Bilgisayar parçalarından oluşan sergi

Kodla Büyü
hocam harikasın, klavye tuşlarından yaptığın anahtarlık ve panolara bayıldım. nasıl yapıldığını paylaşırsan beni ne kadar mutlu edeceğini bilemezsin :++:

çok güzel olmuş hocam çalışmalar çok yaratıcı ve ilgi çekici bu fikrinizi ve çalışmalarınızı görsel olarak bizle paylaştığınız için çok teşekkürler

Tasarımlar çok güzel gerçekten. Ben de geçen yıl öğrencilerimle usb reyonu(usb eldiven,terlik,fan,gece lambası, klavye aydınlatma lambası, pil şarj aleti,usb şarjlı traş makinesi ) yapmıştık. Metef de pek de ilgi çekmemişti :sleep:

çok beğendim hocam özellikle farelerden yapılanlara ve anahtarlıklara bi tane de ben yapacağım kendime arkadaşlara falan işte :D beni hatırlasınlar bi zamanlar bilişm teknolojileri öğretmenleri vardı sonra ne olduysa yok oldular falan hatıra olsun :lol:

Hepsi harika olmuş. Forumda gizli kalmış başlık. Bu yüzden bizi Teknoloji Tasarım öğretmeni yaparlar valla. :puhaha:

hocam tebrikler gerçekten cok güzel olmuş hepsi

klavye tuşlarından anahtarlık yaparken tuşları nasıl deldin kızgın şişlemi :) yoksa başka bi yıollamı mı yaptın

mozkan7' Alıntı:
hocam tebrikler gerçekten cok güzel olmuş hepsi

klavye tuşlarından anahtarlık yaparken tuşları nasıl deldin kızgın şişlemi :) yoksa başka bi yıollamı mı yaptın
:) yok hocam matkap ile en ince ucuyla

Geri