Bilgisayar parçalarından oluşan sergi

Kodla Büyü
Gerçekten hepsi çok güzel. Ben de öğrencilerime bilgisayar parçaları ile birşeyler yapmalarını istemiştim. Bunlar çok güzel! Tekrar paylaşımınız için teşekkürler...
:alkis: :++:

mouse robot yapımı anlatımı ekliyorum arkadaşlar. Güzel yorumlarınız için ayrıca teşekkür ediyorum.
anlatım da Türkçe bozuklukları olabilir. Anlaşılmayan yer olursa yardımcı olurum. Diğerlerini de fırsat buldukça ekliyeceğim.

Ekli dosyalar

• mouse_robot_yapimi.rar
    98.4 KB · Görüntüleme: 226
tolgahan0010' Alıntı:
mouse robot yapımı anlatımı ekliyorum arkadaşlar. Güzel yorumlarınız için ayrıca teşekkür ediyorum.
anlatım da Türkçe bozuklukları olabilir. Anlaşılmayan yer olursa yardımcı olurum. Diğerlerini de fırsat buldukça ekliyeceğim.

Gerekli malzemeyi bulursam kesinlikle deneyeceğim sağolun hocam

usb fan yapımı: bu çalışmanın internette benzerleri video anlatımlı var. ben kendi anlatımı ekledim.

Ekli dosyalar

• Usb_fan_yapımı.rar
    95.1 KB · Görüntüleme: 174
Mükemmel olmuş hocam kulüp çalışmalarımızda izninizle kullanıcam fikirlerinizi.Teşekkürler paylaşımlarınız için

Çok güzeller hocam hepsi. Bayılmıştım, hâlâ da bayılıyorum :alkis: . Bende de bir sürü eski malzeme var. Geçen seneden beri hevesim var daha yapamadım bunlardan. Bu sene öğrencilere proje ödevi olarak vermeyi düşünüyorum.

Hocam ben de uzun zamandan beri elimdeki parçalardan ilginç ne yapabilirim diye düşünüyordum .Çalışmalarınızı gördüm çooookkkk teşekkürler

farkındalık yaratan çalışmalarınızı çok beğendim hocam ellerine sağlık :+1:

Geri