BBnet müdavimlerine Çizgi-Tagem'den...

Kodla Büyü
1) Şu an bizdeki liste aşağıdadır.
.kaf-kef,aakcakaza,adem,adiyif,alpaygunes,alper_kizil,alpi,amdturion,atungad,aydansiii,aysegul_,BaRBaRYaN,bashcasy,beslenmeciler,bibiku,bilisimci61,blackpeace123,buyey,cogullu,DaMieN,DotCom
ebfo45,eda_tr,efe2424,Efedrin,emel2710,emines,enginozdil,erdcan,ersin_sisman,fantasio,faolin,filyas,formator58,gececi,Gezgin-®,gökalp,gulages72,Hacker,hasan,hasari,hasemrah,hgx2
hmmtklnc,isikayhan,karinca_52,kenanandic,keyikcik,klebsiella,KöfteHoRr,laurona,MEMEK,Metehan,mgkmgk,mnv,mostwanted,msalep,muhalif33,mustafaakinci,mutlucan,muzilla
mystreous,nermin_böte,nicivo,nuribjk,omd,,osayrac,ozgurel,,ozgurgitarim,ozkansedef,poet ,refleto,Robotek,rukidu,runalone,Rüzgara Karşı',semraaa14,serhatdemir,serkanozen1,sero35
share_,simurg,sinaaat,sisyphem,sitelerde,suferi,Tarik_Turan,tcoalngsau,the_korsan,the_myth,toprak60,transistor,vikvik,volkankey,Xanadu,xodeda,xorcistforyou,yalnız_kurt,yasarcan,yesimk06
ysahin,zizu_

2) İlk 100 içinde olup adreslerini yönetime veya bize ulaştıramamış arkadaşlar önümüzdeki Pazartesi'den sonra bana e-posta ile adreslerini ulaştırabilirler. (Lütfen Ö.M değil, e-posta... nsaral@cizgi.com.tr)

3) Diğer arkadaşlara geliştirilmiş seti yıl sonunda ileteceğiz. Lütfen fazladan istekte bulunmayın.

Saygılar.

oleeeey bende varım.
başta Niyazi bey e sonra hasari ve tüm yöneticilere teşekür ediyorum. :alkis:

Niyazi Bey gerçekten biz öğretmenleri milli eğitimden daha çok düşünüyor çalışmalarından dolayı kendisini kutluyorum :+1:

Ben de varım listede, tekrar teşekkürler Niyazi bey ve tabi Hasari hocam nezninde Bilgisayarbilişim :alkis:

hasari' Alıntı:
Bizi mebden daha fazla düşünen Çizgi-Tagem ailesine, yeni eğitim öğretim yılında da bizleri unutmadığı için sonsuz teşşekkürler.

Teşekkürlerimiz Çizgi-Tagem ve Niyazi beye...

hasari' Alıntı:
Temmuzun ortalarında Niyazi bey bizlere bir teklif sundu. Yöneticilerle görüş birliğine vardıktan sonra bu teklife sıcak baktığımızı Niyazi beye bildirdik ve çalışmalara başladık. Temmuzun sonlarına doğru bazı üyelerimize pm yoluyla bu durumu bildirdik ve kendilerine form yolladık kendileri eğer istiyorlarsa bize bu formu doldurup göndermelerini rica ettik. Eylülün başlarında Niyazi bey bizden kabul edip formu dolduranların listesini istedi. Bizde elimizdeki listeyi Niyazi beye gönderdik.
Bu çalışmada toplamda yaklaşık olarak 300 kişiye pm gönderdik bize tekrar dönen form sayısı 100' ü geçmedi. Sanırım bazı arkadaşlarımız bize güvenmediklerinden yada ihtiyaçları olmadıklarından formu doldurup bize göndermediler.

Bizi mebden daha fazla düşünen Çizgi-Tagem ailesine, yeni eğitim öğretim yılında da bizleri unutmadığı için sonsuz teşşekkürler.

Niyazi Bey'in ilk mesajını okuyunca gerçekten duygulandım.
MEB'in bize köstek olduğu şu günlerde
Çizgi Tagem ve BBnet'in destekleri için çok teşşekür ediyorum.

hasari' Alıntı:
Temmuzun ortalarında Niyazi bey bizlere bir teklif sundu. Yöneticilerle görüş birliğine vardıktan sonra bu teklife sıcak baktığımızı Niyazi beye bildirdik ve çalışmalara başladık. Temmuzun sonlarına doğru bazı üyelerimize pm yoluyla bu durumu bildirdik ve kendilerine form yolladık kendileri eğer istiyorlarsa bize bu formu doldurup göndermelerini rica ettik. Eylülün başlarında Niyazi bey bizden kabul edip formu dolduranların listesini istedi. Bizde elimizdeki listeyi Niyazi beye gönderdik.
Bu çalışmada toplamda yaklaşık olarak 300 kişiye pm gönderdik bize tekrar dönen form sayısı 100' ü geçmedi. Sanırım bazı arkadaşlarımız bize güvenmediklerinden yada ihtiyaçları olmadıklarından formu doldurup bize göndermediler.

keşke sonraki 200 kişiyede gonderseydniz pm :)

technolog' Alıntı:
hasari' Alıntı:

keşke sonraki 200 kişiyede gonderseydniz pm :)

sen de alırsın daha yenisin galiba tamerim :mrgreen:

Çizgi-Tagem'den hediyelerin iki paket halinde kargoya verildiğine dair e-mail de gelmiş :)

Gönderilen hediyeler sabah elime ulaştı.Sadece poster çıkmadı.En çok tornavidayı beğendim.Çok kaliteli...
Teşekkürler Çizgi-Tagem,teşeküürler Niyazi SARAL

Düzeltiyorum,posteri vermeyi unutmuş kargo görevlileri kutusunda geliyor.Çok güzel çok şık.Tekrar tekrar teşekkürler

paketi şimdi aldım. teşekkürler çizgi-tagem, teşekkürler bbnet.

Kargonun gönderildiğine dair mail gelmiş , paketi bekliyorum sabırsızlıkla :)

Teşekkürler :+1:

aynı mail bana da gelmiş şimdiden teşekkür ederim çizgi tagem ve niyazi hocam. okul çıkışı almaya gideceğim inşallah.

Kargo bugün elime ulaştı. Çok teşekkür ederim Çizgi Tagem ve Niyazi Bey. Poster ayrı paketteymiş. Onu da yarın alacam inşallah :)

benim de bugün öğleden sonra elime ulaştı
iki de bir aşağıya bakıyordum "ne zaman gelecek kargo" diye
BBNet'e, Çizgi-Tagem'e ve Niyazi Hoca'ya çok teşekkürler

Geri