BBNET BTY AKILLI KİTAP UYGULAMALARI YAYINDA! BBNETKAMPANYA DEVAM EDİYOR!

Kodla Büyü
İçeriğinde neler yer aliyor. Konuya ait sorular,örnek, konu anlatim biçimi...
Hocam bir ders kitabı niteliğinde hazırlandı. Kitap içindeki konular sarmal ve giderek sınıf düzeyine göre derinleşiyor. İnceleyen arkadaşlardan gayet olumlu dönüşler aldık. Özgün etkinlikler, bilgimi ölçüyorum adı altında ünite sonu soruları, ünite ve konu başlarında zihin açıcı merak ettirici düşünelim konuşalım soruları, bazı bölümlerde karekodlarla uygulamalara videolara ek kaynakları bağlantılar yer alıyor. Örnek demo sayfaları bu tartışma konusundaki ilk sayfalardan ulaşabilirsiniz

30 tl verip satın alın, bırakın örnek kitap peşinde koşmayı :) yayın evi de haklı, adamlar ticaret yapıyor, okulunda öğrenci kitap alacak potansiyelde değilse sana örnek kitap vermez tabi ki.
Öğretmen milleti cimri olur da bilişim öğretmenine yakışmaz cimrilik... 30 tl verip kitap almak ve kullanmak en hızlı ve güzel çözümdür.
desteğiniz ve iyi niyetiniz için çok teşekkürler.

ürünüm hala hazırlanıyor yazıyor da ne zaman kargoya verilir acaba :)
Hocam siparişler aynı gün kargolanıyor sipariş kargo takip numaranızı sitemizden kontrol edebilirsiniz.
Bende 4 ekimde sipariş geçtim. Bugün 6 Ekim halen hazırlanıyor diyor. Bir sıkıntı mı var acaba?
Sitemizden siparişlerim bölümünden kargo takibi yapabilirsiniz bir sorun olması durumunda bize özelden ulaşabilirsiniz..

• Beğen
Tepkiler: omd
şu anda yaklaşık 150-200 kitap aldı öğrencilerim ve almaya devam ediyor umarım emeklerinizin karşılığını alırsınız
Öğretmenim ilginiz için çok teşekkür ederiz
kitaplarımız böyle bir dönem olmasına rağmen beklediğimizin üzerinde bir ilgi ve beğeni aldı uzaktan eğitimde öğretmenlerimiz daha fazla talepler var ve yetişmekte zorlanıyoruz.
bu geri dönüşlerde bizi çok mutlu ediyor.
bilgisayar öğretmenleri ailesi çok büyük bir aile ve gelecek vadediyor
bu alanda elimizden geldiğince çalışmalara ve sizlere daha kaliteli ürünler çıkarmak için elimizden geleni yapacağız..

Öncelikle emeği geçen herkese teşekkür ve tebrik ederim. Lakin maximum harici Kredi kartı ile defalarca denememe rağmen alış yapamadım. Kredi Kartı ile alamıyor muyuz?

• Beğen
Hocam merhaba kitaplarımızın akıllı tahta uygulaması hazırlanma aşamasında bir hafta içinde sunabileceğiz..
kitapları aldım elime ulaştı gayet güzel çok anlaşılır olmuş tam seviye ve sınıfına göre , peki bu akıllı tahta uygulamasını kitabı alan kişiler mi ulaşabilecek karekodla vs yoksa herkes ulaşabilecek mi merakla bekliyorum :)

kitapları aldım elime ulaştı gayet güzel çok anlaşılır olmuş tam seviye ve sınıfına göre , peki bu akıllı tahta uygulamasını kitabı alan kişiler mi ulaşabilecek karekodla vs yoksa herkes ulaşabilecek mi merakla bekliyorum :)
Hocam merhaba
Akıllı tahta uygulaması kitabı aldıran öğretmenler için 1 kullanım lık şifre ile çalışıyor
kitap aldıran öğretmenimize bu imkanı sunacağız..

