Bank Asya'ya el konuldu

Kodla Büyü
Kara Kule 61' Alıntı:
Bankanın önünde kuran okuyorlar.Bu arkadaşların dini anlayışını merak ediyorum.Banka önünde kuran okuyan insanları ilk kez görüyorum. :D
İncil mi okusunlar.
Kuran sadece mezarda mi okunur zannediyorsun.

Kara Kule 61' Alıntı:
Bankanın önünde kuran okuyorlar.Bu arkadaşların dini anlayışını merak ediyorum.Banka önünde kuran okuyan insanları ilk kez görüyorum. :D
haklısınız! nerede, ne yapacaklarını size sormaları gerekiyordu! bağışlayın!

teksen' Alıntı:
Kara Kule 61' Alıntı:
2-275. Faiz yiyenler (kabirlerinden), şeytan çarpmış kimselerin cinnet nöbetinden kalktığı gibi kalkarlar. Bu hal onların "Alım-satım tıpkı faiz gibidir" demeleri yüzündendir. Halbuki Allah, alım-satımı helâl, faizi haram kılmıştır. Bundan sonra kime Rabbinden bir öğüt gelir de faizden vazgeçerse, geçmişte olan kendisinindir ve artık onun işi Allah'a kalmıştır. Kim tekrar faize dönerse, işte onlar cehennemliktir, orada devamlı kalırlar.

2-276. Allah faizi tüketir (Faiz karışan malın bereketini giderir), sadakaları ise bereketlendirir. Allah küfürde ve günahta ısrar eden hiç kimseyi sevmez.

2-278. Ey iman edenler! Allah'tan korkun. Eğer gerçekten inanıyorsanız mevcut faiz alacaklarınızı terkedin.

2-279. Şayet (faiz hakkında söylenenleri) yapmazsanız, Allah ve Resûlü tarafından (faizcilere karşı) açılan savaştan haberiniz olsun. Eğer tevbe edip vazgeçerseniz, sermayeniz sizindir; ne haksızlık etmiş ne de haksızlığa uğramış olursunuz.

Bankalar Allaha savaş açmış kurumlar.Allaha savaş açmış kurum için kuran okumak... Yoruma gerek yok pek...

Seredar' Alıntı:
neden öyleyse 17 aralık ve 25 aralıkta göz altına alınanları kamuoyunda itibarsızlaştırmaya çalıştınız.
Başbakanla işe girdiniz ama 4 bakana razı olur hale düştünüz.

Algı yönetiminin kralını yapacaktınız ama evdeki hesabınız çarşıya uymadı. :puhaha: :puhaha:
suvari58' Alıntı:
gamer99' Alıntı:
Sayın Cemil Abi
üstte ki paylaşımını pek anlayamadım.
Yani kim haklı, kim suçlu - sizce ?

Suçlu suçsuz dediğimiz şey mahkeme sonuçlarına göre belli olur.
Suçu ispatlanana kadar masumdur diye bir kaide daha var.
Benim demek istediğim iftira atılıyor,arkasında bilgisi belgesi gelmiyor,1 senedir sırf "meşru hükümetimize darbe yapıldı "algısını pekişterebilmek için operasyon üstüne operasyon,iftira üstüne iftira atılıyor,365/24 saat bu algı pedalı çeviriliyor. Ama bir Allah'ın kuluda çıkıp, "kardeşim iddianızı ispatlayın,kurun mahkemeyi,iddianameyi yazın,kim ne suç işlemiş bir görelim,sonra zanlılar kendilerini savunsun,savcı delillerini mahkemeye sunsun" demiyor.
Varsa yoksa hergün manşetlerle algı yönetimi.

Hülasa-i kelam,iddialarınızı siz,hükümetiniz ve CB'niz ispatlasın.

Saredar kardeş 4 bakandan da ellerinde kala kala sadece saat kaldı her yerde saat bunun da yolsuzluk bağlantısı çıkmadı sadece etik ahlaki olmadığını söyleyebilirim

bidene' Alıntı:
Hocam ben onu sormuyorum vu pensilvanyadaki zat ile 12 senedir asik atiyordu birileri
benim cevrende bile turkce olimpiyatlarina 2-3 sene once para toplayip laf ettirmeyenler simdilerde agzina gelen lafi sayiyor..
Madem bunlar 28 subatta boylelerdi, filistine saldurildiginda ses cikarmiyodu ozaman neredeydiniz, hadi hepsini gectim donemin basbakani kpss sorulari calindiginda cemaati savunuyordu. Simdi niye bunlari dile getiriyorsunuz..
1 sene once asik atanlar simdi birbirinize agziniza gelecek laflar ediyorsunuzya, iki musluman grup birbirini dinsizlikle sucluyorsunuz ya yaptiklarinoz sadece mide bulandirici..

