Bilgisayara İhtiyacı Olan Okullar Bu Fırsatı Kaçırmayın

Kodla Büyü
Bilgisayarlarımız geldi,5 tane :)
Ekim başında istekte bulunmuştuk,çocuk gibi mutlu oldum geldiklerini görünce. Artık 13 bilgisayarımız var :)

theliony' Alıntı:
BEDAVA 5 BİLGİSAYAR ALMAK İSTEYEN....
Duymayan kalmasın bir teşekkür yeter.

Hocam merhaba,

BIOS olayını nasıl hallettiniz. Pili çıkardıktan sonra baya beklemek mi gerekiyor

Biraz bahseder misiniz . Sizi zahmet

Hala geçerli mi acaba bu? Bizim okulda hiç bilgisayar yok. En az 15-20 tane lazım. O kadar gönderirler mi sizce?

Misugi' Alıntı:
Hala geçerli mi acaba bu? Bizim okulda hiç bilgisayar yok. En az 15-20 tane lazım. O kadar gönderirler mi sizce?

5 Takım Bilgisayar geldi yapı krediden
Hepsi de çok iyi

i5 işlemci, 2 Gb ram
LCD monitör

Zizu_' Alıntı:
theliony' Alıntı:

Hocam merhaba,

BIOS olayını nasıl hallettiniz. Pili çıkardıktan sonra baya beklemek mi gerekiyor

Hocam bios pilini çıkarıp beklemek fayda etmiyor gönderdikleri i5 işlemcili grundig bilgisayarların harddiskinin altına doğru iki pini birleştiren açık kahverengi bir plastik var onun yerini değiştirip biosa girip bios şifresini sıfırlamanız gerekiyor.

Ben mektupları yollayalı 2 ay olacak cevap da Yok gelen giden de

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

utkunsl' Alıntı:
Zizu_' Alıntı:
theliony' Alıntı:

Hocam merhaba,

Hocam bios pilini çıkarıp beklemek fayda etmiyor gönderdikleri i5 işlemcili grundig bilgisayarların harddiskinin altına doğru iki pini birleştiren açık kahverengi bir plastik var onun yerini değiştirip biosa girip bios şifresini sıfırlamanız gerekiyor.

Saolasın Hocam :+1:

utkunsl' Alıntı:
Zizu_' Alıntı:
theliony' Alıntı:

Hocam merhaba,

Hocamın dediği gibi bazı grundigler baya dişli çıktı bios konusunda. Ama anakartın şeması var kapağın iç yüzünde,oradan bakarak deneme-yanılma yoluyla bios engeli aşılabiliyor.

Bizim müdüre söyledim ama elinden gelse okuldaki BT sınıfını kapatacak.
Pek oralı olmadı.

Bilgisayar gelen okullar koy okulumu arkadaşlar ? Bir de neden 5 takım olarak istedinz daha fazlasını istesek :roll:

Değerli Okulunuz ve Öğretmenlerinizin talebini;
Depomuzda Okullara gönderilebilecek uygun PC kalmadığından dolayı; gönderemeyecek olduğumuzu üzülerek bildiririz.
Saygılarımızla

Arkadaşlar yapı kredinin gönderdiği grundig bilgisayarların ethernet driverlarını bulamıyorum elinde olan varsa yardım edebilirmi acaba

Yakınlarda isteyen oldu mu? 1 ay önce istedim ses seda çıkmadı cevap yazıyorlar mı?

iki ay kadar oldu yazıyı gönderdikten yaklaşık 20 gün sonra dönüş yaptılar

Arkadaşlar bana da gönderdiler 5 takım pc.
4 Tanesinin kurlumunu tyaptım bıos pilini çıkarıp takarak. Fakat Bi tanesi ne yaptıysam olmadı. Boot ayarlarını değiştirmek istediğimde bios şifre istiyor. DVD yeri yok usb bellek ile formatladım . Ne yapabilirim sizce

biri son durumu yazabilir mi en son kime geldi yakınlarda ve hangi banka gönderiyor son durumda

Geri