Bilgisayara İhtiyacı Olan Okullar Bu Fırsatı Kaçırmayın

Kodla Büyü
Bugün 5 takım pc geldi yapı krediden. İdarece sevindik :) Kasalar hp marka, yatay ve ince, monitörün altına da koyulabilenlerden. (Core 2 Duo işlemci, 2gb ram, 250 gb hdd, dvd-rw) Monitörler ise Grundig marka 18 inç civarı geniş ekran lcd. Bilgisayarlar kullanılmış ama çok temiz ve bakımlı. Streçle sarıp güzelce kolilerde göndermişler sağolsunlar. Güç kablosu ve VGA kablolarını sıfır koymuşlar. Yarın güzel bir windows kurulumu ve gerekli uygulamaları da kurduk mu gerisi Clonezilla nın işi :D Buradan duyuran arkadaşıma ve Yapı Kredi bankasına çok teşekkürler.

senolak' Alıntı:
Bugün 5 takım pc geldi yapı krediden. İdarece sevindik :) Kasalar hp marka, yatay ve ince, monitörün altına da koyulabilenlerden. (Core 2 Duo işlemci, 2gb ram, 250 gb hdd, dvd-rw) Monitörler ise Grundig marka 18 inç civarı geniş ekran lcd. Bilgisayarlar kullanılmış ama çok temiz ve bakımlı. Streçle sarıp güzelce kolilerde göndermişler sağolsunlar. Güç kablosu ve VGA kablolarını sıfır koymuşlar. Yarın güzel bir windows kurulumu ve gerekli uygulamaları da kurduk mu gerisi Clonezilla nın işi :D Buradan duyuran arkadaşıma ve Yapı Kredi bankasına çok teşekkürler.
EYVALLAH kardeşim senin adına sevindim. bios pilleri çoğusunda bitik haberin olsun

rmznnn' Alıntı:
arkadaşlar yapıkredi mail adresi var mı dilekçeyi göndereceğimiz adres?

ykb beni aradı artık gönderemiyoruz diye, ama sizde deneyin şansınızı... netten bulabilirsiniz posta adresini...

2 ay sonra bize de geldi :) Teşekkürler Yapı Kredi ama bunlara nasıl format atacağız bios şifre istiyor, 0000 alt alta üç kere denmiş önceki sayfalarda ama sadece tek satır giriyor.

kemalatik' Alıntı:
2 ay sonra bize de geldi :) Teşekkürler Yapı Kredi ama bunlara nasıl format atacağız bios şifre istiyor, 0000 alt alta üç kere denmiş önceki sayfalarda ama sadece tek satır giriyor.

bizdede bios şifresi istiyor

serkan050' Alıntı:
bios pilini çıkardım yine sıfırlamıyor bankayı aradım vermiyorlar
hocam kasayı açınca ramların yanında yada sata bağlantılarının yanında olması lazım yeşil jak var onu çıkar elektriği ver sonra tekrar takarsın

arkadaşlar şifre istiyor evet ancak yanlış da girseniz format atıyor bios pilleri bitik olduğundan genelde sıkıntı oluşuyor

Arkadaşlar yapı krediden gelen bilgisayarların bios şifresini bilen varmıdır hiç uğraşmasak

Zaten formatlayıp gönderiyolardı galiba hocamda bilen varsa uğraşmayız hiç

formatlanmıyor hocam içinde windows yüklü değil tertemiz freedosla geliyor :) bios şifresini bilmenize gerek yok yeterki format dvdsini veya usb yi gösterebilin... bio s şifresini 4 kez yanlış girip girmeminiz etkilemiyor format başlıyor her halukarda

theliony' Alıntı:
formatlanmıyor hocam içinde windows yüklü değil tertemiz freedosla geliyor :) bios şifresini bilmenize gerek yok yeterki format dvdsini veya usb yi gösterebilin... bio s şifresini 4 kez yanlış girip girmeminiz etkilemiyor format başlıyor her halukarda
teşekkürler hocam ozaman yarın formatlamaya çalışalım

Benim basvurular da 1 ayı gecti ama ne gelen var ne giden

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bize de cevap geldi dün. elimizde bilgisayar kalmadı kusura bakmayın gibi bir yazıyla mektubumuzu da göndermişler :(

Geri