kpss soruları çalındı iddiası olduğünda başbakan savunmadı çünkü savcı olayın üzerine gitti soruşturuldu güya ancak aynı savcının paralel yapı bağlantısı çıktı bu dönemde soru kitapçıklarını bile yok ettiler sümen altı ettile başbakan inanmak zorunda kaldı. Mite müdahale edilince uyandı başbakan

Peygamber Efendimiz, bir hadislerinde şöyle buyuruyor:
“İnsanlara öyle aldatıcı yıllar gelecek ki, o zaman yalancılar doğrulanacak, doğru sözlüler de yalanlanacaklardır. O zaman hainlere güvenilecek, güvenilir olanlar da ihanetle suçlanacaklardır.”

(Taberâni, 233/314)

NOT : Troller hemen atlamasın.Kaynağını belirttim. )

gamer99' Alıntı:
“İnsanlara öyle aldatıcı yıllar gelecek ki, o zaman yalancılar doğrulanacak, doğru sözlüler de yalanlanacaklardır. O zaman hainlere güvenilecek, güvenilir olanlar da ihanetle suçlanacaklardır.”

(Taberâni, 233/314)

Sayın hocam bu hadiste geçenlerden hangisi sizsiniz. Ve neye göre?

gamer99' Alıntı:

(Taberâni, 233/314)

Bence kimse güvenilir olanı ihanetle suçlamıyor. Zaten bu ülkeye ihanet etmiş olanı ihanetle suçluyor. Bana göre Ülkemi yardım kuruluşumu milletin desteğiyle gelmiş iktidarımı bediüzzamanın yaşayan tüm talebelerinin uyarılarına rağmen avrupaya şikayet eden pensilvanyadaki zat ihanet içindedir. Derdi hırsızlık yolsuzlukda değildir Öyle olsaydı ecevit döneminde anasol mhp koalisyonunda onlarca banka batarken hortumlanırken 28 şubat komutanları holdinglerin yönetimlerine gelirken başörtüsü zulmü varken hırsızlık yolsuzluk özgürlükler kısıtlanıyor diye ciyaklardı

yavuzkemal' Alıntı:
gamer99' Alıntı:

(Taberâni, 233/314)

Bence kimse güvenilir olanı ihanetle suçlamıyor. Zaten bu ülkeye ihanet etmiş olanı ihanetle suçluyor. Bana göre Ülkemi yardım kuruluşumu milletin desteğiyle gelmiş iktidarımı bediüzzamanın yaşayan tüm talebelerinin uyarılarına rağmen avrupaya şikayet eden pensilvanyadaki zat ihanet içindedir. Derdi hırsızlık yolsuzlukda değildir Öyle olsaydı ecevit döneminde anasol mhp koalisyonunda onlarca banka batarken hortumlanırken 28 şubat komutanları holdinglerin yönetimlerine gelirken başörtüsü zulmü varken hırsızlık yolsuzluk özgürlükler kısıtlanıyor diye ciyaklardı
sayın hocam katılıyorum ama ak parti haters grubu bunu görmezlikten geliyor.

Kara Kule 61' Alıntı:
teksen' Alıntı:
Kara Kule 61' Alıntı:
2-275. Faiz yiyenler (kabirlerinden), şeytan çarpmış kimselerin cinnet nöbetinden kalktığı gibi kalkarlar. Bu hal onların "Alım-satım tıpkı faiz gibidir" demeleri yüzündendir. Halbuki Allah, alım-satımı helâl, faizi haram kılmıştır. Bundan sonra kime Rabbinden bir öğüt gelir de faizden vazgeçerse, geçmişte olan kendisinindir ve artık onun işi Allah'a kalmıştır. Kim tekrar faize dönerse, işte onlar cehennemliktir, orada devamlı kalırlar.

2-276. Allah faizi tüketir (Faiz karışan malın bereketini giderir), sadakaları ise bereketlendirir. Allah küfürde ve günahta ısrar eden hiç kimseyi sevmez.

2-278. Ey iman edenler! Allah'tan korkun. Eğer gerçekten inanıyorsanız mevcut faiz alacaklarınızı terkedin.

