Bimeks çıldırmış olmalı!!!

Kodla Büyü
Hocam göndermezler tabiki, güncelleme var sanırım sitede. Birçok ürün -400 -500 lerde. Yani size ödeme yapmaları gerekir. :puhaha:

:puhaha: :puhaha: bu ne ya eksi fiyat ilk defa görüyorum ürün alan üste para veriyorlar. ne olacak hocam. yanlışı görünce siparişleri iptal ederler. BU fiyatlardan kredi kartı borçları bile ödenir. Nasıl olsa eksi çekecek karttan :D

hocam - olanları sipariş verince ödemede + olarak geçiyor ama 9 lira 12 lita olanları sipariş verince normal olarak kaydediyor.

byramdan' Alıntı:
Hemen siparişi verdim :D gg de fiyatı 125 tl yarısına da satsam sorun yok :D

ne aldınız hocam? bence siparişiniz iptal ederler... çünkü gerçekten ciddi bir problem var sistemde

Geçen yıl yine bir sitede böyle birşey olmuştu. 1 tl ye televizyon vardı, arkadaş buradan duyurmuştu. :puhaha:

-400'den 6 tane epilasyon makinesi aldım. -2400 ödeme yapacak bana bimeks. Ama 6'ya böldüm maksimuma bimeks zora girmesin diye, aylık 400 ödeme yapacaklar bana. :puhaha:

amip33' Alıntı:
Geçen yıl yine bir sitede böyle birşey olmuştu. 1 tl ye televizyon vardı, arkadaş buradan duyurmuştu. :puhaha:

-400'den 6 tane epilasyon makinesi aldım. -2400 ödeme yapacak bana bimeks. Ama 6'ya böldüm maksimuma bimeks zora girmesin diye, aylık 400 ödeme yapacaklar bana. :puhaha:

:puhaha: :puhaha:

pehepe' Alıntı:
byramdan' Alıntı:
Hemen siparişi verdim :D gg de fiyatı 125 tl yarısına da satsam sorun yok :D

ne aldınız hocam? bence siparişiniz iptal ederler... çünkü gerçekten ciddi bir problem var sistemde
Sayın ------------,
Web sitemizden yaptığınız alışveriş için teşekkür ederiz. .......... numaralı siparişinizin detayları aşağıdaki gibidir.
SİPARİŞ BİLGİLERİ
--------------------------------------------------------------------------------
Tarih: 07.08.2012 02:55:38
Kargoya Verilme Süresi: 1-3 İş günü
Ödeme Şekli: Yapı Kredi Bankası 2 Taksit WorldCard 2 taksit +4 taksit
ÜRÜNLER
--------------------------------------------------------------------------------
Ürün Adı Adet Fiyat (TL) Tutar (TL)
Braun Cruzer6 Beard&Head Erkek Bakım Kiti 1 16,77 16,77
Lojistik Hizmet Bedeli 1 5,51 5,51
Ara Toplam: 22,28
KDV: 4,01
Toplam Tutar: 26,29

Sayın -----------------------,
Web sitemizden yaptığınız alışveriş için teşekkür ederiz. .......... numaralı siparişinizin detayları aşağıdaki gibidir.
MÜŞTERİ BİLGİLERİ
-------------------------------------------------------------------------------
SİPARİŞ BİLGİLERİ
Sipariş No: ..............
Tarih: 07.08.2012 02:51:02
Kargoya Verilme Süresi: 1-3 İş günü
Ödeme Şekli: Finansbank 3 Taksit
ÜRÜNLER
Ürün Adı Adet Fiyat (TL) Tutar (TL)
Braun Silk-Epil X'Elle 5185 3 11,35 34,04
Lojistik Hizmet Bedeli 1 6,14 6,14

Ara Toplam: 40,18
KDV: 7,23
Toplam Tutar: 47,41

Mustafa K. Bimeks'e üye oldu.
Tayfun G. 3 saatte siparişini teslim aldı.
Hasan G. Logitech S220 2.1 Ho... satın aldı.
Serkan A. Bimeks'e üye oldu.
Hüseyin Ö. Crysis 2 PC satın aldı.
Ersin İ. Bimeks'e üye oldu.
Selim Ü. Samsung 40ES5500 10... satın aldı.
Hasan A. Braun Cruzer6 Beard&... satın aldı

bimeks batıyor.....

EN üstteki ürünü ben de aldım sırf yukarıda çok uzuz diyorlar diye,kız arkadaşımın işine yarayan bişeydir umarım:)

yahu biri kredi kartıyla alsa şimdi gerçekten yukardaki fiyatlar mı işliyor?

Bütüb braun ürünlerinde benzer durum sözkonusu . - li fiyatlar sıkıntılı ama diğerleri sorunsuz işliyor. hadi hayırlısı

yollamayacaklar bence. geçenlerde de hepsiburadada olmuştu böyle bir yanlışlık yollamamışlardı

her_dem' Alıntı:
ben 4 tane aldım valla. satarım gg.da

haramdır ya.. şu mübarek günde yaptığınız işlere bakın.. belli ki adamların sisteminde problem var hak etmediğiniz şeyleri alıyorsunuz..

son bir kaç dk içinde 4-5 kişi braun traş makinesi satın almış

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    40.5 KB · Görüntüleme: 547
Geri