Bilgisayar parçalarından oluşan sergi

Kodla Büyü
Başlığı tıkladığımda beklediğimden çok daha güzel çalışmalarla karşılaştım. Tebrikler.
Bu arada o anahtarlıklardan bir tane yapacağım mutlaka, bir bilgisayarcı olarak.:)

Hemşo tebrik ederim sergiye gelemedim ama hepsi çok güzel olmuş.
Senin ve öğrencilerinin emeklerine sağlık. Go Home anahtarlığı ve robot hoşuma gitti benimde.
Seneye beraber yapalım inşallah tabi toplayacak malzeme bıraktıysan kayseride :)

Süper olmuş. Benim okulumda da çok falza cd ve eski bilgisayar var. Okulumuzun teknoloji tasarım öğretmenine söyledim kullanablirsiniz diye ama ses çııkmadı. Bunlar çok yaratıcı fikirler olmuş. Anahtarlıkları çok beğendim özellikle.

Emeğinize sağlık, tebrikler...

Elinize emeğizine sağlık hocam, çok başarılı olmuş :alkis:

Ellerinize sağlık hocam hepsi çok güzel olmuş. Bir kaçının yapılışını anlatırsanız çocuklarla birlikte yapmaya çalışırız. Tekrar tebrikler. :alkis:

Çok beğendim hepsini... Lisedeyken bende resimdeki gibi işlemciden anahtarlık yapmıştım kendime...

söylenecek fazla bi şey yok.
uğraşınca biraz da farklı bir fikir, ortaya ne güzel şeyler çıkıyor...

bu mükemmel çalışma ve fikrin için tebrik ederi hocam...

aklımın bir köşesine yazdım, bir gün mutlaka bu tarz çalışmaları, herhangi bir okulda, öğrencilerimle yapmak isterim...

balance' Alıntı:
Hemşo tebrik ederim sergiye gelemedim ama hepsi çok güzel olmuş.
Senin ve öğrencilerinin emeklerine sağlık. Go Home anahtarlığı ve robot hoşuma gitti benimde.
Seneye beraber yapalım inşallah tabi toplayacak malzeme bıraktıysan kayseride :)
eyvallah hemşo sağolasın. Gelmedinya ben sana go home anahtarlığı ayrıca yolluyacağım. :)
arkadaşlar tüm yorumlar için ayrıca teşekkür ediyorum.

avy' Alıntı:
Ellerinize sağlık hocam hepsi çok güzel olmuş. Bir kaçının yapılışını anlatırsanız çocuklarla birlikte yapmaya çalışırız. Tekrar tebrikler. :alkis:
hocam hepsini anlatayım hiç problem değil ama özellikle şu diye belirtirsen kullanılan malzemeden tut yapılışına kadar hepsini anlatayım.

çok iyiymiş hocam. tebrikler. fotoğrafları yarın öğrencilerime göstereceğim.

Takdir edilecek yaratıcılıkta çalışmalar gerçekten.

Çok güzel olmuş gerçekten.. Bizim de elimizde bol miktarda eski malzeme var bizde deneyelim inş.

arkadaşlar teşekkür ederim güzel yorumlarınız için. the_korsan hocamın açtığı bi başlık canlandırdı tekrar bu konuyu. çoğunun yapılışı bakınca belli ama ben elimden geldiğince zor olanları word dosyaları halinde paylaşayım. ilk olarak monitör akvaryum yapımı devamını eklerim inşallah bu sabah bunu hazırladım okula gelince

Ekli dosyalar

• monitör_akvaryum_yapimi.rar
    573.2 KB · Görüntüleme: 284
Geri