Bank Asya'ya el konuldu

Kodla Büyü
" 4 bakanı yargılayamadıysanız başkalarını suçlamanızın da pek anlamı olmuyor. "

:alkis:

Akşam kurtlar vadisini izlediniz mi?Konseyin önünde ki dosyalarda Türkiyede Bahar Krizi yazıyordu.Artık ilgilenmiyorum bu konularla.Hedef Bulgaristan Sofya ve Ubisoft.Bu yaz randevu alıp stüdyoyu gezmeye gidiyorum.

serkanholep' Alıntı:
gerçekten müdahil olmak istemem

zira herkes barut gibi ama yine de sorum olacak bi tane

paralel yapı diye gösterilen yapı yok diyelim. (ben var ya da yok demiyorum. insan neye inanacağını şaşırıyor. bana göre iki taraf da suçlu)

17 ve 25 aralık olaylar basit olaylar değil. tamam hırsızlık varsa tabiki ortaya çıkarılsın ama başçalan diye bir youtube hesabından sistemli olarak dünyaya servis yapılması çok garip. varsa suçu suç üstü yap mahkeme halletsin. gerçi mahkeme bu haliyle de birşey yapamıyor ama her halükarda internet üzerinden çok garip!!!

dış ilişkilerle ilgili bilgilerin dinlenip yine servisi tam anlamıyla darbe girişimidir.

mit tırları vs vs vs

bu olaylar ülkemizin yaşadığı vahim olaylar ve kim neden nasıl yaptı. ergenekon! paralel yapı! israil! abd! esad! eskiden olsa yunanistan derdik ama onlar kendi derdinde! rusya!

düşman çok.

toksa tayyip kendi kendine kumpas kurup sanal düşman yaratarak yine bir seçim malzemesi peşinde mi? yok artık?

kim??????????

Ben de gerçekten müdahil olmak istemem

zira herkes barut gibi ama benim de sorum olacak bi tane

"17 ve 25 aralık olaylar basit olaylar değil. Tamam darbe teşebbüsü varsa tabii ki ortaya çıkartılsın ama bakan çocuklarının yatak odalarında para sayma makinelerinin (hemde 3 tane, Sanırım paralel para saymak için :) ) bulunması çok garip. Varsa suçu suç üstü yapıyorsun mahkeme halletsin diyorsun ama bir bakıyorsun ki hem sen hem amirin hem memurun hem hakim hem savcı hepsi birden sürülmüş. gerçi mahkeme bu haliyle de birşey yapamıyor ama her halükarda binlerce polisin sanki suç işlemişler gibi addedilmesi çok garip.

Paraları oraya polis koydu deyip sonrada parayı ve faizini Rıza Sarraf'a cermek tam anlamıyla milleti enayi yerine koymaktır. (Tabii bunlara inanacak olanlar için söylüyorum. Şahsen üstüme alınmıyorum yani. )

mit tırları vs vs vs

bu olaylar ülkemizin yaşadığı vahim olaylar ve kim neden nasıl yaptı aslında herşey ortada ama nedense milletimin güzel insanları inanmamak için kendini öyle zorluyor ki. Bakalım ne zamana kadar sıktıracaklar.

düşman çok. Düşmana piyon olan da çok.

toksa tayyip kendi kendine kumpas kurup sanal düşman yaratarak yine bir seçim malzemesi peşinde mi? yok artık? Diyesimiz geliyor ama, kardeşim bu kadar hukuksuzlukta sırf keyf olsun diye yapılmaz ki?

Peki memleketi nereye götürmek istiyorlar nereye??????????

Tamam dinleyen dinlemiş suç işlemişte dinlenenlerde pek temizmiş :)

Dinleyeni görüyorsunuz ama dinlenenlerin pislikleri gözünüze çarpmıyor.

Cemaat yurtdışına neyi satmış bir örnek veremediniz hala.

Dışişlerini cemmat dinlemedi o bir satrançtı, muhafazakarlara oynadılar, güzel bir hamleydi.

Almanlarda dinlediler bizi çok basit şekilde dinliyorlar zaten dinleyen dinleyene.