2-279. Şayet (faiz hakkında söylenenleri) yapmazsanız, Allah ve Resûlü tarafından (faizcilere karşı) açılan savaştan haberiniz olsun. Eğer tevbe edip vazgeçerseniz, sermayeniz sizindir; ne haksızlık etmiş ne de haksızlığa uğramış olursunuz.

Bankalar Allaha savaş açmış kurumlar.Allaha savaş açmış kurum için kuran okumak... Yoruma gerek yok pek...
Finans kurumları ile banka arasındaki farkı bilmeyen cahil diyanetin sitesine gir öğren. Bana gore faizli diyemezsiniz dine fikiha gore bir muamelenin faiz olup olmadığına karar verilir. Diyabette hayrettin hocada ezher de bu ise faizsiz sistem diyor.
Birde Halkbankası operasyon yapıldı diye ciyaklayanlar orası faizsiz değilmi
Burası allaha meydan okunan yer ise açılış fotoğraflarına bak.
Son olarak faiz konusunda boyle hassassin ya hangi banka ile çalışıyorsun merak ettim ey Cehli murekkeb

1 seneden fazla zaman geçti hala güya kendilerine yapılan darbeyi ispatlayacaklar.Merakla bekliyoruz.50-60 polis içeri alındı.Ortada tek satır iddianame yok.
Peki ne var?
Her gün çirkef medyadan bol bol iftira,yalan,tezvirat,goygoyculuk,hukuksuzluk,yağma,rant,peşkeş çekme,ne kadar melanet varsa paçadan akıyor.Ama millet yavaş yavaş uyanıyor.Medya kuvveti ile iğfal edilen zihinler yavaş yavaş uyanıyor ve Erdoğan'ın kendisi,ailesi ve ekibini yargıdan kaçırmaya dönük bu oyunlarını görmeye başlıyor.Kimlere ne sözler verilmiş,kendisinin ne tür şantajlar altında olduğu,seçim odaklı onlarca manipülasyon bir bir piyasaya dökülecek inşallah.

Küfür devam eder zülum devam etmez.

"Bir kadın parmağındaki alyansını gösterip, “bu kaldı, bunu da bozdurup yatıracağım” diyor. Ne mübarek bir mümine! Cemaat ekranlarında o kadın tekrar tekrar izletiliyor. Başkalarından da o kadının “imanına” erişmeleri isteniyor, bekleniyor. Ne olacak peki? O gün bu amelin sevabına bir de kâr payı mı eklenecek?
'İnadına bankadan kredi çekip yatırdım' Kime inat be adam? Faizi yasaklayan ayete mi yoksa o ayeti indirene mi? Evini arabasını satanlar da varmış! Sattırmak istemeyen kocasıyla kavga edip boşananlar da! Ocaklara ayrılık ateşleri düşmüş! Evlatlar anne babalarıyla kavgaya tutuşmuş! Damatlar, gelinler kayınpederleriyle, kayınvalideleriyle gırtlak gırtlağa gelmiş!
Korkuyorum aralarından bir manyak çıkacak ve “Ben para yatırırken Allah Resulü de kuyruktaydı, para yatırmak için bekliyordu” diyecek! Haşa! Der mi? Der!
O Peygambere Türkçe Olimpiyatları’nda şarkı, türkü dinlettirip, dans izlettirmemişler miydi? Yahut tweet attırmamışlar mıydı? Eğer aralarından biri “Haşa, olur mu öyle şey, ne saçmalıyorsun?” diyorsa, zaten mesele hallolmuş demektir. Allah Resulü’ne yakıştıramadığını kendisine nasıl yakıştırır? Yazık ki yazık! Hem de çok yazık.

bir makaleden alıntıdır ama hoşuma gitti. Çünkü müslümanız müminiz diyip tezat şeyler var ortada. Bu yazılan olaylarıda kendim bizzat bugün tv de izledim. Bir abla ilk gün orda söylüyordu bir bu kaldı yarın sabah bozdurup yatırcam bankaya diye. Bir amca da kredi çekip para yatıracağım başka çarem kalmadı demişti röportajlarda

