Bimeks çıldırmış olmalı!!!

Kodla Büyü
valla tras makinası alan arkadas elinde fazla olan var ise bende alabilirim gercekten arkadaslar dun nete ugramadık islere bak neler olmus :)

nası ya? bi siz akıllıymışsınız harbiden. kaçırdık indirimi :eek:

Arkadaşlar ben kargoyu teslim aldım, diğer alanlara da hayırlı olsun, alamayanların karşısına da daha iyi fırsatlar çıkar umarım.

herhalde maliyeti az olanları iptal etmemişlerdir ....bkz epilasyon aleti vs...-1000 tl olanlardan bahsediyordu arkadaşlar tabiki onları iptal etmişlerdir :)

reklamın kötüsü olmaz ... 30bine birçok sitede reklamını yaptırmış oldu :)

5180 ve 3380 ürünleri var elimde. almak isteyen veya ateş ölçer, tansiyon aleti gibi aletlerle değişmek isteyen varsa bana pm atabilir.

ilon' Alıntı:
herhalde maliyeti az olanları iptal etmemişlerdir ....bkz epilasyon aleti vs...-1000 tl olanlardan bahsediyordu arkadaşlar tabiki onları iptal etmişlerdir :)

reklamın kötüsü olmaz ... 30bine birçok sitede reklamını yaptırmış oldu :)
azla çokla alakası yok sanırım, benim aldıklarım bin lirayı geçiyordu ama gönderdiler. Önce iptal ettiler, ben itiraz ettim, tüketici hakem heyetine gideceğimi söyledim, akşam gönderdiklerini söylediler.

kargo geldi bende aldım bugün. 5185 epilasyon ve tansiyon aleti .. 27 tl ödedim. bimeks de değeri 270 tl civarıydı

Braun EP-100 Sakal-Bıyık Düzeltme ve Şekillendirme alan varsa
elimdeki tansiyon aletleri ile takas yapabiliriz
yada parayla satarsa almak isterim

Geri