Bankanın önünde kuran okuyorlar.Bu arkadaşların dini anlayışını merak ediyorum.Banka önünde kuran okuyan insanları ilk kez görüyorum. :D

Kara Kule 61' Alıntı:
Bankanın önünde kuran okuyorlar.Bu arkadaşların dini anlayışını merak ediyorum.Banka önünde kuran okuyan insanları ilk kez görüyorum. :D

Evet normal olan kuranla bakara makara geçmektir çünkü.

Re: Ynt: Bank Asya'ya el konuldu

hakanotuken' Alıntı:

Dışişlerini cemmat dinlemedi o bir satrançtı, muhafazakarlara oynadılar, güzel bir hamleydi.

Almanlarda dinlediler bizi çok basit şekilde dinliyorlar zaten dinleyen dinleyene.
Hocanın komşusu;
-Hocam bir tepsi baklava gördüm
Hoca
-Bana ne
Komşusu
-E hocam sizin eve gidiyordu
Hoca
-Sana ne be adam demiş.

halk' Alıntı:
Kara Kule 61' Alıntı:

Eğer biri kuranla dalga geçtiyse dinsizdir bitti bu kadar.
Peki Allah'a savaş açan bankaların önünde kuran okumak nedir.

Kara Kule 61' Alıntı:
halk' Alıntı:
Kara Kule 61' Alıntı:

Makaraya gelince bitti bu kadar, cemaate gelince o da bitsin bu kadar ne diye uzatıyorsunuz :)
Rıza sarrafı herkesin görmesi zorunuza gitti, bırakamıyorsunuz.

Kara Kule 61' Alıntı:
halk' Alıntı:
Kara Kule 61' Alıntı:

hocam bu Allaha savaşan açan bankaların açılışında kim vardı..
Onlar içinde Allaha savaş açtılar diyebilirmiyiz?

Allaha aavas acanlarin acilisinda hazir ola durup kutlamaya katiliyorsan senden ala musluman yok

hakanotuken' Alıntı:

Bunlar ucuz numaralar dediklerine önceki sayfalarda cevap verdim cevap yerine aynı soruları sormuşsun . Dinleme kripto meselesinde ders veririm sana. Yurt dışına neleri sattı az daha sabır görecez. Şimdilik büyükelçiliklere gönderdikleri Türkiyeyi karalayıcı mektuplarla idare et.

Bugün abd de milletin parasıyla kongre üyelerine yaptıkları bağışlar saysesinde 80-90 kongre üyesi Cemaat üyelerini koruyup kollaması için abd dış işlerine mektup yazıp destek istiyor. :Yani abd imana mı geldi. Abd Türkiyenin hayrı içinmi bu çıban başını koruyp kolluyor

Dış işleri dinleme meselesinde cevabı tekrar oku ak parti kendi dinlese bu içerikle kırpması vermesi mümkün değil çünkü bol istihbaratlı . Mit tırlarınıda mı kendi baskın yaptı. Yaptığı baskını todays zaman niye ihh tırları diye verdi.

Herhalde haberleri dinlemedin. Bu gün itibari ile başbakanlık ofisine böcek koyan iki polis romanyada yakalandı. Yani kaçan polislerden. İade için çalışmalar başladı

bidene' Alıntı:
Kara Kule 61' Alıntı:
halk' Alıntı:
Kara Kule 61' Alıntı:

hocam bu Allaha savaşan açan bankaların açılışında kim vardı..
Onlar içinde Allaha savaş açtılar diyebilirmiyiz?

Normal olmayan bu insanların sadeceayaklarına basıldığı zaman Kuran ve cevşenle şov yapmaları . Ümmeti müslüman zulme uğradığı zaman , 28 şubatta başörtülüler kapılardan kovulduğu zaman , israil filistine saldırdığı zaman tık yok. Şimdi solculuk oynuyorlar. Netice pensilvanyadaki zatın ve avenesinin ümmetin zulme uğradığı zaman desteğini kimse istemiyor ama destek den ziyade hep köstek oldu hep biz farklıyız dedi.

