BBnet müdavimlerine Çizgi-Tagem'den...

Kodla Büyü
bilişim teknolojileri öğretmenlerine verdiğiniz desteklerden dolayı çok teşekkürler

eğitime ve öğretmene verdiğiniz destek için ellerinizden öperim sayın hocam teşekkürler.

öncelikle Niyazi Saral ve Çizgi Tagem ekibine bizlere verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederim.

adresleri alma işlemi hasari hocam tarafından yapıldı sanırım. 29 temmuz tarihinde pm den bir mesaj göndermiş kendisi; bir formun doldurulması ve kendisine gönderilmesi gerektiğini yazmış fakat bazı üyelerimize göndereceğiz dediği için yazdığı mesajda ben fazla mesaj gönderen ilk 100 kişi demiş olsaydı bende doldurup gönderirdim o formu. çekiliş sanmıştım ben o mesajı okuduğumda :x

bt öğretmenleri destek olan ender insanlardansınız Niyazi bey. size ve çizgi tagem ekibine teşekkürler...

İlginize teşekkürler. Bu parti insanların eline geçsin, posteri elinize alın beğenin en azından ilk 100'de olup atlanılanlara da göndeririz merak etmeyin. Yeni öğretim yılınız kutlu olsun.

Hediyeler için çok teşekkür ederiz. Umarım en kısa sürede tüm BBnet kullanıcılarına bu hediyeleri gönderirsiniz.

filatros' Alıntı:
Hediyeler için çok teşekkür ederiz. Umarım en kısa sürede tüm BBnet kullanıcılarına bu hediyeleri gönderirsiniz.

Hediyeleri tüm BBNet kullanıcılarına gönderemeyiz, sadece ilk 500 veya ilk 1,000 müdavime göndereceğiz. Ölçütü de gayet analitiktir. Mesaj sayısı.

BBNet'e olan desteklerinizi bekliyoruz. Bu forumun bilişim öğretmenlerine katkısı yadsınamaz.

Kendi bakanlığımızdan köstek yediğimiz bu günlerde bizi destekleyenlerin de olması çok güzel. Çizgi TAGEM'e çok teşekkürler...

Ben ilk 100 kişinin içinde değilim fakat bu şekilde eğitime yönelik destekleriniz için teşekkür ederiz. Çalışmalarınız ve projelerinizin devamını dileriz.

alibahadir' Alıntı:
Kendi bakanlığımızdan köstek yediğimiz bu günlerde bizi destekleyenlerin de olması çok güzel. Çizgi TAGEM'e çok teşekkürler...
:idea: :+1: :+1: :alkis: :alkis:

Yazın hasari arkadaşımız adres istemişti merak ettiğim tüm üylerden mi adres istedi yoksa sadece hediye gönderilecek olan üylerden mi?

çok teşekkürler.sanırım banada göndeilecek..niyazi beye ve site yönetimine tşkler :alkis:

Büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum :)

Eğitim setleri elimize ulaşmıştı umarım bu paketler de elimize ulaşır.

Yeni okulumda ihtiyaç duyulan materyallerdi bunlar , çok makbule geçecek :alkis:

Temmuzun ortalarında Niyazi bey bizlere bir teklif sundu. Yöneticilerle görüş birliğine vardıktan sonra bu teklife sıcak baktığımızı Niyazi beye bildirdik ve çalışmalara başladık. Temmuzun sonlarına doğru bazı üyelerimize pm yoluyla bu durumu bildirdik ve kendilerine form yolladık kendileri eğer istiyorlarsa bize bu formu doldurup göndermelerini rica ettik. Eylülün başlarında Niyazi bey bizden kabul edip formu dolduranların listesini istedi. Bizde elimizdeki listeyi Niyazi beye gönderdik.
Bu çalışmada toplamda yaklaşık olarak 300 kişiye pm gönderdik bize tekrar dönen form sayısı 100' ü geçmedi. Sanırım bazı arkadaşlarımız bize güvenmediklerinden yada ihtiyaçları olmadıklarından formu doldurup bize göndermediler.

Bizi mebden daha fazla düşünen Çizgi-Tagem ailesine, yeni eğitim öğretim yılında da bizleri unutmadığı için sonsuz teşşekkürler.

Geri