• Beğen
Merhaba
Akıllı tahta kitap uygulamız sitemizden akıllı tahta bölümünden indirebilrsiniz..
https://www.sifirbiryayinlari.com/
ayrıca şifre talebi için kitabı satın aldırdığınız bayimizden talepte bulunabilrsiniz..
Diğer talepler için
sifirbiryayin@gmail.com dan bizede ulaşabilrsiniz.
Tüm kitapları satın aldım, emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ederim. Akıllı tahta uygulamasını derslerimde kullanmak isterim ;)
Önceki mesajımda belirtmiştim kitabımı aldırdığımı nasıl ulaşacağız bu şifrelere ?
Hocam ben kitabı aldım. Ben akıllı tahta uygulamasını kullanabilecek miyim?

Merhaba
Akıllı tahta kitap uygulamız sitemizden akıllı tahta bölümünden indirebilrsiniz..
https://www.sifirbiryayinlari.com/
ayrıca şifre talebi için kitabı satın aldırdığınız bayimizden talepte bulunabilrsiniz..
Diğer talepler için
sifirbiryayin@gmail.com dan bizede ulaşabilrsiniz.
2 farklı tarih adı altında klasör var hangisini indireceğiz? 5. sınıflar için yok sanırım. Birde talebi bayiden ne zaman yapabiliriz?

Merhaba,
Şifreler tek kullanımlık sanırım. Ucamus hocamında dediği gibi 5. sınıflar yok şu an sanırım. Bilgisayara format atılması durumunda tekrar mı şifre talep edeceğiz? Bir de yüz yüze eğitim olması durumunda, ben BT sınıfını kullanmayı düşünmüyorum. Dersi sınıfların Etkileşimli Tahtalarında işlemem gerekecek. Bu durumda uygulamayı nasıl açacağız?

• Beğen
İyi günler kitapların hepsini yayınevinin kendi sitesi üzerinden satın aldım. Hatta üç başka kitapta aldım. Özellikle uzaktan eğitimin olduğu şu zamanlarda z kitaplara çok ihtiyacımız oluyor. Yanlış anlamadıysam bizlerin z-kitap şifresi alabilmemiz için öğretmen olarak kitabı almamız yetmiyor. Öğrencilere kitap aldırırsak oradaki bayiden tek kullanımlık şifre alacağız.

• Beğen
Emeğinize sağlık hocalarım. Bugün örnek kitap alabileceğimiz yayınevi soracakken sizin konunuza denk geldim. Siteden girip kitap talep ettim ama talebim oluşturuldu mu anlayamadım. Örnek kitabımız gelsede gelmesede çoook teşekkür ederim kitaplar harika :)

Hocam merhaba
Akıllı tahta uygulaması kitabı aldıran öğretmenler için 1 kullanım lık şifre ile çalışıyor
kitap aldıran öğretmenimize bu imkanı sunacağız..

Kitabı aldıran ne demek anlamadım ki, ben kitabı sitenizden aldım, şifre lazım, bu kadar uğraştırılmaz ki insan,
Sitenizden kitapları satın alanlar için şifreleri de yüklersin hesaplara, olur biter.
Bakalım ne zaman cevap vereceksiniz, amatörce iş yapıyorsunuz.
NEREDEN ve NASIL ALACAĞIM ŞİFREYİ bunu söylemek zor mu bu kadar?

Kitap örnek talebi noktasında bayilerden kaynaklı çokça sıkıntı yaşandı, sizler de bu duruma şahitsiniz. Bari akıllı tahta uygulaması için bayiler ile uğraştırmayın bizleri lütfen. Bu konuda farklı bir yol izlemenizin daha iyi olacağını düşünüyorum. Bunu da kitabı 100 civarı öğrencisine aldıran bir öğretmen olarak söylüyorum.
Kararınızı gözden geçirip farklı bir yol izlemenizi rica ediyoruz.
@SıfırBir Yayınevi

Geri