Hocam ben onu sormuyorum vu pensilvanyadaki zat ile 12 senedir asik atiyordu birileri
benim cevrende bile turkce olimpiyatlarina 2-3 sene once para toplayip laf ettirmeyenler simdilerde agzina gelen lafi sayiyor..
Madem bunlar 28 subatta boylelerdi, filistine saldurildiginda ses cikarmiyodu ozaman neredeydiniz, hadi hepsini gectim donemin basbakani kpss sorulari calindiginda cemaati savunuyordu. Simdi niye bunlari dile getiriyorsunuz..
1 sene once asik atanlar simdi birbirinize agziniza gelecek laflar ediyorsunuzya, iki musluman grup birbirini dinsizlikle sucluyorsunuz ya yaptiklarinoz sadece mide bulandirici..

Seredar' Alıntı:
10551080_927296407305222_8499010243858713778_n.jpg
Güzel bir suç listesi hazırlanmış.
Peki bomba soru geliyor.
1 seneden fazla süre geçti. Yukarıda sayılan şeyler hakkında ne bir iddianame var, ne bir mahkeme süreci var,delilleriniz nerede? Koca hükümet ve devletin bütün kurumları size ait ama 1 seneden bir beri mahkeme huzuruna getiremediniz iddialarınızı.İddia sahibi iddiasını ispatlamakla yükümlüdür.
"Eee,Gazetede yazıyor,tv'ler söylüyor bunları".Bunlar ispat değildir,zandır.Hukukta temel prensiptir,zan üzere hüküm bina edilmez.
Herşey mahkeme huzurunda sonuçlanır.

İddiayı,ithamı at ve sonra kaç. İspatlamak gibi bir erdem buharlaştı gitti memleketimizde.
Evet,cevapları alayım?

Sayın Cemil Abi
üstte ki paylaşımını pek anlayamadım.
Yani kim haklı, kim suçlu - sizce ?

Peygamber Efendimiz, bir hadislerinde şöyle buyuruyor:
“İnsanlara öyle aldatıcı yıllar gelecek ki, o zaman yalancılar doğrulanacak, doğru sözlüler de yalanlanacaklardır.
O zaman hainlere güvenilecek, güvenilir olanlar da ihanetle suçlanacaklardır.”

(Taberâni, 233/314)

NOT : Trollerin " bu hadis sahih mi " demelerine binaen kaynağı da belirttim.

gamer99' Alıntı:
Sayın Cemil Abi
üstte ki paylaşımını pek anlayamadım.
Yani kim haklı, kim suçlu - sizce ?

Suçlu suçsuz dediğimiz şey mahkeme sonuçlarına göre belli olur.
Suçu ispatlanana kadar masumdur diye bir kaide daha var.
Benim demek istediğim iftira atılıyor,arkasında bilgisi belgesi gelmiyor,1 senedir sırf "meşru hükümetimize darbe yapıldı "algısını pekişterebilmek için operasyon üstüne operasyon,iftira üstüne iftira atılıyor,365/24 saat bu algı pedalı çeviriliyor. Ama bir Allah'ın kuluda çıkıp, "kardeşim iddianızı ispatlayın,kurun mahkemeyi,iddianameyi yazın,kim ne suç işlemiş bir görelim,sonra zanlılar kendilerini savunsun,savcı delillerini mahkemeye sunsun" demiyor.
Varsa yoksa hergün manşetlerle algı yönetimi.

Hülasa-i kelam,iddialarınızı siz,hükümetiniz ve CB'niz ispatlasın.

diyelim ki bank asya suçlu 12 yıldır bu bankayı neden incelemediniz. bu cemaatin bankasına niye torpil geçtiniz. suç 12 yıl sonra mı çıktı. 12 yıldır bu hükümeti kim yönetiyordu. biz eskiden cemaati şiddetli bir şekilde eleştirirken burada ki arkadaşlar kafanıza taş düşse cemaatten bileceksiniz diyordunuz şimdi ne oldu? cemaat ne kadar suçluysa akp de o kadar suçludur

israil illüminati cemaat ılımlı islam projeleri ..bunların finans yapılanmasıda bitirilecek bitiriliyor...nasılki julian assange amerikanın sırlarını verdiğinden beri rezil bi hayat sürüyor bi büyükelçilikte yaşadı kaç yıl fare gibi... Türkiye Cumhuriyetini sırlarını verenlerde böle cezalandırılacak......

