Bu adamın programını kaldırtamazsak bize yazık...

Kodla Büyü
inanakyol' Alıntı:
Kısaca öğetmen olsa ne oluuuurrr olmasa ne olur diyorlar. Şuanda genel düşünce öğretmenin hiç bir işe yaramadığı ve devlete yük olduğu. Çok yetkili kişiler eliyle öğretmene karşı enteresan bir kampanya yürütülüyor. Ama ben bunun plansız bilinçsiz olduğu düşüncesinde değilim eğitim sistemini özelleştirmek tüm öğretmenleri sözleşmeli yapmak gibi bir düşünce var. Bu düşüncenin hayata geçebilmesi için öğretmenler de dahil herkesin öğretmenin bir işe yaramadığı bu haliyle yük olduğu öğretmenliğin(dikkat edin kimse öğretmenin uyması gereken kuralların yetersizliğinden dolayı sistem bu halde veya müfredat yetersiz diye sistem bu halde veya disiplin kalmadı öğretmen veli ve öğrencinin oyuncağı oldu diye sistem bu halde demiyor kendi yöeticilerimizde dahil herkes öğretmenlerin yeteneksizliğinden niteliksizliğinden bahsediyor.) revizyona ihtiyacı olduğuna inandırmak gerkiyor. Bu öğretmenlere karşı psikolojik bir savaş bence bakalım sonunda ne olacak.

Yargı ve TSK'ya yapılanın aynısı değil mi?

cefecan' Alıntı:
dejaaxu' Alıntı:
Konuya hakim olmadan, canlı yayın yapan bir dangozun hikayesi... kim bu adam ya.
:alkis:
Hocam adamın konuşma tarzına bakar mısın? Konuşma tarzı ele veriyor zaten kendini. Devletin televizyon kanalı belli bir izleyici kitlesi var ve tarza bak. Konuya da biraz hakim olsa canım yanmaz. Kadrolaşmadan bahsediyor. O kadar insanın okurken ukuduktan sonraki emeklerini hiçe sayıyor. Daha da konuşmaya bile gerek görmüyorum terbiyesizin teki

inanakyol' Alıntı:
TRT ye mail attım :

"Bir öğretmen olarak bizim vergilerimizle maaşını alan Serdar Kuzuoğlu adlı kişinin bizim vergilerimizle ayakta duran TRT de öğretmenlerle ilgili bir konuda öğretmenlere karşı takındığı nefret, kin ve düşmanlık dolu söylemlerini ve "MASTÜRBASYON" kelimesini kullanmasını şiddetle kınıyorum. "

Mail atarak veya arayarak tepkimizi belirtelim.

hocam çok sinsi bir şekilde türkiye soysuzlaştırılıyor kemiksizleştiriliyor dikkat edin hep pkk lıların hakları artırılıyor okullarda 3-5 tane çapulcu öğrencinin hakları artırılıyor işlerine gelmeyen kurumlara bir linç kampanyası düzenleniyor

Phascolarctos cinereus' Alıntı:
hasari' Alıntı:
İnsanlara hakkettiğinden daha fazla değer verseniz böyle olur adam kaldıramıyor işte.
adam yerine koyup program yaptırmışlar. bizim sulusokak ta bunu bir güzel döverler kime el kol, ağız göz hareketi yapıyorsun diye. :verymad:
Ona değmez ki... :D

Düşünsenize bu adam "öğretmenlerin çoğu teknoloji özürlü" deseydi :)

Cem Davran'ın Milli Eğitim Bakanı olmasını istiyorum çok ciddiyim.

TRT geçen yıl elektrik faturalarından ve bandrol gelirlerinden aktarılan toplam kaynak 1 milyar lirayı aştı. Toplam gelirleri içinde bandrol ve elektriğin payı % 69’u bulan TRT’nin reklam geliri ise sadece yüzde 3
Kanalın 7 bin 700 çalışanı var

yazdım trt ye seviyesiz ve aşağılayıcı ifadeler kullandığını. Kınadım :p

TRT Haber Kanalı'nın başında Samanyolu Haber TV genel yayın yönetmeni iken TRT'ye Haber ve Program personeli olarak işe alınan Ahmet Böken yapıyor

Ahmet Böken ise haber kadrosunu aşağıdaki isimleri transfer ederek oluşturmaya başladı.

