Bayan Vekil Sordu...

Kodla Büyü
Arkadaşlar hayırlı olsun seneye öğrenciler ders seçer. Benim velilerim %90 çarşaflı hepsi din eğitimi seçtirir. Sanşım bile yok yani.

Şimdiden kendime azda olsa ders kalsın diye öğrencileri boş bırakmaya başladım. Yıllardır, herşeyi bilen öğrencilerimize ders anlatıyorum. Yeter değil mi?

filiz' Alıntı:
Günlerdir formuma bakıyorum. Bakanın dedikleri çok saçma sapan şeyler. Sürekli balondan senaryolar üretiyoruz.

Ama bence arkadaşlar SAYIN BAKANIMIZIM BİRŞEY BİLDİĞİ YOK.

Ne bilişim teknolojileri dersinin içeriğini nede teknoloji tasarımın içeriğini. Ve şu anda bence Teknoloji Tasarımı bilgisayarla tasarım filan sanıyor. Gayet teknik bir ders olarak bakıyor.

Ve bu gidişle bizim durum aynı şekilde sürecek. BT dersi seçmeli olacak. Tek fark 4+4+4 ders seçme hakkı öğrencinin. Yani artık kurulda seçilmeyecek.

Bakan geldiğinden beri projeler üretiyor ama unutmamalı işletme mezunu ve bir eğitimci değil. Okullar ve gerçeklerden haberi yok gibi.
hocam kesinlikle katılıyorum.
hiçbişey bilmeyen birini başımıza bakan diye getirdiler. adamın dünyadan haberi yok. ve bunun bilinçli yapılmadığını hatta hükümetin eğitim politikasını beğenen öğretmen arkadaşlarda tanıyorum ya, kendimdende şüphe etmiyor değilim :eek:

Geri