Seredar,
Güzel kardeşim, bu listedeki suçları kimin yaptığını ispatlamak yargı ve kolluk kuvvetlerinin işidir.Medyanın,başbakanın,cb'nin işi değildir.Hani yerle bir ettiğiniz 3 erk vardı ya.Yasama,yürütme,yargı.İşte bu işe Yargı bakacaktı.
"Başbakan söyledi,koca başbakan yalan söyler mi,Medya yazdı,tv söyledi,falan filan" Bunları geçiniz efendim. Bilginiz,belgeniz,delilinizle iddianame yazarsınız,mahkeme kurarsınız,sonra kim suçlu kim suçsuz görürsünüz.Hukuk devleti böyle işler.
Birşeyi başbakan,cb söyledi diye olmuyor.Eğer kabile devleti değilsek tabi(Şu an bu sevideyiz).

17/25 yolsuzluk ve rüşvet operasyonunu yapan polisleri("darbeci,paralelci polisler") içeri aldılar.Yaklaşık 7-8 aydır bir satır iddianame yazılmadı.Bütün yargı secde halinde,hakimler,savcılar CB'nin ağzına bakıyor ve neden hala mahkemeler kurulmuyor? Suçluyu,suçsuzu göremiyoruz?

Seredar' Alıntı:
Üniversitede başlarını yerden kaldırmayan cemaat mensupları ne olduysa bir anda savaş makinelerine dönüştü. :?
Bu bile insanın aklına soru işaretleri getirmiyor değil :idea:
hocam sen soru işaretlerini yanlış görüyorsun. hababam sınıfındaki kedi sahnesini bilirsin. lise yıllarında şamata olsun diye o sahneyi dersanede canlandıralım dedik. sokakta bi kedi gördük. 4-5 kişi etrafını çevirdik. zarar vermeden yakalamaya çalıştık. kedi köşeye sıkışınca bildiğin aslan oldu. resmen üzerimize saldırdı. senin soru işareti bundan ibaret.

Mahkemeleri Yürütme kurar,Yargıyı boyunduruğu altına alırsa o mahkemelerden hukuk ve adalet çıkmaz.Bunu bal gibi sizde biliyorsunuz.Güç size geçtiği için kabul etmek zorunuza gidiyor.Karşı çıkmamız bu yüzdendir.Çünkü hukuk herkese lazımdır.

Diğer sorunuza gelince;
Siz devletsiniz,bu millete hükümete ediyorsunuz.Devletin bütün kurumları sizin emrinizde.MIT'i,Jandarması,Emniyeti,Dış işleri vs.
İçinizde bu şekilde bir yapılanma olduğunu farzetsek, saydığım kurumlar 12 sene anlayamadı mı? Bu kadar mı acizsiniz,bu kadar mı kurumlar arası koordinasyon eksik?
Herkesin şikayet etmeye hakkı vardır,ama devletin şikayete hakkı yoktur.Başka kimse bundan sorumlu tutulamaz.
Üstelik MIT 17/25'den 8 ay önce başbakanı bilgilendirmesine rağmen.Ne tür bir hesap vardı onca kurum ve kişiler bekledi???