İşte TRT Haber'in kadrosu:

Adı / Soyadı ve Eski Kurumu

Ahmet Böken-STV Haber Genel Yayın Yönetmeni

Ahmet Torun-STV Haber Müdürü

Cumali Çaygeç-STV Haber Editörü

Cavit Atasever-STV Haber Editörü

Mehmet Çığın-STV Haber Programları Editörü

Meryem Özkurt-STV’de Ahmet Böken’in Programının yönetmeni

Rahmi Şener-STV

Sedat Dalda-STV

Hasan Basri Erden-Cihan Haber Ajansı

Burhan Torunlar-Cihan Haber Ajansı

Volkan Makar-Cihan Haber Ajansı

Gökhan Kulaş-Cihan Haber Ajansı

Nuri Coşar-Cihan Haber Ajansı

Fettah Erdurur-Cihan Haber Ajansı

Halil İbrahim Özemiş-Cihan Haber Ajansı

Servet Dağ-Cihan Haber Ajansı

İlyas Dal-Zaman

Erkan Söğütçü-Zaman

Murat Kaban-Zaman

Abdülkadir Beşikçi-Aksiyon Dergisi

Ercan Baysal-Kanal 7

Murat Nuhoğlu-Kanal 7

Erdoğan Baycan-Kanal 7

Yasemin Demirhan Erden-Kanal A

Faruk Ayaz-Kanal 24

Anda Ayva-Kanal A

Yalçın Salay-Aksiyon Dergisi

Ertan Ömeroğlu-Kanal 7

Uğur Alıcı-Kanal 7-İHA/ TBMM TV

trt nin aslında fetullah güenin kadrolaştığı açıkça görülmektedir. durmak yok yola devam...

bu programı kaldıramazsak yazık bize demiş konuyu açan arkadaş, telefonla yada posta atınca program mı kaldırılacak , elbetteki hayır, ama yinede yaptığı terbiyesizliği görmesi için( belki özür diler) en azından posta gönderelim.

Bu kadar ağızı bozuk bir insanın ne işi var TRT gibi ciddi kurumda! anlamak mümkün değil. Öğretmenlere ağıza alınmayacak sözler söylemiş.

ejdeharr' Alıntı:
bu programı kaldıramazsak yazık bize demiş konuyu açan arkadaş, telefonla yada posta atınca program mı kaldırılacak , elbetteki hayır, ama yinede yaptığı terbiyesizliği görmesi için( belki özür diler) en azından posta gönderelim.

Kaldırırlar hocam mehmet ali erbil ve güner ümit örneğini unutmayın aşağıdaki postayı attım ayrıca telefon edip kendilerini RTÜK e şikayet edeceğimi söyledim.

Bir öğretmen olarak bizim vergilerimizle maaşını alan Serdar Kuzuoğlu adlı kişinin bizim vergilerimizle ayakta duran TRT de öğretmenlerle ilgili bir konuda öğretmenlere karşı takındığı nefret, kin ve düşmanlık dolu söylemlerini ve "MASTÜRBASYON" kelimesini kullanmasını şiddetle kınıyorum.

Medyanın amacı kamuoyunu olumlu etkileyecek yönde yayın yapmak ve kamu yararını gözetmektir.

TRT nin Türkiyede izlenen bir ulusal kanal oldugundan habersiz gibi görünen ve medyanın haber yapma sınırlarını tam idrak edemediği kanaatine vardığım kişi, maalesef tv de konuşma üslubunu ayarlayamamıştır. Kullandığı kelimelerin toplumda nasıl algılanacagını öngöremeyen bu arkadaşımızın öğretmeni kendisine bu bilinci veremediği için çok üzgündür sanırım.

Öğretmenlerden acilen özür dilemesini bekliyoruz.
« Dünyanın her tarafında öğretmenler insan topluluğunun en fedakar ve saygıdeğer unsurlarıdır. » diyen atamızın aksine şimdiki öğretmenlerin vasıfsız oldugunu ima edebilecek cesareti ve haddi kendisinde bulunan bu şahsın kurumunuzda çalışmasını ayrıca eğitim ordusunun gönüllü bir neferi olarak esefle karşılıyorum.

Sizden acilen bir cevap bu üzücü duruma bir çözüm getirmenizi bekliyoruz...

Türkoğlu' Alıntı:
TRT Haber Kanalı'nın başında Samanyolu Haber TV genel yayın yönetmeni iken TRT'ye Haber ve Program personeli olarak işe alınan Ahmet Böken yapıyor

Ahmet Böken ise haber kadrosunu aşağıdaki isimleri transfer ederek oluşturmaya başladı.

