with_a_water_hose_1666-118A.jpg

.
FARKLI OLMAKTIR
.
images

.
KEYİFTİR
.
82269569-man-with-hose-lying-on-ground-gettyimages.jpg

.
ÇOCUK OLMAKTIR
.
images

.
ÇOCUK KALMAKTIR
.
polls_medium_3351666728_8cc470d270_o_5925_887249_poll_xlarge.jpeg

.
COŞKUDUR
.
images

.
ONSUZ OLAMAMAKTIR
.
Man_with_a_hose.jpg

.
TADINA DOYAMAMAKTIR
.
portrait_of_man_drinking_from_garden_hose_010580BL.jpg

.
Corbis-42-28193017.jpg

.
4460203905_2de1c55ce8.jpg

.
1296807374dZ93ar.jpg

.
ÇILGINLIKTIR
.
7153094717_66e3b9c3bf_o.jpg

.
O OLMAKTIR
.
stock-photo-13487129-man-with-water-hose.jpg

.
ONDAN OLMAKTIR
.
Man+out+of+a+Hose-2.jpg

.

baybayrak' Alıntı:
nily' Alıntı:

.

.
DAYANIŞMADIR
.
S41_weird_hose.jpg

.
AŞKTIR
.

.
FARKLI OLMAKTIR
.
images

.
KEYİFTİR
.

.
ÇOCUK OLMAKTIR
.
images

.
ÇOCUK KALMAKTIR
.

.
COŞKUDUR
.
images

.
ONSUZ OLAMAKTIR
.
Man_with_a_hose.jpg

.
TADINA DOYAMAMAKTIR
.

.
Corbis-42-28193017.jpg

.

.
1296807374dZ93ar.jpg

.
ÇILGINLIKTIR
.

.
O OLMAKTIR
.

.
ONDAN OLMAKTIR
.
Man+out+of+a+Hose-2.jpg

.

:puhaha: :puhaha:

Srebrenica' Alıntı:
gelecek' Alıntı:
Sondaki bakışı ne öyle ya, çok sevimli. :lol:

Tam benim linkini verdiğim videoya kimse bakmamış bakan olsa kesin mesaj yazardı dicektim ki :)

Alttakini gördüm :puhaha:

baybayrak' Alıntı:
nily' Alıntı:

.

.
DAYANIŞMADIR
.
S41_weird_hose.jpg

.
AŞKTIR
.

.
FARKLI OLMAKTIR
.
images

.
KEYİFTİR
.

.
ÇOCUK OLMAKTIR
.
images

.
ÇOCUK KALMAKTIR
.

.
COŞKUDUR
.
images

.
ONSUZ OLAMAKTIR
.
Man_with_a_hose.jpg

.
TADINA DOYAMAMAKTIR
.

.
Corbis-42-28193017.jpg

.

.
1296807374dZ93ar.jpg

.
ÇILGINLIKTIR
.

.
O OLMAKTIR
.

.
ONDAN OLMAKTIR
.
Man+out+of+a+Hose-2.jpg

.

Sıcağı sıcağına;
arkadaşlar dün okulun bahçesini yıkatırken belediyenin sulama kamyonunun kırmızı hortumunu , kamyonun yan tarafındaki ana vanaya takamadık , sorunu resimde görüldüğü üzere arkadaki yedek vanaya takarak hallettik. bu forumda maalesef sadece hortumunu musluğa takamayanlar için çözüm önerileri var. 25 sayfalık forumu okudum ve hortum takma konusu hakkında daha yazılması gereken bir çok konunun eksik olduğunu gördüm , gerek konuyu açan arkadaşa gerek özveri ile takip ederek paylaşıımlarda bulunan arkadaşlara sesleniyorum , madem böyle ehemmiyetli bir mevzuya açıklama getirmeye niyetlendiniz işinizi adam gibi yapınız. ban :-1:

Ekli dosyalar

• IMAG0416.jpg
    IMAG0416.jpg
    99.6 KB · Görüntüleme: 423
  • IMAG0431.jpg
    IMAG0431.jpg
    136.3 KB · Görüntüleme: 423
ejdeharr' Alıntı:
Sıcağı sıcağına;
arkadaşlar dün okulun bahçesini yıkatırken belediyenin sulama kamyonunun kırmızı hortumunu , kamyonun yan tarafındaki ana vanaya takamadık , sorunu resimde görüldüğü üzere arkadaki yedek vanaya takarak hallettik. bu forumda maalesef sadece hortumunu musluğa takamayanlar için çözüm önerileri var. 25 sayfalık forumu okudum daha yazılacak çok eksikler olduğunu gördüm , gerek konuyu açan arkadaşa gerek özveri ile takip ederek paylaşıımlarda bulunan arkadaşlara sesleniyorum , madem böyle ehemmiyetli bir mevzuya açıklama getirmeye niyetlendiniz işinizi adam gibi yapınız. ban :-1:

hocam gerçekten bu siteminiz çok dokundu ama gördüğünüz üzere bu şahısların grupların çözebileceği bi mesele değil.
onun için artık bu işe devlet el atmalı bununla ilgili 112 gibi 888 ki hortumu en iyi bu rakam tarif eder hem aklıda da kolay kalır, yurt genelinde bir organize ekip kurulmalı.
biz hazır yeni anayasa çalışmaları da yapılırken bunu kamu oyunun gündemine taşıyalım derim.
.

Bu yıllarımız "Hortum" yılı olsun yanlış anlamayın siyasi gönderme yapmıyorum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

vay be konuya bak 25 sayfa cevap yazılmış :)
bir yandan ilginç ve garip bir yandan da sonuçta bu forumda herşeyi paylaşıyoruz her türlü yardım alabiliyoruz. Bu da güzel olanı :)

Geri