Bilgisayara İhtiyacı Olan Okullar Bu Fırsatı Kaçırmayın

Kodla Büyü
İstanbulda ki arkadaslar bizim okulda 8 adet var fazladan isteyen arkadaşlar okul müdürünüze söyleyin nasrettin hoca ortaokulu küçükcekmece müdürü ile iletişim kursunlar isteyen arkadaşlara verebiliriz. vestel 2004 hepsi çalışır durumdadır...
Hocam pcler hâlâ sizdeyse ben almak istiyorum, TOKİ Şehit Çağlar Canbaz İHO'dayim.

Arkadaşlar yapı kredinin gönderdiği grundig bilgisayarların ethernet driverlarını bulamıyorum elinde olan varsa yardım edebilir mi?

Gelen bilgisayarlar sıfır mı, yoksa 2. el kullanılmış bilgisayarlar mı? Biz de köy okuluyuz. Nasıl başvuracağız?

Nasıl yaptığınızı açıklar mısınız biz de başvuralım.

hocam dys den elektronik imzalı resmi yazı yazdık. okulumuzn bilgisayara ihtiyacı var 5 takım bilgisayar göndermenizi rica ederiz. şeklinde. başka bir açıklama yapmanıza gerek yok. sonra ben bu yazıyı bankaların genel müfürlük adreslerine ptt den mektup olarak gönderdim. sonsı bekleme.

arkadaşlar hangi maillere attınız örnek var mı elinizde, p4 makinalarla python anlatıyorum baya bi eski pclerimiz. teşekkürler

Ben mektup fax ust yazi ne varsa bankalara yolladim. Bi isbankasi donus yapti o da veremiyoruz diye.

Arkadaşlar Yapı krediden gönderilen bilgisayarlara format nasıl olacak ?Bios dan usb yi seçip devam ediyorum ama kabul etmiyor.Bios ayarları farklı mı olacak acaba?

Hocalarım illaki üst yazı mı gerekli bunun için? Müdür beyle görüştüm. Normal göndeririz. Farketmez dedi ama. Sorun olur mu?

Halkbankası kasa fare klavye yolladı,vakifbankta aradı dün yollayacakmis.2 ay olmuştu ama olsun.Konu için teşekkürler.

Gönderilen bilgisayarlar hibe veya bağış olarak mı ? Yoksa demirbaş olarak mı gönderiliyor ? Müdürüm demirbaş olayı sıkıntı TIFF ile kayıt etmek problem diye bilgisayar isteyemiyoruz.

Gönderilen bilgisayarlar hibe veya bağış olarak mı ? Yoksa demirbaş olarak mı gönderiliyor ? Müdürüm demirbaş olayı sıkıntı TIFF ile kayıt etmek problem diye bilgisayar isteyemiyoruz.

hocam ne sikintili tipler bunlar ya. yapikredi harici tutanak isteyenbile yok. kasmayin bu kadar. siz o okulda kaliciysaniz zaten bir sey olmaz..

hocam şubelerindeki güncelleme yaptıkları zaman yani eski kasaları yolluyorlar bende istemiştim 8 bilgisayar geldi 3 tanesi adam gibi çalışıyordu diğerlerinin kimisinin hardiski yok kimisinin rami arızalı kimisinin monitörü çalışmıyordu bu yüzden bir daha tövbe istemem böyle yollanacaksa hiç yollanmasın.

Geri