14 maddeyi tek tek okuyun inanın komedi.
1-yolsuzluk var onu sorgulayamıyoruz ama darbe diyoruz. dünyanın hiç bir yerinde yolsuzlukla darbe olunmaz.
2-mit in tıları durudrulduysa bunlarda yardım malzemesi varsa niye rahatsız oluyorsun ama içinde füze başlıkları çıktı. tırın içindekinin önemi yok mu?
3- kasetlerin montaj olduğuna dair resmi belge var mı? daha önceki MHP nin kasetleri niye montaj olmadı
4-devletin mahremiyeti mi kalmış almanlar bile bizi dinliyor onlar dinlediklerini itiraf etti. onu servis edenlerin alman olmadığı ne malum
5-oslo görüşmelerini madde madde okuyun şaşırırsınız. oslo 2007 de oldu niye şimdi parelelin üstüne atıyorsunuz onu servis edenlerin onlar olduğunu nerden biliyorsunuz ispatınız var mı? halbuki o tarihte cemaat sevginiz en zirvedeydi
6- mit olduğunu söyleyen bdp dir neden bdp ye tepki koyamıyorsunuz
7- güçlendirilmiş torpil diyorsunuz şimdi polis şiddet kullansın diye yasa çıkarıyorsunuz.
8- bu ülkede pkk nın kaç araç yaktığından haberin varmı?
9-şu an chp esir mi? eğer esir ise 12 yıldır siz nasıl esaret altında yaşadınız
10- cumhuriyet gazetesine operasyonun cemaat yaptığına dair belge yada resmi bilgi var mı? oysaki mit in içinde olduğu söyleniyor
11-ergenekonun balyozun savcıyım diyen o dönemin başbakanıdır
12-ilker başbuğ için o dönemde akp liler ne diyordu? akp li yazarlar vekiller ne diyordu şimdi mi sever oldunuz.
13 o dalga dalga operasyonlar yapılırken siz patates mi doğruyorsunuz bu hükümeti kim yönetiyor
14-kck lılar suç işlemiş siz onu söylemiyorsunuz ama niye hapse girdi diyorsunuz.
memlekete bak pkk ya laf yok ama her suçu paralele yükle... geçmişte cemaat suçluysa sizde suç ortağısınız.
bu milleti aptal yerine koyduğunuz yeter. biraz vicdanınız olsa eleştirilere açık olurdunuz bugün Bülent arınç bile tayyip erdoğanı eleştiriyorsa sizde şapkanızı önünüze koyun

Bıktık bu paralel mevzusundan. Allah topunuzu nasıl biliyorsa öyle yapsın. Foruma girdiğimde pkklı olsun dhkp c li olsun yazsın birşeyler artık gıkım çıkmaz... yeterki şu paralelciler bir sussun. Susun da adam sanalım. İyice nefret tiksinti iğrenç pis bir hal aldınız. Kusasım geliyor feti muhabbetinden paralel bankasya samanyolu... kendinizi dünyanın merkezi mi sanıyorsunuz. Hepinizin taa... cehenneme kadar yolu var. Bir defolun gidin. Pis şeyler.

Ya neyse artık olan oldu. Zaten ne yaparsak yapalım ülkenin kötüye gidişine engel olamıyoruz. Bir yerden patlak verecek diye korkuyorum. Ülke içinde kutuplaşma son haddinde, ülkenin 2 ana gruba ayrılması ve diğer gruplarında kendilerine yer edinmeleri sonucu aklıma inanın bundan sonrası için kötü şeyler geliyor. Bu forumda 80 darbesinin hemen öncesindeki çatışma ortamını yaşayan yoktur. (Yaş itibariyle ancak o yıllarda dünyaya gelenler vardır diye düşünüyorum)

Ya inşallah diyorum (hala iyi niyetli bir bakış açısı bulmaya çalışıyorum kendimce) bu gidişatın sonu hayırlı çıkar. (Peki nasıl?)

Yani ne biliyim, bu engellenemez başganlık sistemi bizim millete uyar inşallah. Kürt meselesi tamamen çözülür (tabii zararlı çıkacaksak bile inşallah en az zararla tamamen, sorun olmaktan çıkar) Ekonomi düzelir, aç çocuk kalmaz, hatta aç kimse kalmaz, herkes iş bulur, aş bulur, eş bulur, üretim artar zirve yapar, teknoloji üretmeye bile başlarız belki. Bakın Tübitak başkan yardımcısı (Abdullah Çavuşoğlu -Üniden benim tez hocam- :) ) belki sınavlarda usülsüzlükleri bırakır zaten 157 milyon doları üleşmişler, bundan sonra ülkenin hayrı için teknolojik atak yapmaya başlar.

