Bimeks çıldırmış olmalı!!!

Kodla Büyü
Yav arkadaş bide siparişimi iptal etmişler vah vah diye üzülüyorsunuz, ya size diyecek laf bulamıyorum. Bu işin haram boyutunu göz ardı edip neden siparişlerimiz iptal oluyor diye hayıflanıyorsunuz. Ne olacaktı ki 10 lira epilasyon aleti mi verecekti size.

Bu işleri yapan öğretmen arkadaşlar, kendileri hak ve adalet bahsetmesinler. Çünkü hak yiyenin hakkı olmaz.

Bide öğretmen olacaksınız.

epilasyon ve tansiyon aleti sipariş ettim sabah. birde ateş ölçer alacaktım göndermezler nede olsa dedim siparişe eklemedim. sabah mesaj geldi siparişe hatalı fiyatlandırmadan dolayı iptal edilecek diye. neyse biraz önce baktığımda iptal edilmemiş en iyisi bunlarla uğraşmayalım kendim iptal edeyim dedim. iptal ettim sonra bi baktım haberlere bimeks müşterilerine gönderecek diye. hemen müşteri hizmetlerni aradım siparişi istiyorum dedim. gönderecekler gibi bakalım artık. bimeksin benim gibi sipariş verenlerin sayesinde reklam yaptı 30000 tl ye yapablirmiydi böyle reklam. şimdi herkes vızır vızr bimeksin sitesine giriyor. belki bilerek belki bilmeyerek yaptı adamlar ama sonuçta herkes kazandı.

ozcanikli' Alıntı:
benim siparişimi iptal etmişler sizinkiler ne durumda
..
ozcanikli' Alıntı:
Web sitemizden 7 Ağustos 2012 tarihinde vermiş olduğunuz sipariş işleme alınmış fakat yapılan kontrollerde ekranlarımızdaki güncelleme nedeniyle anlık olarak hatalı fiyatların gözüktüğü tespit edilerek siparişiniz iptal edilmiştir.

Önem verdiğimiz siz değerli müşterilerimize öncelikle güvenli, huzurlu ve kendinizi rahat hissedebileceğiniz bir alışveriş ortamında hizmet sunmaktır. Bu nedenle yaşatmış olduğumuz bu üzücü durum için firmamız adına özür dileriz.
..
Mr.Spermata' Alıntı:
siparişimi iptal etmişler mail atmışlar:S
..
anlaşılan bir tek ben varım siparişi iptal edilmeyen :)
denemek için sadece tansiyon aletini almıştım. Linkteki tansiyon aleti kargo dahil 14 liraya geliyor. Sipariş kısmında kargoya verildi yazıyor. Ateş ölçeri iptal ettiğime yanıyorum.
https://www.bimeks.com.tr/urun/39921/braun-bp1700-bilekten-tansiyon-aleti.aspx

selamlar ben havale ile almak istedim.
sabah yanlıştıktan dolayı iptal edildiği yazıyordu. Akşamda müşteri memnuniyeti için ürün iptali yapılmayacağını yazdılar
havalemi yaptım
6 adet tansiyon aleti + Braun saç kurutma makinesi + braun epilasyon =89 tl

ozcanikli' Alıntı:
selamlar ben havale ile almak istedim.
sabah yanlıştıktan dolayı iptal edildiği yazıyordu. Akşamda müşteri memnuniyeti için ürün iptali yapılmayacağını yazdılar
havalemi yaptım
hadi ya

iptal edildi diyen de var geliyor diyen de, merak ettim ne yapacaklar, bimeksin gönderim yapacağına hiç ihtimal vermiyordum
beyazgolge' Alıntı:
hadi ya
ebebe.gif

yanlışlık sonucu olduğunu açıkladıkları için alışverişin hükmü şüpheli, diğer yandan istemese göndermezdi o da var, garip bir durum, viral reklam olma ihtimali de var..

Buyrun resimleri
.

.

.

Ekli dosyalar

• bimeks1.jpg
    bimeks1.jpg
    55.4 KB · Görüntüleme: 779
  • bimeks2.jpg
    bimeks2.jpg
    33.5 KB · Görüntüleme: 779
netame' Alıntı:
iptal edildi diyen de var geliyor diyen de, merak ettim ne yapacaklar, bimeksin gönderim yapacağına hiç ihtimal vermiyordum
beyazgolge' Alıntı:
hadi ya
ebebe.gif
..
bende son anda bıraktığım ateş ölçere ve almadığım erkek traş makinesine yanıyorum.
.
bebeği olan arkadaşa ateş ölçeri
berber arkadaşa da traş makinesini verebilirdim
.

ya okuyupta sıparıs vermeyen bır benım galıba :D ne ayaksınız sız batan gemı bulunca çullanmısınız :alkis: :alkis: :alkis: sağur saatınde okumustum gunah dıyerek sıparıs vermemıstım dua etsınler ramazandayız

savaz' Alıntı:
ya okuyupta sıparıs vermeyen bır benım galıba :D ne ayaksınız sız batan gemı bulunca çullanmısınız :alkis: :alkis: :alkis: sağur saatınde okumustum gunah dıyerek sıparıs vermemıstım dua etsınler ramazandayız
Bir de ben varım.

savaz' Alıntı:
ben ticaret mantığıyla baktım bu işe. ticarette haram yoktur. ayrıca iha'ya haber olmuş birçok forumda bu konuşuluyor. 1 gündür mesaj panusunda bimeks var. 30.000'ya malolmuş. nereden yapacaklardı bu kadar reklamı. üstüne iptal etme imkanlarıda varken.

faturalandı kargoya verilmeye hazır yazıyor benim siparişte.. ahh ateş ölçeri nasıl kaçırdım. en çok lazım olacak oydu

amip33' Alıntı:
Geçen yıl yine bir sitede böyle birşey olmuştu. 1 tl ye televizyon vardı, arkadaş buradan duyurmuştu. :puhaha:

-400'den 6 tane epilasyon makinesi aldım. -2400 ödeme yapacak bana bimeks. Ama 6'ya böldüm maksimuma bimeks zora girmesin diye, aylık 400 ödeme yapacaklar bana. :puhaha:
:puhaha: :puhaha: karnıma kramplar girdi yaa bu ne yaa

Sahur sahur 160 TLlik alışveriş yapmıştım, gerçek değeri toplam 1000 TLyi geçiyordu. Helal olsun Bimeks'e, müşteri memnuniyeti deyip gönderdiler kargoyu. :++:

by_rebel' Alıntı:
Sahur sahur 160 TLlik alışveriş yapmıştım, gerçek değeri toplam 1000 TLyi geçiyordu. Helal olsun Bimeks'e, müşteri memnuniyeti deyip gönderdiler kargoyu. :++:
30000 zarar var demişler demekki sizin gibi 100 kişi daha olsa dükkanı kapatacaklarmış :)

Geri