BBnet müdavimlerine Çizgi-Tagem'den...

Kodla Büyü
Üzerinize düşen sorumluluğpu fazlasıyla yapıyorsunuz, emeğinize sağlık...

Niyazi SARAL' Alıntı:
faruk_inal' Alıntı:
posterin digital halini indirebilecegimiz bir yer var mı? bir de setleri okul adreslerine mi gonderiyorsunuz?
tesekkurler..

Posterin orjinal tasarımı http://www.cizgi-tagem.org/e-kutuphane/topic.aspx?id=1291adresinde bulunmaktadır. İsteyen kendi bastırabilir.

Tüm paketler için ilk 100 kullanıcıdan adresler alındı.

Dibinden girmişiz listeye, hasari hocam benden adres istemişti. Ne hediye aldığımız sürpriz mi yoksa önceden öğrenebilir miyiz :)

1. Posterin tasarımı bize ait değil, biz sadece yeniledik.

2. Ne hediye edildiği ilk mesajda açıkça yazıyor.

3. Adreslerini iletenlerde 4 hediyede gidiyor, diğer arkadaşalra yıl sonunda artık...

Selamlar.

Niyazi hocam onların hepsi mi geliyor? Ben herkese biri gibi düşünmüştüm. Eğitime katkınızdan dolayı çok teşekkürler.

Niyazi SARAL' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:
Bana gelecek mi bilmiyorum ama yine de destekleriniz için çok teşekkürler Niyazi Saral :alkis:

http://www.bilgisayarbilisim.net/memberlist.php listesini en fazla mesaj atan sorgusuna göre tekrar listeletin ve 100'de iseniz sizden adres bilgisi istenmiştir. Ancak adres istendiği halde vermeyen veya ilgilenmeyen de oldu ne yazık ki...

İlk 100 deyim ama adres verememiştim. Çünkü ilgisizliğimden değil okulumun taşınması ve taşınma işleminin ne zaman gerçekleşeceğinin belli olmamasından dolayıdır

nicivo' Alıntı:
36. olmuşum.. :)
Teşekkürler Niyazi Bey . Allah razı olsun sizden :)

Aman, sevgili öğretmenler. Önce elinize geçsin sonra teşekkür edersiniz. Birden son poster olayımızı hatırladım da :( Hani tam bir hüsran olan etkinliğimiz... Belki bunu da beğenmeyen çıkar... Eline geçmeyen olur...

Bence hiç teşekkür etmeyin, ya da yönetime teşekkür edin. Malum onlar siteyi kurdular ve bugüne getirdiler.

250 lerdeyim. Hediyelerden alamadım ama katkılarınızdan çok teşekkür ederim.

Niyazi SARAL' Alıntı:
nicivo' Alıntı:
36. olmuşum.. :)
Teşekkürler Niyazi Bey . Allah razı olsun sizden :)

Aman, sevgili öğretmenler. Önce elinize geçsin sonra teşekkür edersiniz. Birden son poster olayımızı hatırladım da :( Hani tam bir hüsran olan etkinliğimiz... Belki bunu da beğenmeyen çıkar... Eline geçmeyen olur...

Bence hiç teşekkür etmeyin, ya da yönetime teşekkür edin. Malum onlar siteyi kurdular ve bugüne getirdiler.

Böyle bir şeye niyetlenmenizde çok güzel Niyazi Bey , elimize ulaşamasa da.. Teşekkür ederiz... :)
Site yönetiminden de zaten memnunuz o ayrı :)

Arkadaşlar, ilk 100 de olup olmadığımızı nasıl öğreneceğiz. Yada 100. arkadaşın kaç mesajı var.

mgkmgk' Alıntı:
Arkadaşlar, ilk 100 de olup olmadığımızı nasıl öğreneceğiz. Yada 100. arkadaşın kaç mesajı var.

memberlist.php bu listeyi aşağıdaki seçeneklere göre en fazla mesaj sorgusu şeklinde çekebilirsiniz.

Önemli olan destektir. Yıl sonu yapacağımız etkinlikte de BBNet'e verilen destek referans alınarak paketler hazırlanacaktır. Bu sebeple BBNet'e nitelikli katkı hepimiz için önemlidir.

Evet önemli olan yapılan bu çabaya destek vermek ve teşekkür etmektir.

Her gelen ben kaçıncıyım banada gelecek mi telaşında olmaktansa Niyazi Bey'e destek ve sitemize nittelikli katılımlarda bulunmaktır..

Çok güzel bir uygulama.
Umarım arkadaşların işlerine yaramışlardır. Teşekkürler Çizgi-Tagem. Teşekkürler Niyazi Bey.

Öncelikle destekleriniz için teşekkür ederim,

23.sıradayım ama benden istenen adres bilgilerini ancak bu başlığı gördüm zaman gönderebildim,

kesinlikle bir ilgisizlikten değil mesaj kutumun boş olmasına rağmen yaz boyu 0 yeni mesaj ibaresinden dolayı mesaj kutusunu kontrol etmemiştim.

Niyazi SARAL' Alıntı:
faruk_inal' Alıntı:
posterin digital halini indirebilecegimiz bir yer var mı? bir de setleri okul adreslerine mi gonderiyorsunuz?
tesekkurler..

Posterin orjinal tasarımı http://www.cizgi-tagem.org/e-kutuphane/topic.aspx?id=1291adresinde bulunmaktadır. İsteyen kendi bastırabilir.

Tüm paketler için ilk 100 kullanıcıdan adresler alındı.

Ben 49. sıradaymışım..Benden adres alındı mı hatırlamıyorum öyle bir şey???

Bu arada Bilişim Teknolojisi Öğretmenlerine yardım eden ender kişilerden biri olarak size yardımlarınız için çok teşekkür ederiz...

Teşekkürler Niyazi Bey. Çizgi Tagemin bu çalışmaları şu zor zamanlarımızda bize ilaç gibi geliyor. Sağolun destekleriniz için.

Güle güle kullanın arkadaşlar, bt öğretmenlerine omuz verdiği için Çizgi-Tagem'e teşekkürler :+1:

Geri