Tek lider olması ve tüm memleketi tek bir liderin yönetmesi, muhalefetin olmaması, farklı düşüncenin, farklı görüşün söz hakkının olmaması, tek tip insan modeline doğru ilerleme, inşallah memleketimizde ilimi, bilimi, sporu, sanatı, edebiyatı, kültürü ...... artırır. Hatta düşünsenize turizm nasıl bir patlar. Dünyanın her yerinden bizi görmeye gelirler. (Ya şu Türklerdeki kafa dünyada başka kimsede yok, bunlar neyin kafasını yaşıyorlarsa gidelim de yakında bakalım şunlara :puhaha: )

Zaten seçimler de yalan oldu, millet kime oy verirse versin sandıktan çıkan sonuçlar açıklanırken ne tür açıklanacağı belli :cry: Zaten 2015 seçimleri son seçimler olur. Bundan sonra seçimde yapılan masraflarda devletin kasasında kalacak. Ne güzel. Çocuklarımız oy verme diye bişey bilmeyecekler. Yönetici seçmek ne demek hiç anlamayacaklar. Siyaset olmayacak, seçim tartışması olmayacak, karşıt görüş olmayacak. Çünkü başkanlık, başganın yerini halefine bırakması şeklinde devam edecek. Dolayısıyla kimseyi sorgulamayacaklar, kim çalışıyor kim çalışmıyor umurunda olmayacak. Kimseyi kimseye şikayet edemeyeceğiz. Çünkü şikayet edecek olursak vay halimize. Ne güzel memlekette artık sağcı, solcu olmayacak, herkes biat etmiş kullar olacak. Alevi, sunni ayrımı da kalmayacak, dedik ya herkes tek lidere biat edecek. O ne derse o. İster hukuksuz olsun, ister kanunsuz olsun, ister yüce Allah'ın haram kıldığı şeyler olsun, ister ahlaksızca, edepsizce, hadsizce şeyler olsun farketmez, lider ne derse o olacak. Belki başgan 4 hanımla evlenmeyi de serbest tutar değilmi ya. Erkek çocuğu olan arkadaşlarımızın bir çocuk için 4 gelini olur, kız çocuğu olan benim gibiler de artık dua eder, inşallah kızımın eşi en çok kızımı sever. :cry:

Sonra belki idam da geri gelir. Ama teröristler için vatan hainleri için değil (zaten öyle olsa önce en yakınındakileri asmak gerekeceğinden) başgana karşı gelenler için. Sen misin başkana karşı gelen, vurun kellesünüüü..

Belki de bizim millete bu sistem iyi gelir, belki de AB bizi sever, Araplar bizi hayran kalır, bize milyon milyon dolarlar verirler, Petrolün çeşmesinin birini bizim tarafa uzatırlar, Obama bizim (ülkenin tek hakimi olan) başganla iyi anlaşır, hatta kanka olurlar belki. Obama bizim başgana der: "Nasıl gidiyor işler başkaldıran var mı; istersen 2 tane scut gönderiveriyim adriyatikten, şöyle süzüle süzüle)

Yani madem kurtuluş yok, zevk almaya çalışalım ne olur. Atışmayı boş verin. Gerçi başganlık sistemi geldikten sonra da şöyle 20-30 yıl sonrakiler bize öyle böyle değil acayip sövecekler ama napalım, dedik ya kurtuluş yok. Artık çocuklarımıza deriz ki "vallahi ben yandaş değildim" ama eminim şu anki yandaşlar en gür sesle söyler bunu.

Son madde dikkatimi çekti, KCK lıların avukatlğına kadar düştünüz, cemaatle kavga edince ilk iş KCK lıları serbest bıraktılar demekki KCK ve terörle mücadele eden parelelmiş, baksana iş apoyu serbest bırakmaya kadar geldi.

AKADEMİA' Alıntı:
Ya neyse artık olan oldu. Zaten ne yaparsak yapalım ülkenin kötüye gidişine engel olamıyoruz. Bir yerden patlak verecek diye korkuyorum. Ülke içinde kutuplaşma son haddinde, ülkenin 2 ana gruba ayrılması ve diğer gruplarında kendilerine yer edinmeleri sonucu aklıma inanın bundan sonrası için kötü şeyler geliyor. Bu forumda 80 darbesinin hemen öncesindeki çatışma ortamını yaşayan yoktur. (Yaş itibariyle ancak o yıllarda dünyaya gelenler vardır diye düşünüyorum)

Ya inşallah diyorum (hala iyi niyetli bir bakış açısı bulmaya çalışıyorum kendimce) bu gidişatın sonu hayırlı çıkar. (Peki nasıl?)

