Bu adamın programını kaldırtamazsak bize yazık...

Kodla Büyü
İnsanlara hakkettiğinden daha fazla değer verseniz böyle olur adam kaldıramıyor işte.

Bu konuda öğretmenleri temsilen sendikaların açıklama yapması ve olayı kınamaları lazım. Ama sendikalardan tık yok. Yada seslerini duyuramıyorlar.

hasari' Alıntı:
İnsanlara hakkettiğinden daha fazla değer verseniz böyle olur adam kaldıramıyor işte.
adam yerine koyup program yaptırmışlar. bizim sulusokak ta bunu bir güzel döverler kime el kol, ağız göz hareketi yapıyorsun diye. :verymad:

inanakyol' Alıntı:
Bu konuda öğretmenleri temsilen sendikaların açıklama yapması ve olayı kınamaları lazım. Ama sendikalardan tık yok. Yada seslerini duyuramıyorlar.

gerçek manada sendikacılık yok ki bu ülkede.

Konuya hakim olmadan, canlı yayın yapan bir dangozun hikayesi... kim bu adam ya.

tayinci42' Alıntı:
inanakyol' Alıntı:

gerçek manada sendikacılık yok ki bu ülkede.

sendikları zayıflatan siz değilmisiniz. burda herkez istifa edin diye bas bas bağıran kimdi. sendika üye sayıları ile güçlüdür.

ayrıca arakdaşın söyledği proğramın detaylarını bilelim kim ne söylemiş tepki konmaz ise ozamn laf söylersiniz. ağzına gelen öğretmene laf söylüyor öğretmen ise şükretmekten başka bir şey yapmıyorsa burda suç kimin. burda teki koymanın farklı yolları vardır. hepimiz birlik oluruz aynı anda farklı yerlere mail atarız tepkimizi ortaya koruz

iğrenç bi laf etmiş ben dün akşam izlemiştim facete bi ardkş paylaşmış..cem davran onun ağzının payını vermeye çalıştı ama cidden üzüntü verici.. :-1:

Belirtilen mail adresine acı bir mesaj yolladım. Umarım herkes tepkisini gösterir. Hakkımızı bakan kollamıyor bari biz kollayalım.

TRT ye mail attım :

"Bir öğretmen olarak bizim vergilerimizle maaşını alan Serdar Kuzuoğlu adlı kişinin bizim vergilerimizle ayakta duran TRT de öğretmenlerle ilgili bir konuda öğretmenlere karşı takındığı nefret, kin ve düşmanlık dolu söylemlerini ve "MASTÜRBASYON" kelimesini kullanmasını şiddetle kınıyorum. "

aldığımız her tv ve radyo benzeri cihazlara bandrol parası ödüyoruz. oda yetmiyor elektiriktende de trt ye pay ayrılıyor devlet bütçesi gibi bir TRT nedense özelliştirtirilemiyor. trt nin bu ülkeye faydası nedir. sadece torpilli insanların beslendiği kendini biyasada bulamayan korunç paralarla beslenen bir kurum olabilir mi? normal bir tv kanalının 20 katı kadar çalışanının olduğu nomral televizyonların 50 kat daha fazla para harcadığı kalitesiz bir proğram anlayışı ile şu an cematinde el attığı trt nin acilen özelleştirilmesi şart.

eski öğretmen profilleriyle şimdiki atanamayan öğretmen profilleri aynı değilmiş. yani atanamayan öğretmenleri küçümsüyo heralde. kendine bakmadan. birde bazı iğrenç kelimeleri kullanmış. birazını şimdi izleyebildim

zilal' Alıntı:
eski öğretmen profilleriyle şimdiki atanamayan öğretmen profilleri aynı değilmiş. yani atanamayan öğretmenleri küçümsüyo heralde. kendine bakmadan. birde bazı iğrenç kelimeleri kullanmış. birazını şimdi izleyebildim

Kısaca öğetmen olsa ne oluuuurrr olmasa ne olur diyorlar. Şuanda genel düşünce öğretmenin hiç bir işe yaramadığı ve devlete yük olduğu. Çok yetkili kişiler eliyle öğretmene karşı enteresan bir kampanya yürütülüyor. Ama ben bunun plansız bilinçsiz olduğu düşüncesinde değilim eğitim sistemini özelleştirmek tüm öğretmenleri sözleşmeli yapmak gibi bir düşünce var. Bu düşüncenin hayata geçebilmesi için öğretmenler de dahil herkesin öğretmenin bir işe yaramadığı bu haliyle yük olduğu öğretmenliğin(dikkat edin kimse öğretmenin uyması gereken kuralların yetersizliğinden dolayı sistem bu halde veya müfredat yetersiz diye sistem bu halde veya disiplin kalmadı öğretmen veli ve öğrencinin oyuncağı oldu diye sistem bu halde demiyor kendi yöeticilerimizde dahil herkes öğretmenlerin yeteneksizliğinden niteliksizliğinden bahsediyor.) revizyona ihtiyacı olduğuna inandırmak gerkiyor. Bu öğretmenlere karşı psikolojik bir savaş bence bakalım sonunda ne olacak.

ya okuldan giremiyorum. neler konuştuklarını da çok merak ettim. TRT nin sayfasından da bulamadım.

calli020' Alıntı:
ya okuldan giremiyorum. neler konuştuklarını da çok merak ettim. TRT nin sayfasından da bulamadım.

Hocam sayfada gönderilen mesajlara bir göz gezdirirsen neler konuşulduğunu anlarsın zira öyle sürekli söylenecek bir söz değil.

RO Kütahyalı gibi pis bir konuşma tarzı olan, aynı yalaka tip.

dejaaxu' Alıntı:
Konuya hakim olmadan, canlı yayın yapan bir dangozun hikayesi... kim bu adam ya.

:+1:

Cem DAVRAN, tebrik ediyorum sizi. :alkis:

inanakyol' Alıntı:
zilal' Alıntı:

Kısaca öğetmen olsa ne oluuuurrr olmasa ne olur diyorlar. Şuanda genel düşünce öğretmenin hiç bir işe yaramadığı ve devlete yük olduğu. Çok yetkili kişiler eliyle öğretmene karşı enteresan bir kampanya yürütülüyor. Ama ben bunun plansız bilinçsiz olduğu düşüncesinde değilim eğitim sistemini özelleştirmek tüm öğretmenleri sözleşmeli yapmak gibi bir düşünce var. Bu düşüncenin hayata geçebilmesi için öğretmenler de dahil herkesin öğretmenin bir işe yaramadığı bu haliyle yük olduğu öğretmenliğin(dikkat edin kimse öğretmenin uyması gereken kuralların yetersizliğinden dolayı sistem bu halde veya müfredat yetersiz diye sistem bu halde veya disiplin kalmadı öğretmen veli ve öğrencinin oyuncağı oldu diye sistem bu halde demiyor kendi yöeticilerimizde dahil herkes öğretmenlerin yeteneksizliğinden niteliksizliğinden bahsediyor.) revizyona ihtiyacı olduğuna inandırmak gerkiyor. Bu öğretmenlere karşı psikolojik bir savaş bence bakalım sonunda ne olacak.

aynen öyle...
ilk bizden bizim branştan başladılar heralde.. olsada olur olmasada mantığına
mail attım inş. şu programı kaldırırlar.

Geri