BBnet müdavimlerine Çizgi-Tagem'den...

Kodla Büyü
Arkadaşlar son gönderilen tornavida setleri daha önceki gönderdiklerinin aynısı mı? 1 sene önce hem dvd seti hem tornavida seti gelmişti. Yine fedakarlıklarından dolayı Niyazi bey e teşekkür ederiz.

Bugün akşamüstü ben de kargolarımı aldım. Çok teşekkürler emeği geçen herkese, bir kez daha...

Benim de bugun elime ulaştı Çizgi Tagem ve Niyazi Beye gönül dolusu teşekkürler

fantasio' Alıntı:
isikayhan' Alıntı:
fantasio' Alıntı:
tornavidanın bilmediğimiz bir özelliği var mı arkadaşlar?

sanmıyorum

ortadaki siyah kalın ve ağır kısmın bir özelliği var mı hocam?
bildiğimiz tornavida mı sadece?

Hayır o bildiğiniz tornavida değil. Sihirli... Onu kullanan mesleğini daha çok seviyormuş, böyle bir söylenti var :)

niyazi hocam çook sağoluın. sanırım ilk 100 ü biraz daha genişlettiniz. bizim elimize ulaştı. tahmin ediyorum kıyamadınız bizlere ve hepimize yolladınız. afişi sınıfıma astım bile.

Kargolar sabahleyin okulumuza geldi.

Niyazi Bey ve Çizgi Tagem'e çok teşekkürler.

Yeni okulumda bir fare bozulmuştu açmam gerekiyordu ona uygun tornavida bulamamıştım. Çizgi Tagem tornavidasıyla açabildim :)

Niyazi SARAL' Alıntı:
fantasio' Alıntı:
isikayhan' Alıntı:
fantasio' Alıntı:

sanmıyorum

Hayır o bildiğiniz tornavida değil. Sihirli... Onu kullanan mesleğini daha çok seviyormuş, böyle bir söylenti var :)
Tornavidayı gören bana versene diyor. Ben de facebook etkinlği vs 1 kaç tane gelmişti arkadaşlara veriyorum, hepsine veremeyince darılıyorlar Niyazi hocam bilginize :)

gönderileriniz şu anda elime ulaştı. gerçekten çok beğendim. Özellikle tornavida çok kaliteli bir bilgisayarcının çok işine yarayacak türden.

Niyazi beye bu hediyelerinden ötürü çok teşekkür edrim.
başarılarının devamını dilerim.

Niyazi SARAL' Alıntı:
fantasio' Alıntı:
isikayhan' Alıntı:
fantasio' Alıntı:

sanmıyorum

:)

Niyazi SARAL' Alıntı:

hediyeler bugün geldi okula. Tornivadyı elime aldığımda tüm yorgunluğum geçti doğrusu. Sihirli bir etkisi olduğu yadsınamaz. Gizliyorum kimseler görmesin diye. Ne olur ne olmaz. Dokunanın üzerindeki tüm yükü çekiyor mudur nedir :)

emeği geçen herkese çokkk teşekkür ediyorum inanın çok sevindim :alkis: :alkis: :alkis:

hediyeleri aldım. başta Niyazi bey olmak üzere tüm çizgi-tagem ailesine ve bbnet forum yöneticilerine teşekkür ederim.

Hediye paketi gelmeyenler üzülmesinler, CeBit Bilişim fuarınde 9 ekim Cumartesi yapılacak BBNet Bilişim Öğretmenleri Çalıştayına katılsınlar. Kayıt yaptıran ve katılan BBNet üyesi arkadaşlara benzer bir paketten sağlamaya çalışıyoruz.

arkadaşlar hediyeler için çok teşekkür ederim. benim en çok beğendiğim afiş oldu, afişe diyecek bir şey yok, hemen mobilya bölümüne gittim, çok güzel bir şekilde ona etrafına çerçeve yaptırmayı düşünüyorum üstünede ya cam yada daha değişik bir şey den kaplama giydirip bölümümün en uygun yerine asacağım. arkadaşlar gerçekten çokteşekkür ederim.ayrıca tornivadaya diyecek yok. bugünkü işlerimi de onunla hallettim. tekkar çok teşekkürler.

Niyazi bey'e ve hasari hocama be bbnet te ki emeği geçen tüm arkadaşlara çok teşekkürler. dün geldi paket,

tornavida takımının bu kadar kaliteli olacağını düşünmemiştim açıkcası. postere diyecek yok zaten , hemen bölümde herkesin göreceği biyer ayarladık. diğer

arkadaşlarda hem memnun kaldılar hem çok beğendiler ki ilk sordukları fiyatı oldu:)

Tüm çizgi-tagem ailesine ve bbnet forum yöneticilerine teşekkür ederim. hedyeleri aldım. çok sevindim. sağolun..

erdcan' Alıntı:
Niyazi bey'e ve hasari hocama be bbnet te ki emeği geçen tüm arkadaşlara çok teşekkürler. dün geldi paket,

tornavida takımının bu kadar kaliteli olacağını düşünmemiştim açıkcası. postere diyecek yok zaten , hemen bölümde herkesin göreceği biyer ayarladık. diğer

arkadaşlarda hem memnun kaldılar hem çok beğendiler ki ilk sordukları fiyatı oldu:)

Posterden satın almak isteyenler için doğrudan matbaa ile bir organizasyon yapabiliriz. Gönderi msarafı dahil poster basımı+kargo kutusu+kargo 20.-TL tutuyor. Eğer ilgilenen olursa matbaadan sorumlu birinin e-postasını ve hesap numarasını verebiliriz. Sizler de istediğiniz adet bastırırsınız.

bende hediyeleri teslim aldım, çok teşekkürler niyazi bey, çok teşekkürler BBnet

bana da hediyelerim geldi gerçekten Çizgi tageme çok teşekkür ederimz özellikle niyazi hocama çok sağolun daha kutuyu açamadım :)

Tornavida seti, virüs programı ve eğitim setini aldım. Ama poster gelmedi.
Niyazi Bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

mystreous' Alıntı:
Tornavida seti, virüs programı ve eğitim setini aldım. Ama poster gelmedi.
Niyazi Bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

Poster farklı bir kutuda geldiği için ayırmışlar, o da gelmeli, siz takip edersiniz.

Evet Niyazi Bey, gönderileriniz farklı paketlerde gelmiş. Siz söyledikten sonra idareye sordum bi köşeye koşmuşlar bana söylemeden.
Posterin altına ve üstüne çıta çaktım. Gayet güzel oldu. İlginiz ve destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Geri