İşte TRT Haber'in kadrosu:

Adı / Soyadı ve Eski Kurumu

Ahmet Böken-STV Haber Genel Yayın Yönetmeni

Ahmet Torun-STV Haber Müdürü

Cumali Çaygeç-STV Haber Editörü

Cavit Atasever-STV Haber Editörü

Mehmet Çığın-STV Haber Programları Editörü

Meryem Özkurt-STV’de Ahmet Böken’in Programının yönetmeni

Rahmi Şener-STV

Sedat Dalda-STV

Hasan Basri Erden-Cihan Haber Ajansı

Burhan Torunlar-Cihan Haber Ajansı

Volkan Makar-Cihan Haber Ajansı

Gökhan Kulaş-Cihan Haber Ajansı

Nuri Coşar-Cihan Haber Ajansı

Fettah Erdurur-Cihan Haber Ajansı

Halil İbrahim Özemiş-Cihan Haber Ajansı

Servet Dağ-Cihan Haber Ajansı

İlyas Dal-Zaman

Erkan Söğütçü-Zaman

Murat Kaban-Zaman

Abdülkadir Beşikçi-Aksiyon Dergisi

Ercan Baysal-Kanal 7

Murat Nuhoğlu-Kanal 7

Erdoğan Baycan-Kanal 7

Yasemin Demirhan Erden-Kanal A

Faruk Ayaz-Kanal 24

Anda Ayva-Kanal A

Yalçın Salay-Aksiyon Dergisi

Ertan Ömeroğlu-Kanal 7

Uğur Alıcı-Kanal 7-İHA/ TBMM TV

trt nin aslında fetullah güenin kadrolaştığı açıkça görülmektedir. durmak yok yola devam...
ettiği o laf kendi öğretmenine değil, onlara karşı duran öğretmenleredir zannımca..

hayır o bu değil de adam atanamayan öğretmen kardeşlerimiz sayesinde meşhur olacak

inanakyol' Alıntı:
TRT ye mail attım :

"Bir öğretmen olarak bizim vergilerimizle maaşını alan Serdar Kuzuoğlu adlı kişinin bizim vergilerimizle ayakta duran TRT de öğretmenlerle ilgili bir konuda öğretmenlere karşı takındığı nefret, kin ve düşmanlık dolu söylemlerini ve "MASTÜRBASYON" kelimesini kullanmasını şiddetle kınıyorum. "

Serdar Kuzuoğlu kendini bilmezi başlığıyla yolladım hocam mailini

Bilgisayarla en çok iç içe olan zümreyiz. Eğer okuyan herkes mail atmazsa "az bile söylemiş diyebiliriz." :)

Maç yada çok önemli beklediğim birşey olmadıktan sonra trt kanalını son 1 yılda toplam 1 saat bile izlemedim. Bu kurum zaten devletin kurumu olmaktan çok birilerinin özel kanalı gibi oldu. Tek üzüldüğüm şey benim verdiğim vergininde bunlara gitmesi. Haram zıkkım olsun ne hakkım geçiyorsa.

Ben de şikayet e-maili attım arkadaşlar. Gerçekten şahsiyetsiz ve "empaty" denilen, "kendini başkasının yerine koyabilme" duygusundan yoksun bir hayvan olarak tanımlıyorum kendisini. Bu adama devlet kanalında yayın yaptıranları da kınıyorum. Ayağa düşürdünüz iyice TRT'yi de. Yazıklar olsun size giden vergilere.

Email içeriği:
"Bir öğretmen olarak, kanalınızda "Sosyal-Medya" isimli bir program sunan, Serdar Kuzuoğlu adlı kişinin TRT de öğretmenlerle ilgili bir konuda öğretmenlere karşı takındığı nefret, kin ve düşmanlık dolu söylemlerini ve "MASTÜRBASYON" kelimesini kullanmasını şiddetle kınıyorum. Tüm öğretmen camiasından ve Türk haklından özür dilemesini bekliyorum. Saygılar sunarım."

TRT'den de ancak bu beklenir :( . Merak etmeyin mail atsak da bişey olacağı yok. O adamın programını kaldırmak bi tarafa dahada beğenerek yayınlarlar.
Herşeye rağmen öğretmenlik mesleğini haksızlıklara karşı savunan Cem Davran'a çok çok teşekkür ediyorum. :alkis:

programı sunan adamın konuşmasına bak. bildiğin bütün küfürleri etsen yine de söylenmemiş birşeyler kalır...

bir de çıkmış mastürbasyon bilmem ne. senin ağzın ishal olmuş, kimse birşey diyor mu?

çakma kadir çöpdemir seni!

Sendikacilar neredesiniz
ogretmenlerinizle dalga geciyorlar
basina derginize versenize

adam devlet televizyonunda "ataması yapılmayan öğretmenler konusunu dillendirme" nin "mastürbasyon" dan başka anlamı olmadığı söylemiş. Zaten garip bi adam hiç de ısınamamıştım. Evet tepkinizi gösterin ekmeğinden olunca aklı başına gelir belki.

bu arada siz tanımıyor olabilirsiniz ama adam zaten çok ünlü. Azıcık twitter felan takip etmeye başlasın artık şu BT öğretmenleri.

herkesin bu konuya duyarsız kalmamasını dilerim.Artık bu ülkede öğretmenler herkese batmaktadır.Bunun yanıtını herkes her platformda almalıdır.
Saygılar

Geri