Yani ne biliyim, bu engellenemez başganlık sistemi bizim millete uyar inşallah. Kürt meselesi tamamen çözülür (tabii zararlı çıkacaksak bile inşallah en az zararla tamamen, sorun olmaktan çıkar) Ekonomi düzelir, aç çocuk kalmaz, hatta aç kimse kalmaz, herkes iş bulur, aş bulur, eş bulur, üretim artar zirve yapar, teknoloji üretmeye bile başlarız belki. Bakın Tübitak başkan yardımcısı (Abdullah Çavuşoğlu -Üniden benim tez hocam- :) ) belki sınavlarda usülsüzlükleri bırakır zaten 157 milyon doları üleşmişler, bundan sonra ülkenin hayrı için teknolojik atak yapmaya başlar.

Tek lider olması ve tüm memleketi tek bir liderin yönetmesi, muhalefetin olmaması, farklı düşüncenin, farklı görüşün söz hakkının olmaması, tek tip insan modeline doğru ilerleme, inşallah memleketimizde ilimi, bilimi, sporu, sanatı, edebiyatı, kültürü ...... artırır. Hatta düşünsenize turizm nasıl bir patlar. Dünyanın her yerinden bizi görmeye gelirler. (Ya şu Türklerdeki kafa dünyada başka kimsede yok, bunlar neyin kafasını yaşıyorlarsa gidelim de yakında bakalım şunlara :puhaha: )

Zaten seçimler de yalan oldu, millet kime oy verirse versin sandıktan çıkan sonuçlar açıklanırken ne tür açıklanacağı belli :cry: Zaten 2015 seçimleri son seçimler olur. Bundan sonra seçimde yapılan masraflarda devletin kasasında kalacak. Ne güzel. Çocuklarımız oy verme diye bişey bilmeyecekler. Yönetici seçmek ne demek hiç anlamayacaklar. Siyaset olmayacak, seçim tartışması olmayacak, karşıt görüş olmayacak. Çünkü başkanlık, başganın yerini halefine bırakması şeklinde devam edecek. Dolayısıyla kimseyi sorgulamayacaklar, kim çalışıyor kim çalışmıyor umurunda olmayacak. Kimseyi kimseye şikayet edemeyeceğiz. Çünkü şikayet edecek olursak vay halimize. Ne güzel memlekette artık sağcı, solcu olmayacak, herkes biat etmiş kullar olacak. Alevi, sunni ayrımı da kalmayacak, dedik ya herkes tek lidere biat edecek. O ne derse o. İster hukuksuz olsun, ister kanunsuz olsun, ister yüce Allah'ın haram kıldığı şeyler olsun, ister ahlaksızca, edepsizce, hadsizce şeyler olsun farketmez, lider ne derse o olacak. Belki başgan 4 hanımla evlenmeyi de serbest tutar değilmi ya. Erkek çocuğu olan arkadaşlarımızın bir çocuk için 4 gelini olur, kız çocuğu olan benim gibiler de artık dua eder, inşallah kızımın eşi en çok kızımı sever. :cry:

Sonra belki idam da geri gelir. Ama teröristler için vatan hainleri için değil (zaten öyle olsa önce en yakınındakileri asmak gerekeceğinden) başgana karşı gelenler için. Sen misin başkana karşı gelen, vurun kellesünüüü..

Belki de bizim millete bu sistem iyi gelir, belki de AB bizi sever, Araplar bizi hayran kalır, bize milyon milyon dolarlar verirler, Petrolün çeşmesinin birini bizim tarafa uzatırlar, Obama bizim (ülkenin tek hakimi olan) başganla iyi anlaşır, hatta kanka olurlar belki. Obama bizim başgana der: "Nasıl gidiyor işler başkaldıran var mı; istersen 2 tane scut gönderiveriyim adriyatikten, şöyle süzüle süzüle)

Yani madem kurtuluş yok, zevk almaya çalışalım ne olur. Atışmayı boş verin. Gerçi başganlık sistemi geldikten sonra da şöyle 20-30 yıl sonrakiler bize öyle böyle değil acayip sövecekler ama napalım, dedik ya kurtuluş yok. Artık çocuklarımıza deriz ki "vallahi ben yandaş değildim" ama eminim şu anki yandaşlar en gür sesle söyler bunu.

+1

Geri