serdem89' Alıntı:
"Bir kadın parmağındaki alyansını gösterip, “bu kaldı, bunu da bozdurup yatıracağım” diyor. Ne mübarek bir mümine! Cemaat ekranlarında o kadın tekrar tekrar izletiliyor. Başkalarından da o kadının “imanına” erişmeleri isteniyor, bekleniyor. Ne olacak peki? O gün bu amelin sevabına bir de kâr payı mı eklenecek?
'İnadına bankadan kredi çekip yatırdım' Kime inat be adam? Faizi yasaklayan ayete mi yoksa o ayeti indirene mi? Evini arabasını satanlar da varmış! Sattırmak istemeyen kocasıyla kavga edip boşananlar da! Ocaklara ayrılık ateşleri düşmüş! Evlatlar anne babalarıyla kavgaya tutuşmuş! Damatlar, gelinler kayınpederleriyle, kayınvalideleriyle gırtlak gırtlağa gelmiş!
Korkuyorum aralarından bir manyak çıkacak ve “Ben para yatırırken Allah Resulü de kuyruktaydı, para yatırmak için bekliyordu” diyecek! Haşa! Der mi? Der!
O Peygambere Türkçe Olimpiyatları’nda şarkı, türkü dinlettirip, dans izlettirmemişler miydi? Yahut tweet attırmamışlar mıydı? Eğer aralarından biri “Haşa, olur mu öyle şey, ne saçmalıyorsun?” diyorsa, zaten mesele hallolmuş demektir. Allah Resulü’ne yakıştıramadığını kendisine nasıl yakıştırır? Yazık ki yazık! Hem de çok yazık.

bir makaleden alıntıdır ama hoşuma gitti. Çünkü müslümanız müminiz diyip tezat şeyler var ortada. Bu yazılan olaylarıda kendim bizzat bugün tv de izledim. Bir abla ilk gün orda söylüyordu bir bu kaldı yarın sabah bozdurup yatırcam bankaya diye. Bir amca da kredi çekip para yatıracağım başka çarem kalmadı demişti röportajlarda
o makaleyi yazan vatandaş neden yıllardır yazmamışta şimdi yazmış. o dönem Türkçe olimipyatlarında bakanlar koşa koşa sıraya giriyordu konuşma yapmak için. biz kız çocuğu tayyip erdoğana bilenziğini verdiğinde aynı reklam yapılırken haftalarca bunun üzerine reklam yapanlara karşı niye tek laf söylemediler. işinize gelince iyi kötü aryımı yapıyorsunuz.

Kürşat_58' Alıntı:
o makaleyi yazan vatandaş neden yıllardır yazmamışta şimdi yazmış. o dönem Türkçe olimipyatlarında bakanlar koşa koşa sıraya giriyordu konuşma yapmak için. biz kız çocuğu tayyip erdoğana bilenziğini verdiğinde aynı reklam yapılırken haftalarca bunun üzerine reklam yapanlara karşı niye tek laf söylemediler. işinize gelince iyi kötü aryımı yapıyorsunuz.

Hocam ben siyasi olarak söylemedim o yüzden makalenin tamamını ve makaleyi yazanı falan paylaşmadım.zamanında türkçe olimpiyatlarını da eleştirdim şimdi banka kurtarmak için yapılanları da doğru bulmuyorum.Siyasi olarak değil islami olarak bakıyorum olaya.Çok iyi müslüman olduklarını söyleyenlerin şimdi kredi çekip banka kurtarmaya çalışmaları doğru değil. aynı şekilde türkçe olimpiyatlarını islamadına yapıyoruz diyerek kız erkek sahnelere çıkarmaları, dans ettirmeleri bana göre yanlış. Dini bir cemaatiz diyerek sahnelerde kızları dans ettirmek. Olimpiyatlara giden bakanlara gelince onlarda destekledikleri için hatalıydı onları da doğru bulmuyorum. Gerçi onlara bir şey diyemeyiz çünkü onlar siyaseçi türkçe olimpiyatına da gider güreş etkinliklerine de çünkü adamın tek düşüncesi koltuğunu kaptırmamak.

+1

" Medya kuvveti ile iğfal edilen zihinler yavaş yavaş uyanıyor ve Erdoğan'ın kendisi,ailesi ve ekibini yargıdan kaçırmaya dönük bu oyunlarını görmeye başlıyor. "

ağzına, eline sağlık cemil hocam !

serdem89' Alıntı:
Kürşat_58' Alıntı:

Hocam ben siyasi olarak söylemedim o yüzden makalenin tamamını ve makaleyi yazanı falan paylaşmadım.zamanında türkçe olimpiyatlarını da eleştirdim şimdi banka kurtarmak için yapılanları da doğru bulmuyorum.Siyasi olarak değil islami olarak bakıyorum olaya.Çok iyi müslüman olduklarını söyleyenlerin şimdi kredi çekip banka kurtarmaya çalışmaları doğru değil. aynı şekilde türkçe olimpiyatlarını islamadına yapıyoruz diyerek kız erkek sahnelere çıkarmaları, dans ettirmeleri bana göre yanlış. Dini bir cemaatiz diyerek sahnelerde kızları dans ettirmek. Olimpiyatlara giden bakanlara gelince onlarda destekledikleri için hatalıydı onları da doğru bulmuyorum. Gerçi onlara bir şey diyemeyiz çünkü onlar siyaseçi türkçe olimpiyatına da gider güreş etkinliklerine de çünkü adamın tek düşüncesi koltuğunu kaptırmamak.

ben senin şahsına bir şey söylemedim. zamanında cemaati öve öve bitiremeyenler, cemaate toz konduramayanlar şimdi çıkıp hakaret ediyor geçmişini sorguluyor, dün söylediklerinin tam tersine söylüyor. dün başka bugün başka konuşanlar yarın daha başka konuşmayacakları ne malum. akp yıkıldığı gün aha bu köşe yazarları en büyük hakareti bunlar yapar ve derler biz yanılmışız.

ysartemur' Alıntı:
Kara Kule 61' Alıntı:
teksen' Alıntı:
Kara Kule 61' Alıntı:

Finans kurumları ile banka arasındaki farkı bilmeyen cahil diyanetin sitesine gir öğren. Bana gore faizli diyemezsiniz dine fikiha gore bir muamelenin faiz olup olmadığına karar verilir. Diyabette hayrettin hocada ezher de bu ise faizsiz sistem diyor.
Birde Halkbankası operasyon yapıldı diye ciyaklayanlar orası faizsiz değilmi
Burası allaha meydan okunan yer ise açılış fotoğraflarına bak.
Son olarak faiz konusunda boyle hassassin ya hangi banka ile çalışıyorsun merak ettim ey Cehli murekkeb

Sayın alim arkadaş.Brincisi sen nasıl cemaatsin parasal kurum olan bankan var.ikincisi faizin adını değiştir kar payı yap.üçüncüsü bu bankalar banka kanununa dahil değilmi onu bir incele.Diyaneti en çok eleştiren cemaat bu fetvasını nasıl alıyorsun işine gelince.
Kar ve zarar ortaklığıymış.Kaç kişi para yatırıp zararda edebilirim düşüncesiyle buraya para yatırıyor.10 lira yatır bir sene sonra 13 lira al .Kaç kişi bir sene sonra 10 yatırıp 7 almış.
Ben bankacılık sisteminin tamamına karşıyım.Ama elimizden gelen var gelmeyen var.

1. Meşhur Fetva alimi Hayrettin Karamanın fetvalarına bakmak gerek. Malum bu alanda referans kabul ediliyor.
2. Sen ne biçim cemaatsin finans kurumun var. Sen ne biçim cemaatsin yurdun var. Sen ne biçim cemaatsin okulun var. Bu sorular bitmez. Cevap belli zaten; gidip evde namazını kıl. Sen müslüman adamsın ne işin var içtimai hayatla!
3. Şu an bu kurumda parası olan mudiler paralarını alabilecekler mi alamayacaklar mı bunun bile garantisi yok. Kar zarar ortaklığı işte. Zaten büyük ihtimalle bunun hesabını kitabını da yapmıyorlardır. Yapsa adam evini, arabasını satıp buraya yatırmaz. Ama paraya değer veren insanlar merak ediyor işte. Bir de İhlas Finans gerçeği var ki o konuyu açarsak buralar kaynar gider.

Velhasıl çamur at da bilsen de at, bilmesen de at. Okusan da at, okumasan da at.

meşhur fetva alimi hayrettin karaman bu ülkede yolsuzluk ayrı hırsızlık ayrı diyerek yolsuzluğu meşrulaştıran, devletin bekası için Muhsin yazıcıoluda ölebilir diyen şahsın verdiği fetvalar bunla sınırlı değil. bu adam evet meşhur fetva alimi ama sadece akp nin alimidir. yaptığı fetvalardan dolayı tayyip erdoğandan ödül almayı da ihmal etmemiştir. bbp rahmetli Yazıcıoğlu davasından hayrettin karamanın dinenmesi için mahkemeye bile başvurdu ama kimi kime şikayet edeceksin ki. bırakın dinlemeyi hakim davayı düşürdü.

O Rahman (olan Allah)ın kulları, yeryüzü üzerinde alçak gönüllü olarak yürürler ve cahiller kendileriyle muhatap oldukları zaman 'Selam' derler. (furkan 63)

forumdaki tüm trollere selam olsun.
rabbim bizleride Rahmanın kulları eylesin.

Kürşat_58' Alıntı:
meşhur fetva alimi hayrettin karaman bu ülkede yolsuzluk ayrı hırsızlık ayrı diyerek yolsuzluğu meşrulaştıran, devletin bekası için Muhsin yazıcıoluda ölebilir diyen şahsın verdiği fetvalar bunla sınırlı değil. bu adam evet meşhur fetva alimi ama sadece akp nin alimidir. yaptığı fetvalardan dolayı tayyip erdoğandan ödül almayı da ihmal etmemiştir. bbp rahmetli Yazıcıoğlu davasından hayrettin karamanın dinenmesi için mahkemeye bile başvurdu ama kimi kime şikayet edeceksin ki. bırakın dinlemeyi hakim davayı düşürdü.

Hocam; Dikkat ederseniz alim kelimesinin ilk harfi büyük değil ve sıfatın başında İslam yok. Bilmem derdimi anlatabiliyor muyum?

Her iki tarafin da en guzel gunleri boyle olsun.. Dini kullanarak zenginlesenlerin, Allah ile aldatanlarin cani cehenneme.
ALLAH'İN SOPASİ VAR İSTE...

sancaktepe' Alıntı:
Her iki tarafin da en guzel gunleri boyle olsun.. Dini kullanarak zenginlesenlerin, Allah ile aldatanlarin cani cehenneme.
ALLAH'İN SOPASİ VAR İSTE...
Size yazılacak kelime bile bulamadım. O kadar değer verdim anlayın artık...

Hocam ben siyasi olarak söylemedim o yüzden makalenin tamamını ve makaleyi yazanı falan paylaşmadım.zamanında türkçe olimpiyatlarını da eleştirdim şimdi banka kurtarmak için yapılanları da doğru bulmuyorum.Siyasi olarak değil islami olarak bakıyorum olaya.
Çok iyi müslüman olduklarını söyleyenlerin şimdi kredi çekip banka kurtarmaya çalışmaları doğru değil. aynı şekilde türkçe olimpiyatlarını islamadına yapıyoruz diyerek kız erkek sahnelere çıkarmaları, dans ettirmeleri bana göre yanlış. Dini bir cemaatiz diyerek sahnelerde kızları dans ettirmek. Olimpiyatlara giden bakanlara gelince onlarda destekledikleri için hatalıydı onları da doğru bulmuyorum. Gerçi onlara bir şey diyemeyiz çünkü onlar siyaseçi türkçe olimpiyatına da gider güreş etkinliklerine de çünkü adamın tek düşüncesi koltuğunu kaptırmamak.

sen şimdiye kadar bu insanların biz çok iyi müslümanlarız hatta tek müslüman biziz dediklerine şahit oldun mu.
bu insanların islam adına yaptıklarını beğenmiyor olabilirsiniz ama emri bil maruf nehi anil münker farzı ayn dır.
siz neler yapıyorsunuz anlatın doğrusunu sizden görüp öğrenelim..

son söz. hakkın hatrı alidir başka hatırlara feda edilmez

cumhurbaşkanı hergün faizle yatıp faizle kalkıyor kimsenin sesi çıkmıyor lakin cemaat faiz mi yiyorun hesabı yapılıyor bu bankanın açılışında tayyip Erdoğan Abdullah gül yok muydu? akp döneminde domuzluk et kasaplık et olarak satışına izin verildi peki sesiniz çıktı mı? hani Müslümandınız. akp döneminde zina suç olmaktanda çıktı sesiniz çıktı mı? idam 2004de tamamen kaldırıldı sesiniz çıktı mı? akp döneminin her yılında faiz teşvik edildi bankalar zengin oldu. eleştiren oldu mu? yolsuzluk meşrulaştırıldı yine ses yok. bu ülkede kendini dindar zannedenler akp ye oy veriyor ama eleştiremiyor. peygamberimize hakaret eden bakanlar, kuranla dalga geçen bakanlar öğretmenle alay eden bakanlara kimsesin sesi çıkmadı. beyaz Müslümanların yeşil sermayesine su taşıyan 2 liralık dürümcüler.

Geri